2013 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 7 ақпандағы № 19 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 4 наурызда № 4055 болып тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 720-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Қарасу ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi және нақты жағдайлары, 2013 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi бекiтiлсiн.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне төленетін ақы нақты орындалған жұмыстар үшiн айлық ең төменгi жалақының 1,5 мөлшерiнде жергiлiктi бюджет қаражаты есебiнен жүргiзiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген мөлшерде Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік салық және әлеуметтік аударымдар төлеміне, жыл сайынғы ақылы еңбек демалысының пайдаланылмаған күндері үшін өтемақы төлемдеріне, қоғамдық жұмыстар қатысушыларына тиесілі жалақы есептеу және төлеу бойынша екінші деңгейдегі банктер қызметтеріне комиссиялық сыйақылар төлеміне арналған шығындар жергілікті бюджет қаражаты есебінен өтелетіндігі анықталсын.
4. Қоғамдық жұмыстардың ұйымдастырылуы "Қарасу ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi және тiзбеде белгiленген ұйымдар арасында, қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасалған қоғамдық жұмыстарды орындауға арналған шартта көрсетiлген жағдайларда жүргiзiлсiн.
5. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қарасу ауданы әкімінің
міндетін атқарушысы                        Е. Балжақаев
Әкімдіктің
2013 жылғы 7 ақпандағы
№ 19 қаулысына қосымша
Ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi және нақты жағдайлары, 2013 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi
Ұйымның
атауы
Жұмыс түрлерi
Жұмыс
көлемдері
Еңбегіне
төленетін
ақының
мөлшерi
Нақты
жағдайлар
1
"Белорус
ауылдық
округі
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
Қызметкердiң
алдын ала
кәсiптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтiн,
аумақты жинауда
және
абаттандыруда,
әкімшілік
ғимараттарды
ақтауда және
сырлауда көмек
көрсету.
ағашты
баулау,
100 ағаш,
2 гүлзар,
100 баған,
1045 шаршы
метр
Айлық ең
төменгi
жалақының
1,5
мөлшерi
Қоғамдық
жұмыстарға бiр
қатысушының
жұмыс уақытының
ұзақтығы
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
қарастырылған
шектеулердi
есепке алып,
аптасына 40
сағаттан артық
емес, екi
демалыс күнi,
бiр сағаттан
кем емес түскi
үзiлiс.
2
"Восток
ауылдық
округі
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
Қызметкердiң
алдын ала
кәсiптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтiн,
аумақты жинауда
және
абаттандыруда,
әкімшілік
ғимараттарды
ақтауда және
сырлауда көмек
көрсету.

Об организации общественных работ на 2013 год
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 7 февраля 2013 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 марта 2013 года № 4055
В соответствии со статьями 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах на 2013 год.
2. Оплату труда безработных, участвующих в общественных работах, производить из средств местного бюджета за фактически выполненные работы в размере 1,5 минимального размера месячной заработной платы.
3. Определить, что расходы на уплату социального налога и социальных отчислений в Государственный фонд социального страхования в размере, установленном действующим законодательством Республики Казахстан, компенсационные выплаты за неиспользованные дни оплачиваемого ежегодного трудового отпуска, уплату комиссионных вознаграждений за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы, причитающейся участникам общественных работ, возмещать за счет средств местного бюджета.
4. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством, между государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Карасуского района" и организациями, определенными в перечне.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Карасуского района                   Е. Балжакаев
Приложение
к постановлению акимата
от 7 февраля 2013 года № 19
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах на 2013 год.
Наименование
организации
Виды работ
Объемы
работ
Размер
оплаты
труда
Конкретные
условия
1
Государст-
венное
учреждение
"Аппарат
акима
Белорусского
сельского
округа"
Помощь в
уборке и
благоуст-
ройстве
территории,
побелке и
покраске
админист-
ративных
зданий,
которая не
требует
предвари-
тельной
профессио-
нальной
подготовки
работника.
культиви-
рование
деревьев,
100
деревьев,
2 клумбы,
100
столбов,
1045
квадратных
метров
1,5
минималь-
ного
размера
месячной
заработной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных
работ – не более
40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с
двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не
менее одного
часа.
2
Государст-
венное
учреждение
"Аппарат
акима
Восточного
сельского
округа"
Помощь в
уборке и
благоуст-
ройстве
территории,
побелке и
покраске
админист-
ративных
зданий,
которая не
требует
предвари-
тельной
профессио-
нальной
подготовки
работника.