Техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға арналған 2013-2014 оқу жылына мемлекеттік білім беру тапсырысы мен техникалық және кәсіптік білімі бар бір маманды оқытуға шығыстардың орташа құнын бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 3 маусымдағы № 212 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 маусымда № 4157 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 2-тармағының 8) тармақшасына, 8-бабының 2-тармағына сәйкес Қостанай облысының әкімдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға арналған 2013-2014 оқу жылының мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін:
1) жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын оқытудың күндізгі нысаны бойынша;
2) жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын оқытудың сырттай нысаны бойынша;
3) республикалық бюджеттен қаржыландырылатын оқытудың күндізгі нысаны бойынша;
4) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 қаулысымен бекітілген Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде республикалық бюджеттен қаржыландырылатын оқытудың күндізгі нысаны бойынша.
2. Техникалық және кәсіптік білімі бар бір маманды оқытуға шығыстардың орташа құны жылына 304041 (үш жүз төрт мың қырық бір) теңге мөлшерінде бекітілсін.
3. "Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға бекітілген мемлекеттік білім беру тапсырысын тиісті оқу орындарына заңнамада белгіленген тәртіппен орналастыруды жүргізсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі                   Н. Садуақасов
КЕЛIСIЛДI:
"Қостанай облысы
әкімдігінің білім
басқармасы" ММ басшысы
____ Ә. Төртқараева
"Қостанай облысы
әкімдігінің жұмыспен
қамтуды үйлестіру
және әлеуметтік
бағдарламалар
басқармасы" ММ басшысы
_______ Е. Жаулыбаев
"Қостанай облысы
әкімдігінің қаржы
басқармасы" ММ басшысы
_____ С. Аймұхамбетова
"Қостанай облысы
әкімдігінің экономика
және бюджеттiк
жоспарлау басқармасы"
ММ басшысы
______ Г. Кисленкова
Әкімдіктің
2013 жылғы 3 маусымдағы
№ 212 қаулысымен
бекітілді
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын оқытудың күндізгі нысаны бойынша техникалық және кәсіптік білiмі бар мамандарды даярлауға арналған 2013-2014 оқу жылының мемлекеттік білім беру тапсырысы

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2013-2014 учебный год и средней стоимости расходов на обучение одного специалиста с техническим и профессиональным образованием
Постановление акимата Костанайской области от 3 июня 2013 года № 212. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 июня 2013 года № 4157
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) пункта 2 статьи 6, пунктом 2 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2013-2014 учебный год:
1) по очной форме обучения, финансируемый из местного бюджета;
2) по заочной форме обучения, финансируемый из местного бюджета;
3) по очной форме обучения, финансируемый из республиканского бюджета;
4) по очной форме обучения, финансируемый из республиканского бюджета, в рамках реализации Программы занятости 2020, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316.
2. Утвердить среднюю стоимость расходов на обучение одного специалиста с техническим и профессиональным образованием в размере 304041 (триста четыре тысячи сорок один) тенге в год.
3. Государственному учреждению "Управление образования акимата Костанайской области" провести размещение утвержденного государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием в соответствующих учебных заведениях в установленном законодательством порядке.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области                  Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель ГУ
"Управление образования
акимата Костанайской области"
________ А. Турткараева
Руководитель ГУ
"Управление координации
занятости и социальных программ
акимата Костанайской области"
________ Е. Жаулыбаев
Руководитель ГУ
"Управление финансов
акимата Костанайской области"
________ С. Аймухамбетова
Руководитель ГУ
"Управление экономики
и бюджетного планирования
акимата Костанайской области"
__________ Г. Кисленкова
Утвержден
постановлением акимата
от 3 июня 2013 года
№ 212
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2013-2014 учебный год по очной форме обучения, финансируемый из местного бюджета

Ескерту. Тапсырысқа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы әкімдігінің 22.08.2013 № 362 қаулысымен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
р/б
Мамандықтардың
коды мен атауы
Біліктіліктің
коды мен
атауы
Саны
(адам)
Оқыту мерзімі
1
0101000 Мектепке
дейінгі білім
беру және
тәрбиелеу
0101013
Мектепке
дейінгі
ұжымдардың
тәрбиешісі
85
2 жыл 10 ай
0101013
Мектепке
дейінгі
ұжымдардың
тәрбиешісі
45
3 жыл 10 ай
2
0103000
Дене тәрбиесі
және спорт
0103023 Дене
тәрбиесі және
спорт пәнінің
мұғалімі
54
2 жыл 10 ай
0103023 Дене
тәрбиесі және
спорт пәнінің
мұғалімі
27

Сноска. Заказ с изменениями, внесенными Постановлением акимата Костанайской области от 22.08.2013 № 362 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/
п
Код и
наименование
специаль-
ностей
Код и наименование
квалификации
Коли-
чество
(чело-
век)
Срок
обучения
1
0101000
Дошкольное
воспитание
и обучение
0101013 Воспитатель
дошкольных
организаций
85
2 года
10 месяцев
0101013 Воспитатель
дошкольных
организаций
45
3 года
10 месяцев
2
0103000
Физическая
культура
и спорт
0103023 Учитель
физической культуры
и спорта
54
2 года
10 месяцев
0103023 Учитель
физической культуры
и спорта
27

0911013
Электр-
механигі
34
2 жыл 10 ай
0911013
Электро-
механик
27
3 жыл 10 ай
33
1014000 Машина
жасау
технологиясы
(түрлері бойынша)
1014023
Техник-
механик
27
3 жыл 6 ай
34
1107000 Көтергіш
көлік, құрылыс
жол машиналары
мен жабдықтарын
техникалық
пайдалану
(салалар бойынша)
1107043
Техник-
механик
27
3 жыл 6 ай
35
1108000 Темір жол
жылжымалы
құрамдарын
пайдалану және
техникалық қызмет
көрсету
(түрлері бойынша)
1108213
Механик
27
3 жыл 10 ай
36
1109000 Токарлық
іс және металл
өңдеу (түрлері
бойынша)
1109012
Токарь
27
2 жыл 10 ай
37
1112000 Өнеркәсіп
машиналары және
жабдықтарын
пайдалану
1112032
Жөндеуші-
дәнекерлеуші
27
2 жыл 10 ай
38
1114000 Пісіру
ісі
(түрлері бойынша)
1114042
Электр
газымен
дәнекерлеуші

0911013
Электромеханик
34
2 года 10
месяцев
0911013
Электромеханик
27
3 года 10
месяцев
33
1014000
Технология
машино-
строения
(по видам)
1014023
Техник-механик
27
3 года 6
месяцев
34
1107000
Техническая
эксплуатация
подъемно-
транспортных,
строительных,
дорожных
машин и
оборудования
(по отраслям)
1107043
Техник-механик
27
3 года 6
месяцев
35
1108000
Эксплуатация,
ремонт и
техническое
обслуживание
подвижного
состава
железных
дорог (по
видам)
1108213
Электромеханик
27
3 года 10
месяцев
36
1109000
Токарное дело
и металло-
обработка
(по видам)
1109012 Токарь
27
2 года 10
месяцев
37
1112000
Эксплуатация
машин и
оборудования
промышлен-
ности
1112032 Слесарь -
ремонтник
27
2 года 10
месяцев
38
1114000
Сварочное
дело
(по видам)
1114042
Электрогазосварщик