2013 жылға арналған ақы төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 9 қаңтардағы № 3 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 қаңтарда № 3999 тіркелді
Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабының 5-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген, Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру ережесінің 678 тармақтарына сәйкес Қамысты ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 21.10.2013 № 291 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
1. Мыналар:
1) 2013 жылға қоса беріліп отырған ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi мен көлемi;
2) қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары: қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен қарастырылған шектеулерді ескере отырып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен;
3) қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері аудандық бюджет қаражаты есебінен ең төменгі жалақының бір жарым мөлшерінде бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасында белгіленген мөлшерде Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар мен әлеуметтік салық төлеу шығындары, жыл сайынғы ақылы еңбек демалысының пайдаланылмаған күндері үшін өтемақы төлемдеріне, қоғамдық жұмыстардың қатысушыларына жалақыны есептеу мен төлеу бойынша екінші деңгейдегі банк қызметтеріне комиссиялық сыйақы төлеу шығындары жергілікті бюджет қаражаты есебінен өтелетіндігі анықталсын.
3. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру "Қамысты ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі мен тізбеде белгіленген ұйымдар арасындағы, қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасалған қоғамдық жұмыстарды орындауға арналған шартта көрсетілген шарттарда жүргізілсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Ғазиз Ғұмарұлы Ахметчинге жүктелсiн.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қамысты ауданының әкімі                    Е. Ахметов
2012 жылғы 9 қаңтардағы
№ 3 әкімдіктің қаулысымен
бекітілді
2013 жылға ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi мен көлемi
Ұйымдардың атауы
Жұмыстардың түрлері
Жұмыстардың
көлемi
(сағат)
1
2
3
4
1.
Қамысты ауданы әкімдігінің
"Алтынсарин селолық
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала
кәсіптік даярлаудан өтуін
талап етпейтін,
Алтынсарин селосының
аумақтарын көгалдандыру,
жинау және абаттандыру
бойынша жұмыстарға күн
сайынғы көмек

Об организации оплачиваемых общественных работ на 2013 год
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 9 января 2013 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 января 2013 года № 3999
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", пунктами 678 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата Камыстинского района Костанайской области от 21.10.2013 № 291 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить:
1) прилагаемый перечень организаций, виды и объемы общественных работ на 2013 год;
2) конкретные условия общественных работ: продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа;
3) размер оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах, в размере полутора минимальной заработной платы в месяц за счет средств районного бюджета;
2. Определить, что расходы на уплату социального налога и социальных отчислений в Государственный фонд социального страхования в размере, установленном действующим законодательством Республики Казахстан, компенсационные выплаты за неиспользованные дни оплачиваемого ежегодного трудового отпуска, уплату комиссионных вознаграждений за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы участникам общественных работ возмещаются за счет средств местного бюджета.
3. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством, между государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ акимата Камыстинского района" и организациями, определенными в перечне.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ахметчина Газиза Гумаровича.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Камыстинского района                  Е. Ахметов
Утвержден
постановлением акимата
от 9 января 2013 года № 3
Перечень организаций, виды и объемы общественных работ на 2013 год
Наименование
организаций
Виды работ
Объемы
работ
(часы)
1
2
3
4
1.
Государственное
учреждение "Аппарат
акима села Алтынсарина"
акимата Камыстинского
района
Ежедневная помощь в работах
по озеленению, уборке и
благоустройству территорий
села Алтынсарино, не
требующая предварительной
профессиональной подготовки
работника

