Әкімдіктің 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 1791 "2013 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 27 наурыздағы № 462 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 сәуірде № 4103 болып тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 720-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2013 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Рудный қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 1791 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3948 тіркелген, 2012 жылғы 28 желтоқсанда "Рудненский рабочий" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген "Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне ақы төлеу мөлшері" қосымшасында:
реттік нөмірлері 5 және 21-жолдары жаңа редакцияда жазылсын:
5
21
Рудный қаласы
әкімдігінің
"Рудный қалалық
ішкі саясат
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
"Рудный қаласы
мұсылманда-
рының діни
қоғамы"
жергілікті
діни
бірлестігі
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін,
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
күнделікті
көмек көрсету
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін,
Комсомол
даңғылы, 55 үй
мекенжайы
бойынша
орналасқан
"Рудный қаласы
мұсылмандары-
ның діни қо-
ғамы" жергі-
лікті діни
бірлестігінің
аумағын
жинауда және
абаттандыруда
күнделікті
көмек көрсету
3592
3600
Ең төменгі
жалақының
2 мөлшері
Ең төменгі
жалақының
2,5
мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға
бір қатысушының
жұмыс уақытының
ұзақтығы - Қазақстан
Республикасының
еңбек заңнамасымен
ескерілген шектеу-
лерді есепке алып,
аптасына 40 сағат-
тан артық емес, екі
демалыс күнімен, бір
сағаттан кем емес
түскі үзіліспен.
Қоғамдық жұмыстарға
бір қатысушының
жұмыс уақытының
ұзақтығы – Қазақстан
Республикасының
еңбек заңнамасымен
ескерілген шектеу-
лерді есепке алып,
аптасына 40 сағат-
тан артық емес, екі
демалыс күнімен, бір
сағаттан кем емес
түскі үзіліспен.
мына мазмұндағы реттік нөмірі 23 – жолымен толықтырылсын:
"
23
Рудный
қалалық жұмыс-
пен қамту және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімінің
"Белгілі
тұрағы жоқ
тұлғаларға
арналған
әлеуметтік
бейімделу
орталығы"
коммуналдық
мемлекеттік
мекемесі
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін,
8 Март көшесі,
50 А үй
мекенжайы
бойынша
орналасқан
ғимаратты
қорғау бойынша
жұмыста жәрдем
көрсету
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін,
8 Март көшесі,
50 А үй
мекенжайы
бойынша
орналасқан
ғимараттың
жайларын
жинауда көмек
көрсету

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата от 12 декабря 2012 года № 1791 "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2013 году"
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 27 марта 2013 года № 462. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 апреля 2013 года № 4103
В соответствии со статьями 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Рудного от 12 декабря 2012 года № 1791 "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2013 году" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3948, опубликованное 28 декабря 2012 года в газете "Рудненский рабочий") следующие изменения и дополнение:
в приложении "Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах", утвержденное вышеуказанным постановлением:
строки, порядковые номера 5 и 21, изложить в новой редакции:
5
21
Государствен-
ное учреждение
"Рудненский
городской
отдел
внутренней
политики"
акимата
города
Рудного
Местное
религиозное
объединение
"Община
мусульман
города
Рудного"
Ежедневная
помощь в
проведении
технических
работ, не
требующих
предваритель-
ной профессио-
нальной
подготовки
работника
Ежедневная
помощь в
уборке и
благоустройст-
ве территории
местного
религиозного
объединения
"Община
мусульман
города
Рудного",
расположен-
ного по
адресу:
проспект
Комсомольский,
дом 55, не
требующая
предваритель-
ной профессио-
нальной
подготовки
работника
3592
3600
2 мини-
мальных
размера
заработ-
ной платы
2,5
минималь-
ных
размера
заработ-
ной платы
Продолжительность
рабочего
времени одного
участника
общественных
работ – не
более 40 часов
в неделю,
учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с
двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных
работ – не
более 40 часов
в неделю,
учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с
двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
дополнить строкой, порядковый номер 23, следующего содержания:
"
23
Коммунальное
государствен-
ное учреждение
"Центр
социальной
адаптации для
лиц, не имею-
щих определен-
ного места
жительства"
Рудненского
городского
отдела
занятости и
социальных
программ
Помощь в
работе по
охране
здания,
расположенного
по адресу:
улица 8 Марта,
дом 50 А,
не требующих
предваритель-
ной профессио-
нальной
подготовки
работника
Помощь в
уборке
помещения
здания,
расположенного
по адресу: улица
8 Марта, дом
50 А, не
требующих
предваритель-
ной профессио-
нальной
подготовки
работника

8000
1640
Ең төменгі
жалақының
2,5
мөлшері
Ең төменгі
жалақының
2,5
мөлшері
Жұмыс уақытының
жиынтық есебін
қолдануымен және
жұмыстың аяқталуы
мен келесі жұмыс
ауысымның басталуы
арасындағы қоғамдық
жұмыстарға
қатысушының демалыс
ұзақтығының міндетті
сақталуымен ауысымды
жұмыс кестесі
бекітіледі. Есепті
кезең күнтізбелік
жыл болып табылады.
Қоғамдық жұмыстарға
бір қатысушының
жұмыс уақытының
ұзақтығы – Қазақстан
Республикасының
еңбек заңнамасымен
ескерілген шектеу-
лерді есепке алып,
аптасына 40 сағат-
тан артық емес, екі
демалыс күнімен, бір
сағаттан кем емес
түскі үзіліспен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің орынбасары Е.В.Скарединаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі                       Б. Ғаязов
КЕЛІСІЛДІ:
"Рудный қаласы
мұсылмандарының
діни қоғамы"
жергілікті діни
бірлестігінің
төрағасы
_____ С. Нысанбаев

8000
1640
2,5
минималь-
ных
размера
заработ-
ной платы
2,5
минималь-
ных
размера
заработ-
ной платы
Устанавливается
сменный график
работы с применением
суммированного
учета
рабочего времени
и обязательным
соблюдением
продолжительности
отдыха участника
общественных
работ между
окончанием работы
и ее началом в
следующую рабочую
смену. Учетным
периодом является
календарный год.
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных
работ – не более
40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с
двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рудного Скаредину Е.В.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного                        Б. Гаязов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель общины
местного религиозного
объединения "Община
мусульман города Рудного"
________ Нусанбаев С.К.