"Денсаулық сақтау саласы кадрларының даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжаттар беру" мемлекеттік қызмет көрсету регламентін бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 22 ақпандағы № 79 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 наурызда № 4068 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 20 қарашадағы № 508 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 20.11.2013 № 508 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңы 9-1-бабының 4-тармағына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Денсаулық сақтау саласы кадрларының даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжаттар беру" мемлекеттік қызмет көрсету регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің орынбасары С.Ш. Бектұрғановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Н. Садуақасов
"Қостанай облысы әкімдігінің
денсаулық сақтау басқармасы"
ММ бастығы
_____________ О. Бекмағамбетов
Әкімдіктің
2013 жылғы 22 ақпандағы
№ 79 қаулысымен бекітілген
"Денсаулық сақтау саласы кадрларының
даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан
және қайта даярлаудан өткені туралы құжаттар
беру" мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы "Денсаулық сақтау саласы кадрларының даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжаттар беру" мемлекеттік қызмет көрсету регламентінде (бұдан әрі – Регламент) мынадай ұғым пайдаланылады: ұйымда оқуды аяқтаған және қорытынды аттестаттаудан өткен жеке тұлғалар (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы).
2. Жалпы ережелер
2. Регламент техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі, жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі және қосымша кәсіптік білім беру бағдарламаларын іске асыратын денсаулық сақтау саласындағы ғылыми ұйымдар мен білім беру ұйымдарының (бұдан әрі – ұйымдар) "Денсаулық сақтау саласы кадрларының даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжаттар беру" мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет) қызметінің тәртібін анықтайды.
3. Мемлекеттік қызмет мемлекеттік қызметті алушыға "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Кодексінің 175178-баптарына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңына, "Білім туралы мемлекеттік үлгідегі құжаттардың түрлері мен нысандарын және оларды беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы № 1310 қаулысына, "Интернатура туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 16 маусымдағы № 452 бұйрығына, "Медицина және фармацевтика кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушысының 2009 жылғы 11 қарашадағы № 691 бұйрығына, "Резидентура туралы Ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2008 жылғы 30 қаңтардағы № 28 бұйрығына сәйкес көрсетіледі және "Денсаулық сақтау саласы кадрларының даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжаттар беру" мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 желтоқсандағы № 1575 қаулысымен бекітілген "Денсаулық сақтау саласы кадрларының даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжаттар беру" мемлекеттік қызмет көрсету стандартымен (бұдан әрі - Стандарт) белгіленген тәртіпте жүзеге асырылады.

Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения"
Постановление акимата Костанайской области от 22 февраля 2013 года № 79. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 марта 2013 года № 4068. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 20 ноября 2013 года № 508
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 20.11.2013 № 508 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Костанайской области Бектурганова С.Ч.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Управление
здравоохранения акимата
Костанайской области"
____________ О. Бекмагамбетов
Утвержден
постановлением акимата
от 22 февраля 2013 года
№ 79
Регламент государственной услуги "Выдача
документов о прохождении подготовки, повышения
квалификации и переподготовки кадров
отрасли здравоохранения"
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения" (далее - Регламент) используется следующее понятие: физические лица, закончившие обучение в организации и прошедшие итоговую аттестацию (далее – получатель государственной услуги).
2. Общие положения
2. Регламент определяет порядок деятельности научных организаций и организаций образования в области здравоохранения, реализующие программы технического и профессионального, послесреднего, высшего, послевузовского и дополнительного профессионального образования (далее - организации) по оказанию государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения" (далее – государственная услуга).
3. Государственная услуга оказывается получателю государственной услуги в соответствии со статьями 175178 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года № 1310 "Об утверждении видов и форм документов об образовании государственного образца и Правил их выдачи", приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 16 июня 2010 года № 452 "Об утверждении Положения об интернатуре", приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 11 ноября 2009 года № 691 "Об утверждении Правил повышения квалификации и переподготовки медицинских и фармацевтических кадров", приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 января 2008 года № 28 "Об утверждении Положения о резидентуре", и осуществляется в порядке, установленном Стандартом государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения", утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2012 года № 1575 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения" и внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (далее - Стандарт).

