Жер асты сулары Таран кең орнының № 0705 және № 0706 ұңғымалары учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 16 қазандағы № 445 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 қарашада № 4313 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес жер асты сулары Таран кең орнының № 0705 және № 0706 ұңғымалары учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтары белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің Қостанай облысы бойынша
департаменті" мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
_______________ С. Байменова
"Қазақстан Республикасы Қоршаған
ортаны қорғау министрлігі Су ресурстары
комитетінің Су ресурстарын пайдалануды
реттеу және қорғау жөніндегі Тобыл-Торғай
бассейндік инспекциясы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ Г. Оспанбекова
Әкімдіктің
2013 жылғы 16 қазандағы
№ 445 қаулысына қосымша
Жер асты сулары Таран кең орнының
№ 0705 және № 0706 ұңғымалары учаскесінде шаруашылық-ауыз
су тартудың санитарлық қорғау аймақтары
Су тарту
көзінің
атауы
Санитарлық қорғау аймақтарының мөлшерлері
І-белдеу
ІІ-белдеу
ІІІ-белдеу
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
Ұңғымалар
№ 0705
және
№ 0706
Ұзындығы –
50 метр
Ені –
30 метр
0,15
гектар
Ұзындығы –
283 метр
Барынша
ені –
132 метр
3,22
гектар
Ұзындығы –
323 метр
Барынша
ені –
223 метр

Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважин № 0705 и № 0706 Тарановского месторождения подземных вод
Постановление акимата Костанайской области от 16 октября 2013 года № 445. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 ноября 2013 года № 4313. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить зоны санитарной охраны хозяйственно–питьевого водозабора на участке скважин № 0705 и № 0706 Тарановского месторождения подземных вод согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения "Департамент
комитета государственного санитарно-
эпидемиологического надзора Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
по Костанайской области"
_______________ С. Байменова
Руководитель республиканского
государственного учреждения "Тобол-Торгайская
бассейновая инспекция по регулированию
использования и охране водных ресурсов
Комитета по водным ресурсам Министерства
охраны окружающей среды Республики Казахстан"
_______________ Г. Оспанбекова
Приложение
к постановлению акимата
от 16 октября 2013 года
№ 445
Зоны санитарной охраны хозяйственно–питьевого
водозабора на участке скважин № 0705 и № 0706
Тарановского месторождения подземных вод
Наимено-
вание
источни-
ка водо-
забора
Размеры зон санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
граница
площадь
граница
площадь
граница
площадь
Скважины
№ 0705 и
№ 0706
Длина -
50 метров
Ширина –
30 метров
0,15
гектара
Длина -
283
метра
Макси-
мальная
ширина –
132
метра
3,22
гектара
Длина -
323 метра
Максималь-
ная ширина
– 223 метра

2,28
гектар
Ескерту: "Қостанай облысындағы жер асты сулары Таран кең орнының № 0705 және № 0706 су тарту ұңғымаларының санитарлық қорғау аймақтарының санитарлық-гидрологиялық негіздемесі" жобасының картографиялық материалында санитарлық қорғау аймақтарының шекаралары көрсетілген (Тапсырыс беруші – "Сулу" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі).

2,28
гектара
Примечание: границы зон санитарной охраны отражены в картографическом материале проекта "Санитарно-гидрогеологическое обоснование зон санитарной охраны водозаборных скважин № 0705 и № 0706 Тарановского месторождения подземных вод в Костанайской области" (заказчик – товарищество с ограниченной ответственностью "Сулу").