Мәслихаттың 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 90 "Қамысты ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 116 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 сәуірде № 4118 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2014 жылғы 8 қаңтардағы № 1-10/2 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 08.01.2014 № 1-10/2 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 90 "Қамысты ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3971 тіркелген, 2013 жылғы 11 қаңтарда "Қамысты жаңалықтары – Камыстинские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1774893,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 494742,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1526,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1278625,0 мың теңге;
2) шығындар – 1825883,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 17101,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 20773,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3672,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 68091,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 68091,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
алтыншы сессиясының төрайымы               Т. Кравченко
Қамысты аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Рахимжанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қамысты ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ К. Нұржанова
Мәслихаттың
2013 жылғы 24 сәуірдегі
№ 116 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 90 шешіміне 1-қосымша
Қамысты ауданының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 19 декабря 2012 года № 90 "О районном бюджете Камыстинского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 24 апреля 2013 года № 116. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 апреля 2013 года № 4118. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Камыстинского района Костанайской области от 8 января 2014 года № 1-10/2)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Камыстинского района Костанайской области от 08.01.2014 № 1-10/2).
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 19 декабря 2012 года № 90 "О районном бюджете Камыстинского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3971, опубликовано 11 января 2013 года в газете "Қамысты жаңалықтары - Камыстинские новости") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Камыстинского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1774893,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 494742,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1526,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1278625,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1825883,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17101,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 20773,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 3672,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -68091,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 68091,5 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель очередной шестой
сессии районного маслихата                 Т. Кравченко
Секретарь Камыстинского
районного маслихата                        Б. Рахимжанов
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Камыстинского района"
_________________ К. Нуржанова
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 апреля 2013 года № 116
Приложение 1
к решению маслихата
от 19 декабря 2012 года № 90
Бюджет Камыстинского района на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
Доходы

001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
Талдыкөл селосы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
Бестөбе селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Ливанов селосы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты

001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного
значения, поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
Село Талдыколь
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного
значения, поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
Бестобинский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного
значения, поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
022
Капитальные расходы государственного
органа
Село Ливановка
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного
значения, поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
022
Капитальные расходы государственного
органа
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа