Мәслихаттың 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 70 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 18 ақпандағы № 85 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 ақпанда № 4042 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексі 44-бабының 7-тармағына және 104109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 70 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3959 тіркелген, 2013 жылғы 3 қаңтарда "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ұзынкөл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1834904,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 417327,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4746,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 6553,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1406278,0 мың теңге;
2) шығындар – 1874488,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 26720,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 31159,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 4439,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -66304,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 66304,5 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджетке 1211,6 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   А. Рогозин
Ұзынкөл аудандық
мәслихатының хатшысы                       В. Вербовой
КЕЛІСІЛДІ:
"Ұзынкөл ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттік мекемесі
бастығының міндетін атқарушы
______________ А. Жакантаева
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
______________ Н. Абдрахманова
Мәслихаттың
2013 жылғы 18 ақпандағы
№ 85 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 70 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 19 декабря 2012 года № 70 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 18 февраля 2013 года № 85. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 февраля 2013 года № 4042
В соответствии с пунктом 7 статьи 44 и статьями 104109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года, Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете на 2013-2015 годы" от 19 декабря 2012 года № 70 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3959, опубликовано 3 января 2013 года в газете "Нұрлы жол") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1834904,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 417327,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4746,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6553,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1406278,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1874488,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 26720,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 31159,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4439,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -66304,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 66304,5 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 1211,6 тысяч тенге.";
приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной
сессии Узункольского
районного маслихата                        А. Рогозин
Секретарь Узункольского
районного маслихата                        В. Вербовой
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющая обязанности
начальника государственного
учреждения "Отдел финансов
Узункольского района"
______________ А. Жакантаева
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Узункольского района"
______________ Н. Абдрахманова
Приложение 1
к решению маслихата
от 18 февраля 2013 года № 85
Приложение 1
к решению маслихата
от 19 декабря 2012 года № 70
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

453
Ауданның (облыстық маңызы бар
қаланың) экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі
31159,0
006
Мамандарды әлеуметтік қолдау
шараларын іске асыру үшін бюджеттік
кредиттер
31159,0
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
4439,0
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
4439,0
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген
бюджеттік кредиттерді өтеу
4439,0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен
берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
4439,0
IV. Қаржы активтерімен операциялар
бойынша сальдо
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-66304,5
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану)
66304,5
Мәслихаттың
2013 жылғы 18 ақпандағы
№ 85 шешіміне
2-қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 70 шешіміне
5-қосымша
2013 жылға арналған кенттің, ауылдың (селоның),
ауылдық (селолық) округтің бюджеттік бағдарламалары
Атқарушы орган
бағдарламалар
әкімшісі, лимиттер
таратушылар
Код
Бюджеттік бағдарлама
1
"Ұзынкөл ауданы
Бауман селолық
округінің әкімі
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
2
"Ұзынкөл ауданы
Ершов селолық
округінің әкімі
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
13-9-123-040
"Өңірлерді дамыту"
Бағдарламасы шеңберінде
өңірлерді экономикалық
дамытуға жәрдемдесу
бойынша шараларды іске
асыру
3
"Ұзынкөл ауданы Киев
селолық округінің
әкімі аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
4
"Ұзынкөл ауданы
Карлмаркс селолық
округінің әкімі
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
5
"Ұзынкөл ауданы
Киров селолық
округінің әкімі
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
6
"Ұзынкөл ауданы
Суворов селолық
округінің әкімі
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
7
"Ұзынкөл ауданы
Ұзынкөл селолық
округінің әкімі
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер

453
Отдел экономики и бюджетного
планирования района (города областного
значения)
31159,0
006
Бюджетные кредиты для реализации мер
социальной поддержки специалистов
31159,0
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
5
Погашение бюджетных кредитов
4439,0
01
Погашение бюджетных кредитов
4439,0
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных
из государственного бюджета
4439,0
13
Погашение бюджетных кредитов, выданных
из местного бюджета физическим лицам
4439,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми
активами
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-66304,5
VI. Финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета
66304,5
Приложение 2
к решению маслихата
от 18 февраля 2013 года № 85
Приложение 5
к решению маслихата
от 19 декабря 2012 года № 70
Бюджетные программы поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа на 2013 год
Исполнительный
орган -
администратор
программ,
распределитель
лимитов
Код
Бюджетная программа
1
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Бауманского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского)
округа
2
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Ершовского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского)
округа
13-9-123-040
Реализация мер по содействию
экономическому развитию
регионов в рамках Программы
"Развитие регионов"
3
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Киевского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского)
округа
4
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Карлмаркского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского)
округа
5
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Кировского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского)
округа
6
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Суворовского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского)
округа
7
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Узункольского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского)
округа