Кандиттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайды беру туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 9 қыркүйектегі № 293 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 2 қазанда № 4227 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 9 ақпандағы № 38 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 09.02.2021 № 38 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 28-бабы 4-тармағының, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 31-бабының негізінде, Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай қосымшаға сәйкес берілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
А. Исмағұлов
Аудан әкімдігінің
2013 жылғы 9 қыркүйектегі № 293
қаулысына қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен
кездесуі үшін шарттық негізде беру үшін
үй-жайлар
р/с
Учаскесінің нөмірі
Елді
пунктінің
атауы
Кандидаттардың
кездесулерін өткізу
үшін орындар
1.
№ 406
Қарабалық кенті
"Қарабалық ауданы
әкімдігінің мәдениет
және тілдерді дамыту
бөлімінің Қарабалық
аудандық Мәдениет
Үйі" мемлекеттік
мекемесінің
ғимаратында
2.
№ 407
Қарабалық кенті
"Қарабалық ауданы
әкімдігінің білім
бөлімінің Абай
Құнанбаев атындағы
Қарабалық орта
мектебі" мемлекеттік
мекемесінің
ғимаратында
3.
№ 408
Қарабалық кенті
"Қарабалық ауданы
әкімдігінің білім
бөлімінің Максим
Горький атындағы
Қарабалық № 1 орта
мектебі" мемлекеттік
мекемесінің
ғимаратында
4.
№ 410
Қарабалық кенті
"Қарабалық ауданы
әкімдігінің білім
бөлімінің Қарабалық
№ 3 орта мектебі"
мемлекеттік
мекемесінің
ғимаратында
5.
№ 411
Верен ауылы
"Қарабалық ауданы
әкімдігінің білім
бөлімінің Верен
бастауыш мектебі"
мемлекеттік
мекемесінің
ғимаратында
6.
№ 412
Гурьянов ауылы
Ауылдық кітапхана
ғимаратында
7.
№ 413
Ворошилов ауылы
"Ак-Бидай-Агро"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігінің кеңсе
ғимаратында (келісім
бойынша)
8.
№ 414
Елшан ауылы
"Ак-Бидай-Агро"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігінің кеңсе
ғимаратында (келісім
бойынша)
9.
№ 415
Котлован ауылы
"Ак-Бидай-Агро"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігінің кеңсе
ғимаратында (келісім
бойынша)
10.
№ 416
Сарыкөл ауылы
"Қарабалық ауданы
әкімдігінің білім
бөлімінің Сарыкөл
негізгі мектебі"
мемлекеттік
мекемесінің
ғимаратында
11.
№ 417
Целинный ауылы
Ауылдық кітапхана
ғимаратында
12.
№ 418
Надеждин ауылы
"Қарабалық ауданы
әкімдігінің білім
бөлімінің Надеждин
негізгі мектебі"
мемлекеттік
мекемесінің
ғимаратында
13.
№ 419
Тоғызақ ауылы
Ауылдық Мәдениет Үйі
ғимаратында
14.
№ 420
Белоглин ауылы
Ауылдық клуб
ғимаратында
15.
№ 421
Научный ауылы
Ауылдық Мәдениет Үйі
ғимаратында
16.
№ 422
Святослав ауылы
Ауылдық клуб
ғимаратында
17.
№ 423
Станционный ауылы
Ауылдық Мәдениет Үйі
ғимаратында
18.
№ 424
Приурал ауылы
"Приуральская
нефтебаза"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігінің кеңсе
ғимаратында (келісім
бойынша)
19.
№ 425
Фадеев ауылы
"Агро-Торо"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігінің
контора ғимаратында
(келісім бойынша)
20.
№ 426
Шадықсай ауылы
"Қарабалық ауданы
әкімдігінің білім
бөлімінің Шадықсай
негізгі мектебі"
мемлекеттік
мекемесінің
ғимаратында
21.
№ 427
Дальнее ауылы
"Агро-Торо"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігінің кеңсе
ғимаратында (келісім
бойынша)
22.
№ 428
Подгород ауылы
"Қарабалық ауданы
әкімдігінің білім
бөлімінің Подгород
бастауыш мектебі"
мемлекеттік
мекемесінің
ғимаратында
23.
№ 429
Қайрақ ауылы
Орталық алаңында
24.
№ 430
Новотроицк ауылы
"Қарабалық ауданы
әкімдігінің білім
бөлімінің Новотроицк
орта мектебі"
мемлекеттік
мекемесінің
ғимаратында
25.
№ 431
Аққұдық ауылы
"Қарабалық ауданы
әкімдігінің білім
бөлімінің Аққұдық
бастауыш мектебі"
мемлекеттік
мекемесінің
ғимаратында
26.
№ 432
Мағынай
станциясы
"Қарабалық ауданы
әкімдігінің білім
бөлімінің Мағынай
негізгі мектебі"
мемлекеттік
мекемесінің
ғимаратында
27.
№ 434
Жаңааул ауылы
Медициналық пунктінің
ғимаратында
28.
№ 435
Победа ауылы
Ауылдық Мәдениет Үйі
ғимаратында
29.
№ 436
Мағынай ауылы
Ауылдық клуб
ғимаратында
30.
№ 437
Жамбыл ауылы
Орталық алаңында
31.
№ 438
Бозкөл ауылы
Ауылдық Мәдениет Үйі
ғимаратында
32.
№ 439
Бозкөл ауылы
Ауылдық Мәдениет Үйі
ғимаратында
33.
№ 440
Бозкөл ауылы
Ауылдық Мәдениет Үйі
ғимаратында
34.
№ 441
Талапкер ауылы
"Қарабалық ауданы
әкімдігінің білім
бөлімінің Талапкер
бастауыш мектебі"
мемлекеттік
мекемесінің
ғимаратында
35.
№ 442
Саманы ауылы
Ауылдық клуб
ғимаратында
36.
№ 443
Михайлов ауылы
"Қарабалық ауданы
әкімдігінің білім
бөлімінің Михайлов
орта мектебі"
мемлекеттік
мекемесінің
ғимаратында
37.
№ 444
Лесной ауылы
"Қарабалық ауданы
әкімдігінің білім
бөлімінің Лесной
бастауыш мектебі"
мемлекеттік
мекемесінің
ғимаратында
38.
№ 445
Светлый ауылы
Фельдшер акушерлік
пунктінің ғимаратында
39.
№ 446
Терентьев ауылы
"Қарабалық ауданы
әкімдігінің білім
бөлімінің Терентьев
негізгі мектебі"
мемлекеттік
мекемесінің
ғимаратында
40.
№ 447
Приречный ауылы
Ауылдық Мәдениет Үйі
ғимаратында
41.
№ 449
Қарақопа ауылы
Николай Николаевич
Масальскийдің
пәтерінде
42.
№ 450
Первомай ауылы
Орталық алаңында
43.
№ 451
Өрнек ауылы
"Қарабалық ауданы
әкімдігінің білім
бөлімінің Өрнек
бастауыш мектебі"
мемлекеттік
мекемесінің
ғимаратында
44.
№ 452
Лесной ауылы
"Қарабалық ауданы
әкімдігінің білім
бөлімінің Лесной орта
мектебі" мемлекеттік
мекемесінің
ғимаратында
45.
№ 454
Славян ауылы
Владимир Николаевич
Юрченконың пәтерінде
46.
№ 455
Қособа ауылы
"Қарабалық ауданы
әкімдігінің білім
бөлімінің Қособа
негізгі мектебі"
мемлекеттік
мекемесінің
ғимаратында
47.
№ 456
Березов ауылы
Орталық алаңында
48.
№ 457
Қарашакөл ауылы
"Кред" жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігінің кеңсе
ғимаратында (келісім
бойынша)
49.
№ 459
Славян ауылы
"Қарабалық ауданы
әкімдігінің білім
бөлімінің Славян орта
мектебі" мемлекеттік
мекемесінің
ғимаратында
50.
№ 460
Октябрь ауылы
"Тогузбай Агро"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігінің кеңсе
ғимаратында (келісім
бойынша)
51.
№ 462
Бөрлі ауылы
"Қарабалық ауданы
әкімдігінің білім
бөлімінің Бөрлі орта
мектебі" мемлекеттік
мекемесінің
ғимаратында
52.
№ 463
Песчаный ауылы
"Қарабалық ауданы
әкімдігінің білім
бөлімінің Песчаный
бастауыш мектебі"
мемлекеттік
мекемесінің
ғимаратында
53.
№ 464
Талды ауылы
"Қарабалық ауданы
әкімдігінің білім
бөлімінің Талды
бастауыш мектебі"
мемлекеттік
мекемесінің
ғимаратында
54.
№ 465
Тастыөзек ауылы
Тастыөзек селолық
клуб ғимаратында
55.
№ 466
Смирнов ауылы
Ауылдық Мәдениет Үйі
ғимаратында
56.
№ 467
Рыбкин ауылы
"Қарабалық ауданы
әкімдігінің білім
бөлімінің Рыбкин
бастауыш мектебі"
мемлекеттік
мекемесінің
ғимаратында
57.
№ 468
Батманов ауылы
Ауылдық кітапхана
ғимаратында
58.
№ 469
Приозерный ауылы
"Тогаз и К"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігінің
асхана ғимаратында
(келісім бойынша)

О предоставлении кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 9 сентября 2013 года № 293. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 октября 2013 года № 4227. Утратило силу постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 9 февраля 2021 года № 38
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 09.02.2021 № 38 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
На основании пункта 4 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению.
2. Данное постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района
А. Исмагулов
Приложение
к постановлению акимата района
от 9 сентября 2013 года
№ 293
Помещения для предоставления кандидатам
на договорной основе для встреч с избирателями
п/п
Номер участка
Наименование
населенного
пункта
Места
для проведения
встреч кандидатов
1.
№ 406
поселок
Карабалык
В здании
государственного
учреждения
"Карабалыкский районный
Дом культуры отдела
культуры и развития
языков акимата
Карабалыкского района"
2.
№ 407
поселок
Карабалык
В здании
государственного
учреждения
"Карабалыкская средняя
школа имени Абая
Кунанбаева отдела
образования акимата
Карабалыкского района"
3.
№ 408
поселок
Карабалык
В здании
государственного
учреждения
"Карабалыкская средняя
школа № 1 имени Максима
Горького отдела
образования акимата
Карабалыкского района"
4.
№ 410
поселок
Карабалык
В здании
государственного
учреждения
"Карабалыкская средняя
школа № 3 отдела
образования акимата
Карабалыкского района"
5.
№ 411
село Веренка
В здании
государственного
учреждения "Веренская
начальная школа отдела
образования акимата
Карабалыкского района"
6.
№ 412
село
Гурьяновское
В здании сельской
библиотеки
7.
№ 413
село Ворошиловка
В здании конторы
товарищества
с ограниченной
ответственностью
"Ак-Бидай-Агро"
(по согласованию)
8.
№ 414
село Ельшанское
В здании конторы
товарищества
с ограниченной
ответственностью
"Ак-Бидай-Агро"
(по согласованию)
9.
№ 415
село Котлованное
В здании конторы
товарищества
с ограниченной
ответственностью
"Ак-Бидай-Агро"
(по согласованию)
10.
№ 416
село Сарыколь
В здании
государственного
учреждения
"Сарыкольская основная
школа отдела
образования акимата
Карабалыкского района"
11.
№ 417
село Целинное
В здании сельской
библиотеки
12.
№ 418
село Надеждинка
В здании
государственного
учреждения
"Надеждинская основная
школа отдела
образования акимата
Карабалыкского района"
13.
№ 419
село Тогузак
В здании сельского дома
культуры
14.
№ 420
село Белоглинка
В здании сельского
клуба
15.
№ 421
село Научное
В здании сельского дома
культуры
16.
№ 422
село Святославка
В здании сельского
клуба
17.
№ 423
село Станционное
В здании сельского дома
культуры
18.
№ 424
село
Приуральское
В здании конторы
товарищества
с ограниченной
ответственностью
"Приуральская
нефтебаза"
(по согласованию)
19.
№ 425
село Фадеевка
В здании конторы
товарищества
с ограниченной
ответственностью "Агро
Торо" (по согласованию)
20.
№ 426
село Шадыксаевка
В здании
государственного
учреждения
"Шадыксаевская основная
школа отдела
образования акимата
Карабалыкского района"
21.