3048
2.
Қамысты ауданы әкімдігінің
"Арқа селосы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Қызметкердің алдын ала
кәсіптік даярлаудан өтуін
талап етпейтін, Арқа
селосының аумақтарын
көгалдандыру, жинау және
абаттандыру бойынша
жұмыстарға күн сайынғы
көмек
4232
3.
Қамысты ауданы әкімдігінің
"Аралкөл селосы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Қызметкердің алдын ала
кәсіптік даярлаудан өтуін
талап етпейтін, Аралкөл
селосының аумақтарын
көгалдандыру, жинау және
абаттандыру бойынша
жұмыстарға күн сайынғы
көмек
4232
4.
Қамысты ауданы әкімдігінің
"Бестөбе селолық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала
кәсіптік даярлаудан өтуін
талап етпейтін, Бестөбе
селолық округі аумақтарын
көгалдандыру, жинау және
абаттандыру бойынша
жұмыстарға күн сайынғы
көмек
6720
5.
Қамысты ауданы әкімдігінің
"Богданов селолық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала
кәсіптік даярлаудан өтуін
талап етпейтін, Богданов
селолық округі аумақтарын
көгалдандыру, жинау және
абаттандыру бойынша
жұмыстарға күн сайынғы
көмек
3048
6.
Қамысты ауданы әкімдігінің
"Горький селолық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала
кәсіптік даярлаудан өтуін
талап етпейтін, Горький
селолық округі аумақтарын
көгалдандыру, жинау және
абаттандыру бойынша
жұмыстарға күн сайынғы
көмек
3048
7.
Қамысты ауданы әкімдігінің
"Дружба селосы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Қызметкердің алдын ала
кәсіптік даярлаудан өтуін
талап етпейтін, Дружба
селосының аумақтарын
көгалдандыру, жинау және
абаттандыру бойынша
жұмыстарға күн сайынғы
көмек
4232
8.
Қамысты ауданы әкімдігінің
"Жайылма селолық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала
кәсіптік даярлаудан өтуін
талап етпейтін, Жайылма
селолық округі аумақтарын
көгалдандыру, жинау және
абаттандыру бойынша
жұмыстарға күн сайынғы
көмек
2368
9.
Қамысты ауданы әкімдігінің
"Клочков селосы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Қызметкердің алдын ала
кәсіптік даярлаудан өтуін
талап етпейтін, Клочков
селосының аумақтарын
көгалдандыру, жинау және
абаттандыру бойынша
жұмыстарға күн сайынғы
көмек
4232
10.
Қамысты ауданы әкімдігінің
"Қарабатыр селосы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Қызметкердің алдын ала
кәсіптік даярлаудан өтуін
талап етпейтін, Қарабатыр
селосының аумақтарын
көгалдандыру, жинау және
абаттандыру бойынша
жұмыстарға күн сайынғы
көмек
4232
11.
Қамысты ауданы әкімдігінің
"Ливанов селосы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Қызметкердің алдын ала
кәсіптік даярлаудан өтуін
талап етпейтін, Ливанов
селосының аумақтарын
көгалдандыру, жинау және
абаттандыру бойынша
жұмыстарға күн сайынғы
көмек
4232
12.
Қамысты ауданы әкімдігінің
"Свердлов селолық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала
кәсіптік даярлаудан өтуін
талап етпейтін, Свердлов
селолық округі аумақтарын
көгалдандыру, жинау және
абаттандыру бойынша
жұмыстарға күн сайынғы
көмек

3048
2.
Государственное
учреждение "Аппарат
акима села Арка" акимата
Камыстинского района
Ежедневная помощь в работах
по озеленению, уборке и
благоустройству территорий
села Арка, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки
работника
4232
3.
Государственное
учреждение "Аппарат
акима села Аралколь"
акимата Камыстинского
района
Ежедневная помощь в работах
по озеленению, уборке и
благоустройству территорий
села Аралколь, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки
работника
4232
4.
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Бестобинского
сельского округа"
акимата Камыстинского
района
Ежедневная помощь в работах
по озеленению, уборке и
благоустройству территорий
Бестобинского сельского
округа, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки
работника
6720
5.
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Богдановского
сельского округа"
акимата Камыстинского
района
Ежедневная помощь в работах
по озеленению, уборке и
благоустройству территорий
Богдановского сельского
округа, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки
работника
3048
6.
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Горьковского
сельского округа"
акимата Камыстинского
района
Ежедневная помощь в работах
по озеленению, уборке и
благоустройству территорий
Горьковского сельского
округа, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки
работника
3048
7.
Государственное
учреждение "Аппарат
акима села Дружба"
акимата Камыстинского
района
Ежедневная помощь в работах
по озеленению, уборке и
благоустройству территорий
села Дружба, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки
работника
4232
8.
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Жайылминского
сельского округа"
акимата Камыстинского
района
Ежедневная помощь в работах
по озеленению, уборке и
благоустройству территорий
Жайылминского сельского
округа, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки
работника
2368
9.
Государственное
учреждение "Аппарат
акима села Клочково"
акимата Камыстинского
района
Ежедневная помощь в работах
по озеленению, уборке и
благоустройству территорий
села Клочково, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки
работника
4232
10.
Государственное
учреждение "Аппарат
акима села Карабатыр"
акимата Камыстинского
района
Ежедневная помощь в работах
по озеленению, уборке и
благоустройству территорий
села Карабатыр, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки
работника
4232
11.
Государственное
учреждение "Аппарат
акима села Ливановка"
акимата Камыстинского
района
Ежедневная помощь в работах
по озеленению, уборке и
благоустройству территорий
села Ливановка, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки
работника
4232
12.
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Свердловского
сельского округа"
акимата Камыстинского
района
Ежедневная помощь в работах
по озеленению, уборке и
благоустройству территорий
Свердловского сельского
округа, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки
работника