4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі Стандарттың 5-тармағында көрсетілген құжаттар болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі, Стандарттың 5-тармағында көрсетілген құжаттардың телнұсқаларын беру ұйымның бекітілген баға прейскурантына сәйкес қолма-қол және/немесе қолма-қол емес есеп айырысу бойынша ақылы түрде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызметті алушыға телнұсқа төленген соманы және күнін растайтын төлем құжаты болған кезде беріледі.
7. Мемлекеттік қызмет мемлекеттік қызметті алушы оқудан өткен ұйымның не оның филиалының орналасу орны бойынша көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсету орындарында қажетті құжаттар тізбесі және оларды толтыру үлгілері, мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі туралы ақпарат орналастырылған стенділер бар.
Мемлекеттік қызмет дене мүмкіндігі шектеулі адамдарға қол жетімді болу үшін пандусы бар кіреберіспен жабдықталған ғимараттарда көрсетіледі.
8. Мемлекеттік қызметті алушы уәкілетті лауазымды тұлғалардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) Стандарттың 5-бөлімінде көрсетілген тәртіпте шағым беруге құқығы бар.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету тәртiбiне
қойылатын талаптар
9. Мемлекеттiк қызмет алдын ала жазылусыз, жылдамдатылған қызмет көрсетусiз, демалыс және мереке күндерінен басқа күндері ұйымның iшкi тәртiбiнiң қағидаларына сәйкес түскi үзiлiспен, сағат 10:00-ден 17:00-ге дейiн көрсетіледі.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі туралы ақпарат:
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің (www.mz.gov.kz) интернет-ресурсында;
"Қостанай облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің (www.densaulyk.kostanay.gov.kz) және ұйымдардың интернет-ресурсында орналастырылады.
11. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері қорытынды аттестаттау комиссиясының (біліктілік комиссиясы) немесе ұйым басшысының шешімі қабылданған күннен бастап 15 (он бес) жұмыс күнінен аспауға тиіс.
Мемлекеттік қызметті алушыға құжат салтанатты жағдайда жеке өзіне беріледі.
Құжатты жеке өзі алу мүмкіндігі болмаған жағдайда ол заңнамамен белгіленген тәртіппен ресімделген сенімхат бойынша басқа адамға беріледі.
12. Мемлекеттік қызметті ұсынуды тоқтату үшін мемлекеттік қызметті алушының ұйымның алдындағы қаржылай немесе өзге де берешектері негіз болып табылады. Қаржылық немесе өзге де берешектерді жойған жағдайда мемлекеттік қызметті алушыға Стандарттың 5-тармағында көрсетілген құжат беріледі.

4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Результатом оказываемой государственной услуги являются документы, указанные в пункте 5 Стандарта.
6. Государственная услуга оказывается бесплатно, выдача дубликатов документов, указанных в пункте 5 Стандарта, оказывается платно по наличному и/или безналичному расчету согласно утвержденному прейскуранту цен организации.
Получателю государственной услуги дубликат выдается при наличии платежного документа, подтверждающего сумму и дату оплаты.
7. Государственная услуга оказывается по местонахождению организации либо ее филиала, в которых получатель государственной услуги проходил обучение. В местах предоставления государственной услуги имеются стенды с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения, информация о порядке оказания государственной услуги.
Государственная услуга оказывается в здании, которое оборудовано входом с пандусом, предназначенным для доступа людей с ограниченными физическими возможностями.
8. Получатель государственной услуги вправе обжаловать действия (бездействия) уполномоченных должностных лиц в порядке указанных в разделе 5 Стандарта.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
9. Государственная услуга оказывается с 10:00 до 17:00 часов, с перерывом на обед в соответствии с правилами внутреннего распорядка организации, кроме выходных и праздничных дней, без предварительной записи, ускоренного обслуживания.
10. Информация о порядке предоставления государственной услуги размещается:
на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан (www.mz.gov.kz).
на интернет-ресурсе государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Костанайской области" (www.densaulyk.kostanay.gov.kz) и организаций.
11. Сроки оказания государственной услуги не должны превышать 15 (пятнадцать) рабочих дней со дня принятия решения итоговой аттестационной комиссии (квалификационной комиссии) или руководителя организации.
Документ получателю государственной услуги выдается в торжественной обстановке лично.
В случае отсутствия возможности личного получения документа, он выдается другому лицу по доверенности, оформленной в установленном законодательством порядке.
