Қостанай облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 9 қазандағы № 4 қаулысы және Қостанай облысы мәслихатының 2013 жылғы 9 қазандағы № 202 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 8 қарашада № 4288 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 3) тармақшасына сәйкес және аудандық өкілді және атқарушы органдардың пікірлерін ескере отырып, Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Тұрғындарының саны 50 адамнан кем мына елді мекендер таратылсын:
Алтынсарин ауданы Ілияс Омаров атындағы ауылдық округінің Степное ауылы;
Жангелдин ауданы Қызбел ауылдық округінің Құмшық ауылы;
Федоров ауданы Новошумный ауылдық округінің Тоғызақ ауылы.
2. Таратылған елді мекендер енгізілсін:
Степное ауылы Алтынсарин ауданы Ілияс Омаров атындағы ауылдық округі Ілияс Омаров атындағы ауылдың құрамына;
Құмшық ауылы Жангелдин ауданы Қызбел ауылдық округі Ошағанды ауылының құрамына;
Тоғызақ ауылы Федоров ауданы Новошумный ауылдық округі Новошумное ауылының құрамына.
3. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі
_______________ Н. Садуақасов
Сессия төрағасы
_____________ А. Жалғасов
Қостанай облыстық
мәслихаты хатшысының
міндетін атқарушы
______________ К. Джаманбалин

Об изменениях в административно-территориальном устройстве Костанайской области
Постановление акимата Костанайской области от 9 октября 2013 года № 4 и решение маслихата Костанайской области от 9 октября 2013 года № 202. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 ноября 2013 года № 4288
В соответствии с подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения районных представительных и исполнительных органов акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Упразднить следующие населенные пункты с количеством населения менее 50 человек:
село Степное сельского округа имени Ильяса Омарова Алтынсаринского района;
село Кумшык Кызбельского сельского округа Джангельдинского района;
село Тогузак Новошумного сельского округа Федоровского района.
2. Включить упраздняемые населенные пункты:
село Степное в состав села имени Ильяса Омарова сельского округа имени Ильяса Омарова Алтынсаринского района;
село Кумшык в состав села Ошаганды Кызбельского сельского округа Джангельдинского района;
село Тогузак в состав села Новошумное Новошумного сельского округа Федоровского района.
3. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области
_____________ Н. Садуакасов
Председатель сессии
_____________ А. Жалгасов
Исполняющий обязанности
секретаря Костанайского
областного маслихата
_____________ К. Джаманбалин