Әкімдіктің 2012 жылғы 10 желтоқсандағы № 790 "2013 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 24 қазандағы № 555 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 қарашада № 4302 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі Конституциялық Заңына, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне оларды Қазақстан Республикасының Мемлекеттік жоспарлау жүйесімен сәйкестендіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі Заңына сәйкес Жітіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің 2012 жылғы 10 желтоқсандағы № 790 "2013 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3981 тіркелген, 2013 жылғы 17 қаңтарда "Пресс-экспресс" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабының 5-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген, Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесінің 678-тармақтарына сәйкес Жітіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
көрсетілген қаулымен бекітілген, 2013 жылға арналған қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын ұйымдардың тізбесінде, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерінде:
бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосы" деген сөздер "ауылдық", "ауылы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.К. Досмухамедовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара
ауданының әкімі                            М. Утешов

О внесении изменений в постановление акимата от 10 декабря 2012 года № 790 "Об организации общественных работ на 2013 год"
Постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 24 октября 2013 года № 555. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 ноября 2013 года № 4302
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам приведения их в соответствие с Системой государственного планирования Республики Казахстан" акимат Житикаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата от 10 декабря 2012 года № 790 "Об организации общественных работ на 2013 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3981, опубликовано 17 января 2013 года в газете "Пресс-экспресс") следующие изменения:
преамбулу указанного постановления изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", пунктами 678 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Житикаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
в Перечне организаций, в которых будут организованы общественные работы, виды и объемы общественных работ на 2013 год, утвержденном указанным постановлением:
по всему тексту слово "аула" заменить соответственно словом "села".
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима района Досмухамедова А.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Житикаринского района                      М. Утешов