Қамысты ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 9 қаңтардағы № 4 "2013 жылы халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2013 жылы 21 қазандағы № 292 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 қарашада № 4299 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне оларды Қазақстан Республикасының Мемлекеттік жоспарлау жүйесімен сәйкестендіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2013 жылғы 3 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қамысты ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қамысты ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 9 қаңтардағы № 4 "2013 жылы халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4000 болып тіркелген, 2013 жылғы 8 ақпанда "Қамысты жаңалықтары – Камыстинские новости" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға кіріспе жаңа редакцияда жазылсын:
"Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 5-бабының 2-тармағына, 7-бабының 2) тармақшасына сәйкес және халықтың нысаналы топтарын жұмыспен қамтуға жәрдемдесу мақсатында Қамысты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:"
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Ғазиз Ғұмарұлы Ахметчинге жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                                Ж. Бисимбаев

О внесении изменения в постановление акимата Камыстинского района от 9 января 2013 года № 4 "Об определении целевых групп населения в 2013 году"
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 21 октября 2013 года № 292. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 ноября 2013 года № 4299
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам приведения их в соответствие с Системой государственного планирования Республики Казахстан", акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Камыстинского района от 9 января 2013 года № 4 "Об определении целевых групп населения в 2013 году" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4000, опубликовано 8 февраля 2013 года в районной газете "Қамысты жаңалықтары - Камыстинские новости") следующее изменение:
преамбулу к указанному постановлению изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и в целях содействия занятости целевых групп населения акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ахметчина Газиза Гумаровича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Ж. Бисимбаев