Приречен селолық округінің Окраинка, Приреченка селолары жеке аулаларының аумағында, және Приречен селолық округінің аумағында орналасқан "Приреченское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің мал шаруашылығы кешені аумағында шектеу шараларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы Приречен селолық округі әкімінің 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 21 мамырда № 4136 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы Приречен ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 16 шілдедегі № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы Приречен ауылдық округі әкімінің 16.07.2014 N 1 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес, Денисов ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектордың 2013 жылғы 12 сәуірдегі № 05-20/180 ұсынысы негізінде, Приречен селолық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Приречен селолық округінің Окраинка, Приреченка селолары жеке аулаларының аумағында және Приречен селолық округінің аумағында орналасқан "Приреченское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің мал шаруашылығы кешені аумағында ірі қара малдың туберкулез ауруы пайда болғанына байланысты шектеу шаралары белгіленсін.
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Денисов аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті Денисов ауданы бойынша мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) қолданыстағы заңнамаға сәйкес осы шешімнен туындайтын шараларды қабылдау ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Приречен селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің бас маманы Р.Д. Чешунге жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Приречен селолық
округінің әкімі                            В. Борисов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Денисов
аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ Қ. Исмағұлов
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің Қостанай облысы бойынша
департаменті Денисов ауданы бойынша
мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысының міндетін атқарушы
___________________ С. Бакиев

Об установлении ограничительных мероприятий на территории частных подворий сел Окраинка, Приреченка Приреченского сельского округа, и на территорию животноводческого комплекса товарищества с ограниченной ответственностью "Приреченское", расположенного на территории Приреченского сельского округа
Решение акима Приреченского сельского округа Денисовского района Костанайской области от 30 апреля 2013 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 мая 2013 года № 4136. Утратило силу решением акима Приреченского сельского округа Денисовского района Костанайской области от 16 июля 2014 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Приреченского сельского округа Денисовского района Костанайской области от 16.07.2014 N 1.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Денисовского района от 12 апреля 2013 года № 05-20/180, аким Приреченского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в связи с возникновением заболевания туберкулеза крупного рогатого скота на территории частных подворий сел Приреченка, Окраинка Приреченского сельского округа и на территории животноводческого комплекса товарищества с ограниченной ответственностью "Приреченское", расположенного на территории Приреченского сельского округа.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Денисовская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), государственному учреждению "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Денисовскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области" (по согласованию) принять меры, вытекающие из настоящего решения, в соответствии с действующим законодательством.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на главного специалиста государственного учреждения "Аппарат акима Приреченского сельского округа" Чешун Р.Д.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Приреченского
сельского округа                           В. Борисов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного учреждения
"Денисовская районная территориальная
инспекция Комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
_____________________ К. Исмагулов
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения "Управление
государственного санитарно-эпидемиологического
надзора по Денисовскому району Департамента
Комитета государственного санитарно-
эпидемиологического надзора Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
по Костанайской области"
_____________________ С. Бакиев