12. Основанием для приостановления предоставления государственной услуги является финансовая или иная задолженность получателя государственной услуги перед организацией. В случае устранения финансовой или иной задолженности, получателю государственной услуги выдается документ, указанный в пункте 5 Стандарта.

13. Құжаттардың телнұсқалары мен оларға қосымшалар жоғалған құжаттардың орнына беріледі. Телнұсқаны беру үшін құжатты жоғалтқан азаматтың ұйым басшысының атына оны жоғалту жағдайы жазылған өтініші негіз болып табылады.
Азамат құжатты жоғалғандығы туралы ақпаратты мерзімді баспасөз басылымында орналастырғаннан кейін ұйым басшысы немесе оны алмастыратын адам құжаттың телнұсқасын беру туралы шешімді қабылдайды.
Құжаттың телнұсқасы өтініш түскен күннен бастап бір айдан кешіктірмей беріледі.
Құжаттың телнұсқасы құжаттың түпнұсқасы берілген тегіне, атына және әкесінің атына беріледі.
Құжаттардың телнұсқалары телнұсқа беру туралы шешім қабылданған сәтте қолданыстағы үлгі бланкілерінде беріледі және ұйымының басшысы және оның оқу жұмысы жөніндегі орынбасары қол қояды.
Берілетін құжаттың бланкісінде оң жақ жоғарғы бұрышында "Түпнұсқаның орнына берілген № ____ телнұсқа" деген мөртабан қойылады.
14. Мемлекеттiк қызметті көрсету кезеңдерi:
1) ұйымның жауапты қызметкері (іс жүргізуші) мемлекеттік қызметті алушыдан Стандарттың 11-тармағына сәйкес құжаттарды қабылдауды жүзеге асырады және құжаттарды журналда тіркеуді жүргізеді;
2) ұйымның жауапты қызметкері (іс жүргізуші) ұсынылған құжаттарды қарастырады, ұйымның құжат беру бұйрығына сәйкес кадрлардың даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжатты ресімдейді және ұйым басшысының жетекшілік ететін орынбасарына (бөлімше меңгерушісіне) қарауға және келісуге жібереді;
3) ұйым басшысының жетекшілік ететін орынбасарының (бөлімше меңгерушісінің) бұрыштамасынан кейін құжат ұйымның басшысына немесе оны алмастыратын адамға қол қоюға жіберіледі;
4) ұйымның басшысы немесе оны алмастыратын адам құжатқа қол қояды және мемлекеттік қызметті алушыға жеке өзіне салтанатты жағдайда құжатты береді.
Егер құжатты жоғалтқан жағдайда телнұсқа Регламенттің 13-тармағында көрсетілген тәртіпке сәйкес беріледі.
15. Құжаттың телнұсқасын беру кезіндегі мемлекеттiк қызметті көрсету кезеңдерi:
1) ұйымның жауапты қызметкері (іс жүргізуші) құжаттарды қабылдауды және ұйымның басшысына немесе оны алмастыратын адамға беруді жүзеге асырады;
2) ұйымның басшысы немесе оны алмастыратын адам ұсынылған құжаттармен танысады және құжаттың телнұсқасын беру немесе дәлелді бас тарту туралы шешім қабылдайды;
3) ұйымның жауапты қызметкері (іс жүргізуші) құжаттың телнұсқасын ресімдейді және тіркейді немесе дәлелді бас тартуды дайындайды және ұйымның басшысына немесе оны алмастыратын адамға қол қоюға береді;

13. Дубликаты документов и приложения к ним выдаются вместо утраченных документов. Основанием для выдачи дубликата является заявление гражданина, утерявшего документ, на имя руководителя организации, в котором излагаются обстоятельства его утраты.
Решение о выдаче дубликата документа принимается руководителем организации или лицом, его заменяющим, после размещения гражданином информации об утере документа в периодическом печатном издании.
Дубликат документа выдается не позднее одного месяца со дня поступления заявления.
Дубликат документа выдается на фамилию, имя, отчество, на которые был выдан подлинник документа.
Дубликаты документов выдаются на бланках образца, действующего на момент принятия решения о выдаче дубликата, и подписываются руководителем организации и его заместителем по учебной работе.
