Әулиекөл орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 16 қазандағы № 451 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 қарашада № 4312 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 31 шілдедегі № 318 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 31.07.2015 № 318 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су кодексінің 39117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Әулиекөл орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтары белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің Қостанай облысы бойынша
департаменті" мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
_______________ С. Байменова
"Қазақстан Республикасы Қоршаған
ортаны қорғау министрлігі Су ресурстары
комитетінің Су ресурстарын пайдалануды
реттеу және қорғау жөніндегі Тобыл-Торғай
бассейндік инспекциясы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ Г. Оспанбекова
Әкімдіктің
2013 жылғы 16 қазандағы
№ 451 қаулысына қосымша
Әулиекөл орталықтандырылған шаруашылық-ауыз
су тартудың санитарлық қорғау аймақтары
Су тарту
көзінің
атауы
Санитарлық қорғау аймақтарының мөлшерлері
І-белдеу
ІІ-белдеу
ІІІ-белдеу
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
№ 1э
ұңғыма
Радиусі -
50 метр
0,8
гектар
Радиусі –
240 метр
18
гектар
Радиусі -
1698 метр

Об установлении зон санитарной охраны Аулиекольского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора
Постановление акимата Костанайской области от 16 октября 2013 года № 451. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 ноября 2013 года № 4312. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 31 июля 2015 года № 318
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 31.07.2015 № 318 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить зоны санитарной охраны Аулиекольского централизованного хозяйственно–питьевого водозабора согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения
"Департамент комитета государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по Костанайской области"
_______________ С. Байменова
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Тобол-Торгайская бассейновая инспекция
по регулированию использования и охране
водных ресурсов Комитета по водным ресурсам
Министерства охраны окружающей среды
Республики Казахстан"
_______________ Г. Оспанбекова
Приложение
к постановлению акимата
от 16 октября 2013 года
№ 451
Зоны санитарной охраны Аулиекольского
централизованного хозяйственно–питьевого водозабора
Наименование
источника
водозабора
Размеры зон санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
граница
площадь
граница
площадь
граница
площадь
Скважина
№ 1э
Радиус
- 50
метров
0,8
гектара
Радиус -
240
метров
18
гектаров
Радиус -
1698
метров

90,5
гектар
Ескерту: "Әулиекөл орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймағының санитарлық-гидрогеологиялық негіздемесі" жобасының картографиялық материалында санитарлық қорғау аймақтарының шекаралары көрсетілген (Тапсырыс беруші – Әулиекөл ауданы әкімдігінің "Мерей" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны).

90,5
гектара
Примечание: границы зон санитарной охраны отражены в картографическом материале проекта "Санитарно-гидрогеологическое обоснования зоны санитарной охраны Аулиекольского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора" (заказчик – государственное коммунальное предприятие "Мерей" акимата Аулиекольского района).