Денисов ауданының мектептері жанындағы интернаттарда тұратын балалардың тамақтану шығынын өтеу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 29 наурыздағы № 100 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 сәуірде № 4115 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 8-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 320 "Әлеуметтік көмек көрсетілетін азаматтарға әлеуметтік көмектің мөлшерін, көздерін, түрлерін және оны беру қағидаларын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген, Әлеуметтік көмек көрсетілетін азаматтарға әлеуметтік көмек беру қағидаларының 5-тармағына сәйкес Денисов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Денисов ауданының мектептері жанындағы интернаттарда тұратын балалардың тамақтану шығындары жергілікті бюджет қаражаты есебінен өтелсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Денисов ауданы әкімінің орынбасары Е.Н. Поделоға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                В. Ионенко

О покрытии расходов за питание детей, проживающих в интернатах при школах Денисовского района
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 29 марта 2013 года № 100. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 апреля 2013 года № 4115
В соответствии с пунктом 4 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", пунктом 5 Правил предоставления социальной помощи гражданам, которым оказывается социальная помощь, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 320 "Об утверждении размеров, источников, видов и Правил предоставления социальной помощи гражданам, которым оказывается социальная помощь", акимат Денисовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Расходы за питание детей, проживающих в интернатах при школах Денисовского района, покрывать за счет средств местного бюджета.
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима района Подело Е.Н.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                В. Ионенко