На выдаваемом бланке документа в правом верхнем углу проставляется штамп "Дубликат взамен подлинника № ____".
14. Этапы оказания государственной услуги:
1) ответственный работник (делопроизводитель) организации осуществляет прием документов согласно пункту 11 Стандарта у получателя государственной услуги и производит регистрацию документов в журнале;
2) ответственный работник (делопроизводитель) организации рассматривает предоставленные документы, оформляет документ о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки кадров, в соответствии с приказом организации о выдаче документа и передает на рассмотрение и согласование курирующему заместителю руководителя организации (заведующему отделением);
3) после резолюции курирующего заместителя руководителя организации (заведующего отделением) документ передается на подпись руководителю организации либо лицу, его заменяющему;
4) руководитель организации либо лицо, его заменяющее подписывает документ и выдает документ получателю государственной услуги нарочно в торжественной обстановке.
В случае утери документа дубликат выдается согласно порядка, указанного в пункте 13 Регламента.
15. Этапы оказания государственной услуги при выдаче дубликата документа:
1) ответственный работник (делопроизводитель) организации осуществляет прием документов и передачу руководителю организации либо лицу, его заменяющему;
2) руководитель организации либо лицо, его заменяющее ознакомливается с представленными документами и принимает решение о выдаче дубликата документа либо мотивированного отказа;
3) ответственный работник (делопроизводитель) организации оформляет и регистрирует дубликат документа либо готовит мотивированный отказ и передает на подпись руководителю организации либо лицу, его заменяющему;

4) ұйымның басшысы немесе оны алмастыратын адам құжаттың телнұсқасына немесе дәлелді бас тартуға қол қояды және ұйымның жауапты қызметкеріне (іс жүргізушіге) береді;
5) ұйымның жауапты қызметкері (іс жүргізуші) құжаттың телнұсқасын береді және тіркейді немесе мемлекеттік қызметті алушыға дәлелді бас тартуды жібереді.
16. Ұйымда мемлекеттiк қызметті көрсету үшiн құжаттар қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалардың ең аз саны бiр қызметкердi құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісiндегі
іс-әрекет (өзара іс-әрекет) тәртiбiнiң сипаттамасы
17. Даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжатты алу үшін мемлекеттік қызметті алушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
18. Кету қағазы немесе мемлекеттік қызметті алушының ұйым алдында берешегі жоқтығын растайтын өзге құжат Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген мекенжайлар бойынша беріледі.
19. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) әрекет етеді:
1) ұйымның жауапты қызметкері (іс жүргізуші);
2) ұйым басшысының жетекшілік ететін орынбасары (бөлімше меңгерушісі);
3) ұйымның басшысы немесе оны алмастыратын адам.
20. Әрбір әкiмшiлiк іс-әрекеттiң (рәсiмнің) орындалу мерзiмi көрсетіле отырып, әрбір ҚФБ әкiмшiлiк іс-әрекеттерінiң (рәсiмдердiң) дәйектілігі мен өзара іс-әрекетiнің мәтiндiк кестелiк сипаттамасы Регламенттiң 1-қосымшасында келтiрiлген.
21. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерісiндегі әкiмшiлiк іс-әрекеттердiң қисынды дәйектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты айғақтайтын сызба Регламенттiң 2-қосымшасында келтiрiлген.
5. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
22. Мемлекеттiк қызмет көрсетуге жауапты тұлға ұйымның директоры (бұдан әрi – лауазымды тұлға) болып табылады.
Лауазымды тұлға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес белгiленген мерзiмдерде мемлекеттiк қызмет көрсетудi іске асыруға жауап береді.
"Денсаулық сақтау саласы кадрларының
даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан
және қайта даярлаудан өткені туралы
құжаттар беру" мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне 1-қосымша
Әрбір әкiмшiлiк іс-әрекеттiң (рәсiмнің)
орындалу мерзiмi көрсетіле отырып, әрбір ҚФБ
әкiмшiлiк іс-әрекеттерінiң (рәсiмдердiң) дәйектілігі
мен өзара іс-әрекетiнің мәтiндiк
кестелiк сипаттамасы
1-кесте. Стандарттың 5-тармағында көрсетілген құжаттарды беру дәйектілігінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жұмыстар барысының, ағынының) іс-әрекеттері
1
Іс-әрекет-
тің №
1
2
3
4
2
ҚФБ атауы
Ұйымның
жауапты
қызметкері
(іс
жүргізуші)
Ұйымның жауапты
қызметкері
(іс жүргізуші)
Ұйым
басшысының
жетекшілік
ететін
орынбасары
(бөлімше
меңгеру-
шісі)
Ұйымның басшысы
немесе оны
алмастыратын адам
3
Іс-әрекет-
тің
(үдерістiң,
рәсiмнiң,
операция-
ның)
атауы және
олардың
сипаттамасы
Құжаттарды
қабылдау
Ұсынылған
құжаттарды
қарау.