№ 427
село Дальнее
В здании конторы
товарищества
с ограниченной
ответственностью "Агро
Торо" (по согласованию)
22.
№ 428
село Подгородка
В здании
государственного
учреждения
"Подгородская начальная
школа отдела
образования акимата
Карабалыкского района"
23.
№ 429
село Каерак
На Центральной площади
24.
№ 430
село
Новотроицкое
В здании
государственного
учреждения
"Новотроицкая средняя
школа отдела
образования акимата
Карабалыкского района"
25.
№ 431
село Аккудук
В здании
государственного
учреждения "Аккудукская
начальная школа отдела
образования акимата
Карабалыкского района"
26.
№ 432
станция Магнай
В здании
государственного
учреждения "Магнайская
основная школа отдела
образования акимата
Карабалыкского района"
27.
№ 434
село Жанааул
В здании медицинского
пункта
28.
№ 435
село Победа
В здании сельского дома
культуры
29.
№ 436
село Магнай
В здании сельского
клуба
30.
№ 437
село Жамбыл
На Центральной площади
31.
№ 438
село Босколь
В здании сельского дома
культуры
32.
№ 439
село Босколь
В здании сельского дома
культуры
33.
№ 440
село Босколь
В здании сельского дома
культуры
34.
№ 441
село Талапкер
В здании
государственного
учреждения
"Талапкерская начальная
школа отдела
образования акимата
Карабалыкского района"
35.
№ 442
село Саманы
В здании сельского
клуба
36.
№ 443
село Михайловка
В здании
государственного
учреждения
"Михайловская средняя
школа отдела
образования акимата
Карабалыкского района"
37.
№ 444
село Лесное
В здании
государственного
учреждения "Лесная
начальная школа отдела
образования акимата
Карабалыкского района"
38.
№ 445
село Светлое
В здании фельдшерского
акушерского пункта
39.
№ 446
село Терентьевка
В здании
государственного
учреждения
"Терентьевская основная
школа отдела
образования акимата
Карабалыкского района"
40.
№ 447
село Приречное
В здании Дома культуры
41.
№ 449
село Каракопа
В квартире Масальского
Николая Николаевича
42.
№ 450
село
Первомайское
На Центральной площади
43.
№ 451
село Урнек
В здании
государственного
учреждения "Урнекская
начальная школа отдела
образования акимата
Карабалыкского района"
44.
№ 452
село Лесное
В здании
государственного
учреждения "Лесная
средняя школа отдела
образования акимата
Карабалыкского района"
45.
№ 454
село Славянка
В квартире Юрченко
Владимира Николаевича
46.
№ 455
село Кособа
В здании
государственного
учреждения "Кособинская
основная школа отдела
образования акимата
Карабалыкского района"
47.
№ 456
село Березовское
На Центральной площади
48.
№ 457
село Карачаколь
В здании конторы
товарищества
с ограниченной
ответственностью "Кред"
(по согласованию)
49.
№ 459
село Славенка
В здании
государственного
учреждения "Славенская
средняя школа отдела
образования акимата
Карабалыкского района"
50.
№ 460
село Октябрьское
В здании конторы
товарищества
с ограниченной
ответственностью
"Тогузбай-Агро"
(по согласованию)
51.
№ 462
село Бурли
В здании
государственного
учреждения "Бурлинская
средняя школа отдела
образования акимата
Карабалыкского района"
52.
№ 463
село Песчаное
В здании
государственного
учреждения "Песчаная
начальная школа отдела
образования акимата
Карабалыкского района"
53.
№ 464
село Талды
В здании
государственного
учреждения "Талдинская
начальная школа отдела
образования акимата
Карабалыкского района"
54.
№ 465
село Тастыозек
В здании Тастыозекского
сельского клуба
55.
№ 466
село Смирновка
В здании сельского дома
культуры
56.
№ 467
село Рыбкино
В здании
государственного
учреждения "Рыбкинская
начальная школа отдела
образования акимата
Карабалыкского района"
57.
№ 468
село Батмановка
В здании сельской
библиотеки
58.
№ 469
село Приозерное
В здании столовой
товарищества
с ограниченной
ответственностью "Тогаз
и К" (по согласованию)