2014 жылға арналған халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 687 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 қаңтарда № 4420 болып тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабының 2-тармағына сәйкес Жітіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыспен қамтуға жәрдемдесу үшін 2014 жылға арналған халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) ұзақ (бір жыл және одан да көп) уақыт жұмыс істемейтін тұлғалар;
2) қырық бес жастан асқан тұлғалар;
3) жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органның жолдамасы бойынша кәсіптік оқуды бітірген жұмыссыздар;
4) жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
5) уақытша және маусымдық жұмыстардың мерзімі аяқталуына байланысты жұмыстан босатылған жұмыссыздар;
6) бұрын жұмыс істемеген жұмыссыздар (жұмыс өтілі жоқтар).
2. "Жітіқара ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі жоғарыда аталған тұлғаларды жұмыспен қамтуға жәрдемдесу жөніндегі шараларды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.К. Досмухамедовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                М. Утешов

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения, на 2014 год
Постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 31 декабря 2013 года № 687. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 января 2014 года № 4420
В соответствии с пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Житикаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения, на 2014 год для содействия занятости:
1) лица, длительное (год и более) время не работающие;
2) лица старше сорока пяти лет;
3) безработные, завершившие профессиональное обучение по направлению уполномоченного органа по вопросам занятости;
4) молодежь в возрасте от двадцати одного года до двадцати девяти лет;
5) безработные, уволенные в связи с завершением сроков временных и сезонных работ;
6) ранее не работавшие безработные (не имеющие стажа работы).
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Житикаринского района" обеспечить меры по содействию занятости вышеперечисленных лиц.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Досмухамедова А.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                М. Утешов