Денсаулық
сақтау саласы
кадрларының
даярлаудан,
біліктілікті
жоғарылатудан
және қайта
даярлаудан
өткені туралы
құжатты
ресімдеу
Құжаттарды
қарау және
келісу
Құжатқа қол қою
4
Аяқтау
нысаны
Құжаттарды
журналда
тіркеу
Ұйым басшысының
жетекшілік
ететін
орынбасарына
(бөлімше
меңгерушісіне)
құжаттарды
келісуге беру
Бұрыштама
қою
Құжатты
салтанатты
жағдайда жеке
өзіне беру
5
Орындау
мерзімдері
1 сағат
7 күн
5 күн
1 күн

4) руководитель организации либо лицо, его заменяющее подписывает дубликат документа либо мотивированный отказ и передает ответственному работнику (делопроизводителю) организации;
5) ответственный работник (делопроизводитель) организации выдает и регистрирует дубликат документа либо направляет мотивированный отказ получателю государственной услуги.
16. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в организации, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действия (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
17. Для получения документа о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки кадров получатель государственной услуги предъявляет документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
18. Обходной лист или иной документ, подтверждающий отсутствие задолженности получателя государственной услуги перед организацией, выдаются по адресам, указанным в приложении 1 Стандарта.
19. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ):
1) ответственный работник (делопроизводитель) организации;
2) курирующий заместитель руководителя организации (заведующий отделением);
3) руководитель организации либо лицо, его заменяющее.
20. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к Регламенту.
21. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 2 к Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
22. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является директор организации (далее – должностное лицо).
Должностное лицо несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача документов о прохождении
подготовки, повышения квалификации
и переподготовки кадров отрасли
здравоохранения"
Текстовое табличное описание последовательности
и взаимодействие административных действий (процедур)
каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого
административного действия (процедуры)
Таблица 1. Описание последовательности выдачи документов, указанных в пункте 5 Стандарта
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия
1
2
3
4
2
Наименова-
ние СФЕ
Ответствен-
ный работник
организации
(делопроиз-
водитель)
Ответственный
работник
организации
(делопроизво-
дитель)
Курирующий
заместитель
руководи-
теля
организации
(заведующий
отделением)
Руководитель
организации
либо лицо, его
заменяющее
3
Наименова-
ние
действия
(процесса,
процедуры,
операции) и
их описание
Прием
документов
Рассмотрение
предоставлен-
ных
документов.
