Мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 101 "Қостанай облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2013 жылғы 8 ақпандағы № 112 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 ақпанда № 4007 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы мәслихатының 2014 жылғы 22 қаңтардағы № 21 хаты)
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы мәслихатының 22.01.2014 № 21 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексі 44-бабының 7-тармағына және 104106-баптарына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 101 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3930 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Костанайские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 105034833,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5899397,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 165279,6 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 19259,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 98950897,8 мың теңге;
2) шығындар – 105167341,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1412058,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 1951581,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 539523,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 216972,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 216972,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1761537,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1761537,8 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2013 жылға арналған облыстық бюджетте мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджетке 190102,5 мың теңге сомасында, оның ішінде облыстық бюджеттен 64579,7 мың теңге сомасында және аудандар мен қалалар бюджеттерінен 125522,8 мың теңге сомасында;
аудандар мен қалалар бюджеттерінен облыстық бюджетке 22219,0 мың теңге сомасында.
Аудандар мен қалалар бюджеттерінен нысаналы трансферттерді қайтарудың көрсетілген сомаларының облыстық бюджетке түсімі Қостанай облысы әкімдігі қаулысының негізінде белгіленеді.";

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 7 декабря 2012 года № 101 "Об областном бюджете Костанайской области на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 8 февраля 2013 года № 112. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 февраля 2013 года № 4007. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Костанайского областного маслихата от 22 января 2014 года № 21)
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Костанайского областного маслихата от 22.01.2014 № 21).
В соответствии с пунктом 7 статьи 44 и статьями 104106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об областном бюджете Костанайской области на 2013-2015 годы" от 7 декабря 2012 года № 101 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3930, опубликовано 22 декабря 2012 года в газете "Костанайские новости") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 105034833,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5899397,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 165279,6 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19259,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 98950897,8 тысячи тенге;
2) затраты – 105167341,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1412058,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1951581,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 539523,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 216972,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 216972,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1761537,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1761537,8 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в областном бюджете на 2013 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 190102,5 тысячи тенге, в том числе из областного бюджета в сумме 64579,7 тысячи тенге и из бюджетов районов и городов в сумме 125522,8 тысячи тенге;
в областной бюджет из бюджетов районов и городов в сумме 22219,0 тысяч тенге.
Поступление в областной бюджет указанных сумм возврата целевых трансфертов из бюджетов районов и городов определяется на основании постановления акимата Костанайской области.";