Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 70 "Қостанай ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2013 жылғы 15 ақпандағы № 87 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 21 ақпанда № 4031 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2014 жылғы 20 қаңтардағы № 22 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 20.01.2014 № 22 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104106109-баптарына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 70 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3968 нөмірімен тіркелген, 2013 жылдың 11 қаңтарында "Арна" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1)2)3)5)6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 4933453,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 2078495,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 1792,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 1797,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 2851369,0 мың теңге;
2) шығындар - 4969125,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 64169,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 73459,8 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 9290,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 99842,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 99842,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 14-тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 16-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"16. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен ұлттық және бұқаралық спорт түрлерiн дамытуға 50829,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 21-1 тармағымен толықтырылсын:
"21-1. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық және облыстық бюджеттерге 6528,9 мың теңге сомасында нысаналы трансферттерді қайтару ескерілсін.";
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 23-123-2 тармақтарымен толықтырылсын:
"23-1. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде 22000,0 мың теңге сомасында білім беру ұйымдарын ұстауға облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
23-2. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде 5097,0 мың теңге сомасында Қостанай ауданының Озерный селосын сумен жабдықтау үшін жер асты су қорларын қайта бекітуге облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 24-тармағы алынып тасталсын;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 70 "О районном бюджете Костанайского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 15 февраля 2013 года № 87. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 февраля 2013 года № 4031. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Костанайского района Костанайской области от 20 января 2014 года № 22)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Костанайского района Костанайской области от 20.01.2014 № 22).
В соответствии со статьями 104106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Костанайского района на 2013-2015 годы" от 20 декабря 2012 года № 70 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3968, опубликовано 11 января 2013 года в газете "Арна") следующие изменения и дополнения:
подпункты 1)2)3)5)6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы - 4933453,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 2078495,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 1792,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 1797,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2851369,0 тысяч тенге;
2) затраты - 4969125,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 64169,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 73459,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 9290,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 99842,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 99842,2 тысячи тенге.";
пункт 14 указанного решения исключить;
пункт 16 указанного решения изложить в новой редакции:
"16. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на развитие массового спорта и национальных видов спорта в сумме 50829,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 21-1 следующего содержания:
"21-1. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в республиканский и областной бюджеты в сумме 6528,9 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 23-123-2 следующего содержания:
"23-1. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на содержание организаций образования в сумме 22000,0 тысяч тенге.
23-2. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на переутверждение запасов подземных вод для водоснабжения села Озерное Костанайского района в сумме 5097,0 тысяч тенге.";
пункт 24 указанного решения исключить;