Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 64 "Жангелдин ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2013 жылғы 12 шілдедегі № 101 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 шілдеде № 4208 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 64 "Жангелдин ауданының 2013–2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3961 тіркелген, 2013 жылғы 29 қаңтарда "Біздің Торғай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1636573,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 158126,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша– 3521,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша-18953,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша –1455973,0 мың теңге;
2) шығындар – 1647373,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 14404,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер-15579,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 1175,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -25204,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 25204,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағының 1) және 7) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражатын төлеуге – 4150,0 мың теңге сомасында;
7) жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға - 18421,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге - 9587,0 мың теңге сомасында;
кадрларды қайта дайындау және біліктілігін арттыруға – 724,0 мың теңге сомасында;
жалақыны ішінара субсидиялауға - 4537,0 мың теңге сомасында;
жастар тәжірибесіне - 3573,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы мынадай мазмұндағы 9) және 10) тармақшалармен толықтырылсын:
"9) үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге – 620,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 64 "О районном бюджете Жангельдинского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Жангельдинского района Костанайской области от 12 июля 2013 года № 101. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 июля 2013 года № 4208
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Жангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 64 "О районном бюджете Жангельдинского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3961, опубликовано 29 января 2013 года в газете "Біздің Торғай") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жангельдинского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1636573,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 158126,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3521,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала- 18953,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1455973,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1647373,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14404,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты-15579,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов-1175,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -25204,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25204,2 тысячи тенге.";
подпункты 1) и 7) пункта 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме - 4150,0 тысяч тенге;
7) на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020 в сумме - 18421,0 тысяча тенге, в том числе:
на обеспечение деятельности центров занятости населения в сумме -9587,0 тысяч тенге;
на переподготовку и повышение квалификации кадров в сумме – 724,0 тысячи тенге;
на частичное субсидирование заработной платы в сумме - 4537,0 тысяч тенге;
на молодежную практику в сумме - 3573,0 тысячи тенге.";
пункт 2 указанного решения дополнить подпунктами 9) и 10)следующего содержания:
"9) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме – 620,0 тысяч тенге;

10) жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға – 3731,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-2-тармақпен толықтырылсын:
"2-2. 2013 жылға аудандық бюджетте нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару - 5640,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының
төрағасы                                   Т. Нүретденұлы
Жангелдин аудандық
мәслихат хатшысы                           С. Нургазин
КЕЛІСІЛДІ:
"Жангелдин ауданының
экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______ Д. Бидашев
Мәслихаттың

10) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов в сумме – 3731,0 тысяча тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-2 следующего содержания:
"2-2. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрен возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов в сумме – 5640,0 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной
сессии Жангельдинского
районного маслихата                        Т. Нүретденұлы
Секретарь Жангельдинского
районного маслихата                        С. Нургазин
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Жангельдинского района"
___________ Д. Бидашев
Приложение 1
к решению маслихата