Ауданның ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына 2013 жылға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2013 жылғы 17 маусымдағы № 124 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 маусымда № 4162 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабына сәйкес Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ауданның ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асыратын ветеринария пункттерінің ветеринария мамандарына көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу немесе салу үшін әлуметтік қолдау 2013 жылға ұсынылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы,
аудандық мәслихаттың хатшысы               З.С. Алдажұманова
КЕЛІСІЛДІ:
"Науырзым ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ Н. Дехтярева

О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района на 2013 год
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 17 июня 2013 года № 124. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 июня 2013 года № 4162
В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарных специалистов ветеринарных пунктов, осуществляющих деятельность в области ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района на 2013 год подъемное пособие и социальную поддержку для приобретения или строительства жилья.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
секретарь районного маслихата              З.С. Алдажуманова
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Наурзумского района"
______________ Н. Дехтярева