Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 81 "Қарабалық ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2013 жылғы 2 қазандағы № 166 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 қазанда № 4242 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 81 "Қарабалық ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3969 тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда "Айна" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қарабалық ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3333458,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 640554,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7415,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 25765,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2659724,4 мың теңге;
2) шығындар – 3342012,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 57798,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 64913,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 7115,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3665,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 3665,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -70016,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 70016,6 мың теңге.";
8-1–тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8-1. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте келесі бағыттар бойынша облыстық бюджеттен қаражаттар түсімдерінің қарастырылғаны ескерілсін:
жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға;
білім беру ұйымдарын күтіп-ұстауға;
мәдениет ұйымдарын күтіп-ұстауға.";
Көрсетілген шешімнің 1235-қосымшалары осы шешімнің 1234-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       А. Утешов
Аудандық
мәслихаты хатшысының
міндетін атқарушы                          Г. Ягодин
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарабалық ауданы
әкімдігінің қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________________ И. Захария
"Қарабалық ауданы
әкімдігінің экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________________ Н. Бодня
Мәслихаттың
2013 жылғы 2 қазандағы
№ 166 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 81 шешіміне 1-қосымша
Қарабалық ауданының 2013 жылға
арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 81 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 2 октября 2013 года № 166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 октября 2013 года № 4242
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карабалыкского района на 2013-2015 годы" от 20 декабря 2012 года № 81 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3969, опубликовано 10 января 2013 года в районной газете "Айна") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 3333458,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 640554,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7415,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 25765,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2659724,4 тысяч тенге;
2) затраты – 3342012,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 57798,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 64913,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7115,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3665,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 3665,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -70016,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70016,6 тысяч тенге.";
пункт 8-1 изложить в новой редакции:
"8-1. Учесть, что в районном бюджете на 2013 предусмотрено поступление средств из областного бюджета по следующим направлениям:
на увеличение штатной численности местных исполнительных органов;
на содержание организаций образования;
на содержание организаций культуры.";
Приложения 1235 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
внеочередной сессии                        А. Утешов
Исполняющий
обязанности секретаря
районного маслихата                        Г. Ягодин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата Карабалыкского района"
__________________ И. Захария
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карабалыкского района"
_____________________ Н. Бодня
Приложение 1
к решению маслихата
от 2 октября 2013 года № 166
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2012 года № 81
Районный бюджет Карабалыкского
района на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы