Мәслихаттың 2011 жылғы 14 қыркүйектегі № 492 "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2013 жылғы 19 ақпандағы № 107 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 наурызда № 4066 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2013 жылғы 25 қыркүйектегі № 198 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 25.09.2013 № 198 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 қаулысына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2011 жылғы 14 қыркүйектегі № 492 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 9-2-191, 2011 жылғы 14 қазанда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы:
1-тармақтың 3) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың
алтыншы кезекті
сессиясының төрағасы                       С. Рыженков
Қалалық
мәслихаттың хатшысы                        В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ:
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ С. Фаткуллина
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________________ С. Искуженов
"Рудный қалалық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________________ С. Костина

О внесении изменения в решение маслихата от 14 сентября 2011 года № 492 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 19 февраля 2013 года № 107. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 марта 2013 года № 4066. Утратило силу - Решением маслихата города Рудного Костанайской области от 25 сентября 2013 года № 198
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата города Рудного Костанайской области от 25.09.2013 № 198 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан" от 14 сентября 2011 года № 492 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-191, опубликованное 14 октября 2011 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующее изменение:
в приложении к указанному решению:
подпункт 3) пункта 1 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель шестой
очередной сессии
городского маслихата                       С. Рыженков
Секретарь
городского маслихата                       В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел занятости
и социальных программ"
________________ C. Костина
Начальник государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел финансов"
акимата города Рудного
_________________ С. Фаткуллина
Начальник государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел экономики
бюджетного планирования"
акимата города Рудного
_________________ С. Искуженов