Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 71 "Қарасу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2013 жылғы 19 ақпандағы № 97 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 21 ақпанда № 4030 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы № 02-4-128 хатымен)
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 23.06.2014 № 02-4-128 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қарасу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 71 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3972 тіркелген, 2013 жылғы 9 қаңтардағы "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2157779,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 606280,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2209,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1975,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1547315,0 мың теңге;
2) шығындар – 2195321,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 40296,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 44140,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 3844,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -77838,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 77838,6 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 14-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессиясының төрағасы:                      В. Бабушкин
Қарасу аудандық
мәслихатының хатшысы:                      С. Қазиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарасу ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
______________ Е. Бухаленко
"Қарасу ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
______________ Е. Биркель

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 71 "О районном бюджете Карасуского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 19 февраля 2013 года № 97. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 февраля 2013 года № 4030. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23 июня 2014 года № 02-4-128)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23.06.2014 № 02-4-128).
В соответствии со статьей 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2013-2015 годы" от 21 декабря 2012 года № 71 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3972, опубликовано 9 января 2013 года в газете "Қарасу өңірі") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2157779,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 606280,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2209,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1975,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1547315,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2195321,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 40296,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 44140,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3844,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -77838,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 77838,6 тысяч тенге.".
приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
внеочередной сессии:                       В. Бабушкин
Секретарь Карасуского
районного маслихата:                       С. Казиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата Карасуского района"
_______________ Е. Бухаленко
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района"
_______________ Е. Биркель
Приложение 1
к решению маслихата