Оформление
документа о
прохождении
подготовки,
повышения
квалификации и
переподготовки
кадров отрасли
здравоохране-
ния
Рассмотре-
ние и со-
гласование
документов
Подписание
документа
4
Форма
завершения
Регистрация
документов
в журнале
Передача
документов на
согласование
курирующему
заместителю
руководителя
организации
(заведующему
отделением)
Наложение
резолюции
Вручение
документа
нарочно в
торжественной
обстановке
5
Сроки
исполнения
1 час
7 дней
5 дней
1 день

2-кесте. Стандарттың 5-тармағында көрсетілген құжаттардың телнұсқасын беру кезіндегі дәйектілік сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жұмыстар барысының, ағынының) іс-әрекеттері
1
Іс-
әрекеттің
1
2
3
4
5
2
ҚФБ атауы
Ұйымның
жауапты
қызметке-
рі (іс
жүргізу-
ші)
Ұйымның
басшысы
немесе
оны
алмасты-
ратын
адам
Ұйымның жауапты
қызметкері
(іс жүргізуші)
Ұйымның
басшысы
немесе оны
алмастыратын
адам
Ұйымның
жауапты
қызмет-
кері
(іс жүр-
гізуші)
3
Іс-әрекет-
тің (үде-
рістiң,
рәсiмнiң,
операция-
ның)
атауы және
олардың
сипаттама-
сы
Құжаттар-
ды
қабылдау
және
тіркеу
Ұсыныл-
ған
құжат-
тармен
танысу
Есепке алу
журналында
құжаттың
телнұсқасын
ресімдеу және
тіркеу немесе
дәлелді бас
тартуды
дайындау
Құжаттың
телнұсқасына
немесе дәлелді
бас тартуға
қол қою
Құжаттың
телнұс-
қасын
немесе
дәлелді
бас
тартуды
есепке
алу
журна-
лында
тіркеу
4
Аяқтау
нысаны
Ұсынылған
құжаттар-
ды
ұйымның
басшысына
немесе
оны
алмас-
тыратын
адамға
беру
Телнұс-
қаны
беру
немесе
дәлелді
бас
тарту
туралы
шешімді
қабылдау
Құжаттың
телнұсқасын
немесе дәлелді
бас тартуды
ресімдеу және
ұйымның
басшысына
немесе оны
алмастыратын
адамға қол қою
үшін беру
Құжаттың
телнұсқасын
немесе дәлелді
бас тартуды
ұйымның
жауапты
қызметкеріне
(іс жүргізуші)
беру
Құжаттың
телнұс-
қасын
беру
немесе
мемле-
кеттік
қызметті
алушыға
дәлелді
бас
тартуды
жіберу
5
Орындау
мерзімдері
1 сағат
1 сағат
Бір айдан
кешіктірмей
1 сағат
1 сағат
"Денсаулық сақтау саласы кадрларының
даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан
және қайта даярлаудан өткені туралы
құжаттар беру" мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне 2-қосымша
Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерісiндегі
әкiмшiлiк іс-әрекеттердiң қисынды дәйектілігі
мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты
айғақтайтын сызба
1-сызба. ҚФБ функционалдық өзара іс-әрекеті
2-сызба. Құжаттың телнұсқасын беру кезіндегі ҚФБ функционалдық өзара іс-әрекеті

Таблица 2. Описание последовательности при выдачи дубликата документов, указанных в пункте 5 Стандарта
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
действия
1
2
3
4
5
2
Наимено-
вание
СФЕ
Ответственный
работник
организации
(делопроизво-
дитель)
Руководи-
тель орга-
низации
либо лицо,
его
заменяющее
Ответст-
венный
работник
организа-
ции (дело-
произво-
дитель)
Руководи-
тель орга-
низации
либо лицо,
его
заменяющее
Ответст-
венный
работник
организа-
ции(де-
лопроиз-
водитель)
3
Наимено-
вание
действия
(процес-
са, про-
цедуры,
опера-
ции)
и их
описание
Прием и
регистрация
документов
Ознакомле-
ние с пре-
доставлен-
ными до-
кументами
Оформление
и регис-
трация
дубликата
документа
в журнале
учета либо
подготовка
мотивиро-
ванного
отказа
Подписание
дубликата
документа
либо
мотивиро-
ванного
отказа
Регистра-
ция
дубликата
документа
либо
мотивиро-
ванного
отказа в
журнале
учета
4
Форма завершения
Передача
руководителю
организации
либо лицо,
его
заменяющее
предоставлен-
ных
документов
Принятие
решения
о выдаче
дубликата
либо
мотивиро-
ванного
отказа
Оформление
дубликата
документа
и передача
руководи-
телю орга-
низации
либо лицу,
его за-
меняющему
для
подписания
Передача
дубликата
документа
либо
мотивиро-
ванного
отказа
ответст-
венному
работнику
(дело-
производи-
телю)
Выдача
дубликата
документа
либо на-
правление
мотивиро-
ванного
отказа
полу-
чателю
государ-
ственной
услуги
5
Сроки
исполнения
1 час
1 час
Не позднее
одного
месяца
1 час
1 час
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Выдача документов о прохождении
подготовки, повышения квалификации и
переподготовки кадров отрасли
здравоохранения"
Схема, отражающая взаимосвязь между
логической последовательностью административных
действий в процессе оказания государственной
услуги и СФЕ
Схема 1. Функциональное взаимодействие СФЕ
Схема 2. Функциональное взаимодействие СФЕ при выдаче дубликата документа