Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 91 "Жітіқара ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2013 жылғы 5 қарашадағы № 175 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 21 қарашада № 4303 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 02-32/34 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 31.01.2014 № 02-32/34 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 91 "Жітіқара ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3956 тіркелген, 2013 жылғы 17 қаңтарда "Пресс-Экспресс" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1)2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 2708792,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1407727 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 26435 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 14900 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 1259730,3 мың теңге;
2) шығындар - 2769029 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2013 жылға арналған Жітіқара ауданы әкімдігінің резерві 69693,6 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 6-2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6-2. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету 553,3 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы,
Жітіқара аудандық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы               А. Кабиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ Г. Жидебаева
Мәслихаттың
2013 жылғы 05 қарашадағы № 175
шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 91
шешіміне 1-қосымша
Жітіқара ауданының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
АТАУЫ
І. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 91 "О бюджете Житикаринского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 5 ноября 2013 года № 175. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 ноября 2013 года № 4303. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Житикаринского района Костанайской области от 31 января 2014 года № 02-32/34)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Житикаринского района Костанайской области от 31.01.2014 № 02-32/34).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 91 "О бюджете Житикаринского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3956, опубликовано 17 января 2013 года в газете "Пресс-Экспресс") следующие изменения:
подпункты 1)2) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 2708792,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1407727 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 26435 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 14900 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1259730,3 тысячи тенге;
2) затраты – 2769029 тысяч тенге;";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв акимата Житикаринского района на 2013 год в сумме 69693,6 тысяч тенге.";
пункт 6-2 указанного решения изложить в новой редакции:
"6-2. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета в сумме 553,3 тысячи тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии,
исполняющий обязанности
секретаря Житикаринского
районного маслихата                        А. Кабиев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Житикаринского района"
_______________ Г. Жидебаева
Приложение 1
к решению маслихата
от 05 ноября 2013 года
№ 175
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2012 года
№ 91
Бюджет Житикаринского района на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы