Мәслихаттың 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 108 "Меңдіқара ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 189 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда № 4354 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 108 "Меңдіқара ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3943 тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Меңдіқара ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1838104,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 446033,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5941,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1604,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1384526,8 мың теңге;
2) шығындар – 1840770,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 26181,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 31125,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4944,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 8500,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 8500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -37347,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 37347,0 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            М. Дубенюк
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        В. Леонов
КЕЛІСІЛДІ:
"Меңдіқара ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________ С. Хабалкина
"Меңдіқара ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________ Г. Айсенова
Мәслихаттың
2013 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 189 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 108 шешіміне 1-қосымша
Меңдіқара ауданының 2013 жылға
арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 19 декабря 2012 года № 108 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 12 декабря 2013 года № 189. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 декабря 2013 года № 4354
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 19 декабря 2012 года № 108 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3943, опубликовано 10 января 2013 года в районной газете "Меңдіқара үні") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Мендыкаринского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1838104,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 446033,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5941,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1604,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1384526,8 тысячи тенге;
2) затраты – 1840770,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 26181,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 31125,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4944,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 8500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 8500,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -37347,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 37347,0 тысячи тенге.".
Приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
сессии                                     М. Дубенюк
Секретарь
районного маслихата                        В. Леонов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
Мендыкаринского района"
________________ С. Хабалкина
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Мендыкаринского района"
_________________ Г. Айсенова
Приложение 1
к решению маслихата
от 12 декабря 2013 года № 189
Приложение 1
к решению маслихата
от 19 декабря 2012 года № 108
Районный бюджет Мендыкаринского
района на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1. Доходы