Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 80 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 159 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда № 4356 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 80 "2013–2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3976 тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда "Маяк" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2013–2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2339065,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1304090,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4850,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 8500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1021625,7 мың теңге;
2) шығындар – 2344758,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 48928,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 56284,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7356,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -54620,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 54620,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Отызыншы, кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       А. Мәдибаев
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        С. Жолдыбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Таран ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________________ В. Ересько
Мәслихаттың
2013 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 159 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 80 шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық
бюджет
Санаты
Сома,
мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 80 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 12 декабря 2013 года № 159. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 декабря 2013 года № 4356
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 80 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3976, опубликовано 10 января 2013 года в газете "Маяк") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2339065,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1304090,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4850,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8500,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1021625,7 тысяч тенге;
2) затраты – 2344758,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 48928,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 56284,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7356,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -54620,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 54620,8 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель тридцатой,
внеочередной сессии                        А. Мадибаев
Секретарь
районного маслихата                        С. Жолдыбаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов акимата Тарановского
района"
__________________ В. Ересько
Приложение 1
к решению маслихата
от 12 декабря 2013 года № 159
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2012 года № 80
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы