Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 75 "Федоров ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2013 жылғы 9 тамыздағы № 146 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 14 тамызда № 4216 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 75 "Федоров ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3973 тіркелген, 2013 жылғы 24 қаңтарда "Федоровские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Федоров ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3474879,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 646661,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6990,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 5540,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2815688,8 мың теңге;
2) шығындар – 3502017,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 59932,0 мың тенге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 67509,0 мың тенге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7577,0 мың тенге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -87069,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 87069,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 12-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы                         О. Ковалева
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Б. Бекенов
КЕЛІСІЛДІ:
"Федоров ауданының
экономика және
қаржы бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______ В. Гринак
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 75 "О районном бюджете Федоровского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 9 августа 2013 года № 146. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 августа 2013 года № 4216
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 75 "О районном бюджете Федоровского района на 2013–2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3973, опубликовано 24 января 2013 года в газете "Федоровские новости") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Федоровского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 3474879,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 646661,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 6990,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5540,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2815688,8 тысяч тенге;
2) затраты –3502017,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 59932,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 67509,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7577,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -87069,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 87069,3 тысяч тенге.";
приложения 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
внеочередной сессии                        О. Ковалева
Секретарь
районного маслихата                        Б. Бекенов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел
экономики и финансов
Федоровского района"
________ В. Гринак
Приложение 1
к решению маслихата