Аудандық бюджет қаражаты есебінен кемінде жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар, ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 236 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 қаңтарда № 4396 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 97 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 11.04.2014 № 97 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексiнiң 238-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес Жангелдин ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Аудандық бюджет қаражаты есебiнен кемiнде жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтiк ставкаларды алуға құқығы бар, ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет мамандары лауазымдарының тiзбесi қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                                А. Кенжегарин
КЕЛІСІЛДІ:
Жангелдин аудандық
мәслихатының хатшысы
________ С. Нургазин
Әкімдіктің
2013 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 236 қаулысына қосымша
Аудандық бюджет қаражаты есебiнен кемiнде
жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар
мен тарифтiк ставкаларды алуға құқығы бар,
ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк
қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет мамандары
лауазымдарының тiзбесi
1. Әлеуметтік қамсыздандыру мамандарының лауазымдары:
1) күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер.
2. Білім беру мамандарының лауазымдары:
1) мектеп директоры;
2) директордың оқу жұмысы жөніндегі орынбасары;
3) интернат меңгерушісі;
4) директордың тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары;
5) барлық мамандықтағы мұғалiмдер;
6) әлеуметтік педагог;
7) педагог-психолог;
8) қосымша білім беру педагогы;
9) педагог-ұйымдастырушы;
10) тәрбиеші;
11) музыкалық жетекші;
12) жетекші;
13) дене тәрбиесі жөніндегі нұсқаушы;
14) әдістемеші;
15) медициналық бике;
16) кітапхана меңгерушісі;
17) кітапханашы;
18) логопед;

Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, работающих в сельской местности, имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки за счет средств районного бюджета
Постановление акимата Джангельдинского района Костанайской области от 10 декабря 2013 года № 236. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 января 2014 года № 4396. Утратило силу постановлением акимата Джангельдинского района Костанайской области от 11 апреля 2014 года № 97
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Джангельдинского района Костанайской области от 11.04.2014 № 97 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Джангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, работающих в сельской местности, имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки за счет средств районного бюджета согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Кенжегарин
СОГЛАСОВАНО:
Секретарь Жангельдинского
районного маслихата
_____________ С. Нургазин
Приложение
к постановлению акимата
от 10 декабря 2013 года № 236
Перечень
должностей специалистов социального
обеспечения, образования, культуры, работающих
в сельской местности, имеющих право на повышенные
не менее чем на двадцать пять процентов
должностные оклады и тарифные ставки
за счет средств районного бюджета
1. Должности специалистов социального обеспечения:
1) социальный работник по уходу.
2. Должности специалистов образования:
1) директор школы;
2) заместитель директора по учебной работе;
3) заведующий интернатом;
4) заместитель директора по воспитательной работе;
5) учителя всех специальностей;
6) социальный педагог;
7) педагог-психолог;
8) педагог дополнительного образования;
9) педагог-организатор;
10) воспитатель;
11) музыкальный руководитель;
12) старший вожатый, вожатый;
13) инструктор по физической культуре;
14) методист;
15) медицинская сестра;
16) заведующий библиотекой;
17) библиотекарь;
18) логопед;

19) алғашқы әскери даярлық жөніндегі оқытушы-ұйымдастырушы;
20) хореограф;
21) өндірістік оқыту шебері.
3. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
1) директор;
2) мәдени ұйымдастырушы;
3) суретші;
4) кітапханашы;
5) әртіс;
6) режиссер;
7) әдістемеші;
8) библиограф;
9) көркемдік жетекші;
10) хореограф;
11) механик.

19) преподаватель-организатор по начальной военной подготовке;
20) хореограф;
21) мастер производственного обучения.
3. Должности специалистов культуры:
1) директор;
2) культорганизатор;
3) художник;
4) библиотекарь;
5) артист;
6) режиссер;
7) методист;
8) библиограф;
9) художественный руководитель;
10) хореограф;
11) механик.