Жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2014 жылға арналған төлемақы ставкаларын бекіту туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 229 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 қаңтарда № 4419 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Қостанай облыстық мәслихаты аппаратының 2015 жылғы 26 ақпандағы № 66 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Қостанай облыстық мәслихаты аппаратының 26.02.2015 № 66 хаты).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 38-бабының 5)-тармақшасына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы кодексінің 487-бабының 1-тармағына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қоса беріліп отырған жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2014 жылға арналған төлемақы ставкалары бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            А. Жалгасов
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы                       С. Ещанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай облысы әкімдігінің
қаржы басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ С. Аймұхамбетова
"Қостанай облысы әкімдігінің
табиғи ресурстар және табиғат
пайдалануды реттеу басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ Қ. Төлеубаев
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
_______________ Г. Кисленкова
Мәслихаттың

Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2014 год
Решение маслихата Костанайской области от 24 декабря 2013 года № 229. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 января 2014 года № 4419. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо Аппарата Костанайского областного маслихата от 26 февраля 2015 года № 66)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо Аппарата Костанайского областного маслихата от 26.02.2015 № 66).
В соответствии с подпунктом 5) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, пунктом 1 статьи 487 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2014 год.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        А. Жалгасов
Секретарь Костанайского
областного маслихата                       С. Ещанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Управление финансов
акимата Костанайской области"
_______________ С. Аймухамбетова
Руководитель государственного
учреждения "Управление природных
ресурсов и регулирования
природопользования акимата
Костанайской области"
_______________ К. Тулеубаев
Руководитель государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования акимата
Костанайской области"
_______________ Г. Кисленкова
Утверждены
решением маслихата