2013 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 19 наурыздағы № 80 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 сәуірде № 4092 болып тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген, Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесінің 678 тармақтарына сәйкес Алтынсарин ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мыналар:
1) 2013 жылға қоса беріліп отырған ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi мен көлемi;
2) қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары: қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен қарастырылған шектеулерді ескере отырып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен;
3) қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне төленетін ақыға аудандық бюджет қаражаты есебінен ең төменгі жалақының бір жарым мөлшерінде бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасында белгіленген мөлшерде Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар мен әлеуметтік салық төлеу шығындары, жыл сайынғы ақылы еңбек демалысының пайдаланылмаған күндері үшін өтемақы төлемдеріне, қоғамдық жұмыстардың қатысушыларына жалақыны есептеу мен төлеу бойынша екінші деңгейдегі банк қызметтеріне комиссиялық сыйақы төлеу шығындары жергілікті бюджет қаражаты есебінен өтелетіндігі анықталсын.
3. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру "Алтынсарин ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі мен тізбеде белгіленген ұйымдар арасындағы, қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасалған қоғамдық жұмыстарды орындауға арналған шартта көрсетілген шарттарда жүргізілсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары С.С. Қазыбаевқа жүктелсiн.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Алтынсарин ауданының әкімі                 Б. Ахметов
Әкімдіктің
2013 жылғы 19 наурыздағы
№ 80 қаулысымен бекітілген
2013 жылға ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi мен көлемi
Ұйымдардың атауы
Жұмыстардың түрлері
Жұмыстардың
көлемi (сағат)
1
2
3
4
1.
"Алтынсарин ауданы
Большечураков селолық
округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала
кәсіптік даярлаудан
өтуін талап етпейтін,
аумақты жинау,
абаттандыру және
көгалдандыруда әкімшілік
ғимараттарды әктеу және
сырлауда күн сайынғы
көмек

Об организации общественных работ на 2013 год
Постановление акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 19 марта 2013 года № 80. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 апреля 2013 года № 4092
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 678 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Алтынсаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) прилагаемый перечень организаций, виды и объемы общественных работ на 2013 год;
2) конкретные условия общественных работ: продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа;
3) оплату труда безработных, участвующих в общественных работах, в размере полутора минимальной заработной платы в месяц за счет средств районного бюджета;
2. Определить, что расходы на уплату социального налога и социальных отчислений в Государственный фонд социального страхования в размере, установленном действующим законодательством Республики Казахстан, компенсационные выплаты за неиспользованные дни оплачиваемого ежегодного трудового отпуска, уплату комиссионных вознаграждений за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы участникам общественных работ возмещаются за счет средств местного бюджета.
3. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством, между государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ акимата Алтынсаринского района" и организациями, определенными в перечне.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Казыбаева С.С..
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алтынсаринского района                Б. Ахметов
Утвержден
постановлением акимата
от 19 марта 2013 года № 80
Перечень организаций, виды и объемы общественных работ на 2013 год
Наименование организаций
Виды работ
Объемы
работ (часы)
1
2
3
4
1.
Государственное
учреждение "Аппарат акима Большечураковского
сельского округа
Алтынсаринского района"
Ежедневная помощь в уборке,
благоустройстве и
озеленении территории,
побелке и покраске
административных зданий, не
требующая предварительной
профессиональной подготовки
работника