2013 жылға арналған халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 44 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 ақпанда № 4037 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 07-09/2354 хаты)
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 28.12.2013 № 07-09/2354 хаты).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 57-баптарына сәйкес Сарыкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылға арналған халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесі белгіленсін:
жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
алған мамандығы бойынша еңбек өтілі мен тәжірибесі жоқ техникалық және кәсіптік білім, орта білімнен кейінгі ұйымдардың бітірушілері;
ұзаққа созылған (он екі және одан көп айлар) жұмыссыздықты бастан кешірген адамдар;
елу жастан асқан адамдар;
жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органының жолдамасы бойынша кәсіптік оқуды бітірген жұмыссыздар;
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде лайықты жұмысы жоқ жұмыссыз ретінде тіркелген адамдар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары І.М. Насыровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмi                                А. Тұрсынов
КЕЛIСIЛДI:
"Сарыкөл ауданы
әкiмдiгiнiң жұмыспен
қамту және әлеуметтiк
бағдарламалар бөлiмi"
ММ бастығы
__________ С. Молдабеков

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения, на 2013 год
Постановление акимата Сарыкольского района Костанайской области от 31 января 2013 года № 44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 февраля 2013 года № 4037. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата Сарыкольского района Костанайской области от 28 декабря 2013 года № 07-09/2354)
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата Сарыкольского района Костанайской области от 28.12.2013 № 07-09/2354).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 57 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Сарыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения, на 2013 год:
молодежь в возрасте от двадцати одного до двадцати девяти лет;
выпускники организаций технического и профессионального образования, послесреднего образования, не имеющие опыта и стажа работы по полученной специальности;
лица, испытывающие длительную (двенадцать и более месяцев) безработицу;
лица старше пятидесяти лет;
безработные, завершившие профессиональное обучение по направлению уполномоченного органа по вопросам занятости;
лица, зарегистрированные в государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ акимата Сарыкольского района" в качестве безработных, не имеющие подходящей работы.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Насырова И.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Турсунов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Отдел
занятости и социальных
программ акимата
Сарыкольского района"
__________ С. Мулдабеков