Қамысты ауданындағы Красногор кең орнының № 1 рэ ұңғымасы учаскесінде жер асты суларының шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 17 маусымдағы № 243 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 шілдеде № 4181 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес Қамысты ауданындағы Красногор кең орнының № 1 рэ ұңғымасы учаскесінде жер асты суларының шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймақтары белгіленсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н.Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық
қадағалау комитетінің
Қостанай облысы бойынша
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің директоры
_______ Б. Кенжебаев
"Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау
министрлігінің Су
ресурстарын пайдалануды
реттеу және қорғау
жөніндегі Тобыл-Торғай
бассейндік инспекциясы"
республикалық мемлекеттiк
мекемесінің басшысы
________ Г. Оспанбекова
Әкімдіктің
2013 жылғы 17 маусымдағы
№ 243 қаулысына
қосымша
Қамысты ауданындағы Красногор кең орнының № 1 рэ ұңғымасы учаскесінде жер асты суларының шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймақтары
Су
тарту
көзі-
нің
атауы
Санитарлық қорғау аймақтарының мөлшерлері
І - белдеу
ІІ - белдеу
ІІІ - белдеу
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
№ 1 рэ
ұңғы-
масы
Радиусі
– 50
метр
0,785
гектар
Ұзынды-
ғы –
88 метр
Барынша
ені –
42 метр
0,36
гектар
Ұзындығы
– 667
метр
Барынша
ені – 138
метр

Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора подземных вод на участке скважины № 1 рэ Красногорского месторождения в Камыстинском районе
Постановление акимата Костанайской области от 17 июня 2013 года № 243. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 июля 2013 года № 4181. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить зоны санитарной охраны хозяйственно – питьевого водозабора подземных вод на участке скважины № 1 рэ Красногорского месторождения в Камыстинском районе согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Директор государственного
учреждения "Департамент
комитета государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения
Республики Казахстан
по Костанайской области"
__________ Б. Кенжебаев
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Тобол-Торгайская бассейновая
инспекция по регулированию
использования и охране
водных ресурсов Комитета
по водным ресурсам
Министерства охраны
окружающей среды
Республики Казахстан"
_________ Г. Оспанбекова
Приложение
к постановлению акимата
от 17 июня 2013 года
№ 243
Зоны санитарной охраны хозяйственно – питьевого водозабора подземных вод на участке скважины № 1 рэ Красногорского месторождения в Камыстинском районе
Наиме-
нование
источ-
ника
водоза-
бора
Размеры зон санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
граница
площадь
граница
площадь
граница
площадь
Скважи-
на № 1
рэ
Радиус
- 50
метров
0, 785
гектара
Длина –
88
метров
Макси-
мальная
ширина
– 42
метра
0,36
гектара
Длина –
667
метров
Макси-
мальная
ширина
– 138
метров

8,91
гектар
Ескерту: № 1 рэ ұңғымасының санитарлық қорғау аймақтары жобасының картографиялық материалында санитарлық қорғау аймақтарының шекаралары көрсетілген (Тапсырыс беруші - "Шаймерден" акционерлік қоғамы).

8,91
гектара
Примечание: границы зон санитарной охраны отражены в картографическом материале проекта зон санитарной охраны скважины № 1 рэ" (Заказчик – акционерное общество "Шаймерден").