Мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 101 "Қостанай облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2013 жылғы 25 қыркүйектегі № 191 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 қыркүйекте № 4226 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы мәслихатының 2014 жылғы 22 қаңтардағы № 21 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы мәслихатының 22.01.2014 № 21 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 101 "Қостанай облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3930 тіркелген, 2012 жылғы 22 желтоқсанда "Костанайские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 107191539,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 5187996,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 954999,5 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 9255,3 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 101039288,1 мың теңге;
2) шығындар – 107333549,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1861390,3 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 2401581,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 540190,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 211256,8 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 212015,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2214657,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2214657,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Қостанай облысы жергілікті атқарушы органының 2013 жылға арналған резерві 101949,3 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            А. Жалғасов
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы                       С. Ещанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ Г. Кисленкова
Мәслихаттың
2013 жылғы 25 қыркүйектегі № 191
шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 101
шешіміне 1-қосымша
Қостанай облысының 2013 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 7 декабря 2012 года № 101 "Об областном бюджете Костанайской области на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 25 сентября 2013 года № 191. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 сентября 2013 года № 4226. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Костанайского областного маслихата от 22 января 2014 года № 21)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Костанайского областного маслихата от 22.01.2014 № 21).
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 7 декабря 2012 года № 101 "Об областном бюджете Костанайской области на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3930, опубликовано 22 декабря 2012 года в газете "Костанайские новости") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год, в следующих объемах:
1) доходы – 107191539,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5187996,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 954999,5 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9255,3 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 101039288,1 тысячи тенге;
2) затраты – 107333549,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1861390,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2401581,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 540190,7 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 211256,8 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 212015,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2214657,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2214657,3 тысячи тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить резерв местного исполнительного органа Костанайской области на 2013 год в сумме 101949,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        А. Жалгасов
Секретарь Костанайского
областного маслихата                       С. Ещанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования
акимата Костанайской области"
___________________ Г. Кисленкова
Приложение
к решению маслихата
от 25 сентября 2013 года
№ 191
Приложение 1
к решению маслихата
от 7 декабря 2013 года
№ 101
Областной бюджет Костанайской области на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы