Әкімдіктің 2013 жылғы 11 маусымдағы № 220 "Субсидияланатын тыңайтқыш пен гербицид түрлерін, субсидиялар нормаларын белгілеу туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 12 қыркүйектегі № 388 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 қыркүйекте № 4224 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 548 қаулысымен

О внесении дополнения в постановление акимата от 11 июня 2013 года № 220 "Об установлении видов субсидируемых удобрений и гербицидов, норм субсидий"
Постановление акимата Костанайской области от 12 сентября 2013 года № 388. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 сентября 2013 года № 4224. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 11 декабря 2013 года № 548

Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 11.12.2013 № 548 қаулысымен (қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 8-тармағына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 11.12.2013 № 548 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 8 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 11 маусымдағы № 220 "Субсидияланатын тыңайтқыш пен гербицид түрлерін, субсидиялар нормаларын белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4158 болып тіркелген, 2013 жылғы 28 маусымда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталған қаулының "Ағымдағы жылы және өткен жылғы 4-тоқсанда гербицид жеткізушіден сатып алынған субсидияланатын гербицидтер түрлері мен 1 килограмына (литр) арналған субсидиялардың нормалары" деген 4-қосымшасы келесі мазмұндағы 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195 тармақтармен толықтырылсын:
"

1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 11 июня 2013 года № 220 "Об установлении видов субсидируемых удобрений и гербицидов, норм субсидий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4158, опубликовано 28 июня 2013 года в газете "Қостанай таңы") следующее дополнение:
приложение 4 "Виды субсидируемых гербицидов и нормы субсидий на 1 килограмм (литр) гербицидов, приобретенных у поставщика гербицидов в текущем году и 4 квартале предыдущего года" к вышеуказанному постановлению дополнить пунктами 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195 следующего содержания:
"