Облыстық мәслихаттың (V сайланған XI сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2013 жылғы 28 қаңтардағы N 129/14 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 31 қаңтарда N 3396 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 2014 жылғы 03 қыркүйектегі N 1-11/560 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 03.09.2014 N 1-11/560 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы "2013 - 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" N 1520 қаулысына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың (V сайланған XІ сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 14 желтоқсанда N 3290 болып тіркелген, 2012 жылғы 25 желтоқсандағы N 147 "Сарыарқа самалы" газетінде, 2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 148 "Звезда Прииртышья" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"57005806" деген сандар "87628634" деген сандармен ауыстырылсын;
"35773571" деген сандар "66396399" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "57246102" деген сандар "87868930" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"-713611" деген сандар "1695777" деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы бар абзацпен толықтырылсын:
"бюджеттік кредиттер – 2409388 мың теңге;";
5) тармақша мына редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы - -1936073 мың теңге;";
6) тармақша мына редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1936073 мың теңге".;
шешім мына мазмұндағы 8-18-28-3 тармақтармен толықтырылсын:
"8-1. 2013 жылға транзиттік облыстық бағдарламалар бойынша республикалық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттердің көлемдері мына мөлшерде белгіленсін:
2166259 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға;
480884 мың теңге – мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға;
135201 мың теңге – негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
69389 мың теңге – үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге жалақыны ұлғайтуға;
232511 мың теңге – қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге;
22268 мың теңге – үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге;
43150 мың теңге – арнаулы әлеуметтік қызметтердің стандарттарын енгізуге;
94423 мың теңге – мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
557195 мың теңге – эпизоотияға қарсы шараларды жүргізуге;
35666 мың теңге – аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге;
182682 мың теңге – "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға.

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XI сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 28 января 2013 года N 129/14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 января 2013 года N 3396. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03 сентября 2014 года N 1-11/560)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03.09.2014 N 1-11/560).
В соответствии с пунктом 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года N 1520 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013 - 2015 годы" Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (XI сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3290 от 14 декабря 2012 года, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 25 декабря 2012 года N 147 "Звезда Прииртышья" от 27 декабря 2012 года N 148) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "57005806" заменить цифрами "87628634";
цифры "35773571" заменить цифрами "66396399";
в подпункте 2) цифры "57246102" заменить цифрами "87868930";
в подпункте 3):
цифры "-713611" заменить цифрами "1695777";
дополнить абзацем следующего содержания:
"бюджетные кредиты – 2409388 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"дефицит бюджета – -1936073 тысячи тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита бюджета – 1936073 тысячи тенге.";
решение дополнить пунктами 8-18-28-3 следующего содержания:
"8-1. Установить на 2013 год объемы целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, передаваемых по транзитным областным программам бюджетам районов (городов областного значения), в следующих размерах:
2166259 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
480884 тысячи тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
135201 тысяча тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
69389 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
232511 тысяч тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
22268 тысяч тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
43150 тысяч тенге – на введение стандартов специальных социальных услуг;
94423 тысячи тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов;
557195 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
35666 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов;
182682 тысячи тенге – на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов".

8-2. 2012 жылға транзиттік облыстық бағдарламалар бойынша республикалық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттерінің көлемдері мына мөлшерде белгіленсін:
1170000 мың теңге – коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға;
1615000 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
1376388 мың теңге – сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға;
749521 мың теңге – ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;
22369 мың теңге – коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
114098 мың теңге – жылу энергетикалық жүйені дамытуға;
1965340 мың теңге – "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға.
8-3. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерін мына көлемдерде кредиттеу ескерілсін:
780000 мың теңге – тұрғын үйді жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға;
428423 мың теңге – мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
458680 мың теңге – моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

8-2. Установить на 2013 год объемы целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета, передаваемых по транзитным областным программам бюджетам районов (городов областного значения), в следующих размерах:
1170000 тысяч тенге – на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда;
1615000 тысяч тенге – на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
1376388 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
749521 тысяча тенге – на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;
22369 тысяч тенге – на развитие коммунального хозяйства;
114098 тысяч тенге – на развитие теплоэнергетической системы;
1965340 тысяч тенге – на развитие инженерной инфраструктуры в рамках программы "Развитие регионов".
8-3. Предусмотреть в областном бюджете на 2013 год кредитование бюджетов районов (городов областного значения) в следующих размерах:
780000 тысяч тенге – на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья;
428423 тысячи тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов;
458680 тысяч тенге – на содействие развитию предпринимательства в моногородах.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

145 026
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 738
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
28 000
029
Әдістемелік жұмыс
65 580
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
232 511
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
22 268
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
666 889
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
149 500
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 224 123
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 224 123
05
Денсаулық сақтау
23 153 947
1
Кең бейiндi ауруханалар
21 136
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
21 136
004
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілеріне стационарлық және стационарлықты ауыстыратын медициналық көмек көрсету
21 136
2
Халықтың денсаулығын қорғау
566 842
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
566 842
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
328 615
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
143 392
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
93 820
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 015
3
Мамандандырылған медициналық көмек
10 695 752
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 695 752
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4 346 913
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
369 399
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
469 033
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
76 495
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
272 067
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету

145 026
013
Капитальные расходы государственного органа
3 738
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
28 000
029
Методическая работа
65 580
033
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
232 511
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
22 268
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
666 889
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
149 500
271
Управление строительства области
1 224 123
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 224 123
05
Здравоохранение
23 153 947
1
Больницы широкого профиля
21 136
253
Управление здравоохранения области
21 136
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
21 136
2
Охрана здоровья населения
566 842
253
Управление здравоохранения области
566 842
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
328 615
006
Услуги по охране материнства и детства
143 392
007
Пропаганда здорового образа жизни
93 820
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 015
3
Специализированная медицинская помощь
10 695 752
253
Управление здравоохранения области
10 695 752
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4 346 913
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
369 399
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
469 033
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
76 495
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
272 067
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией

371 766
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
82 684
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
493 902
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
84 717
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
98 759
261
Облыстың білім басқармасы
852 845
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
829 690
037
Әлеуметтік сауықтандыру
23 155
2
Әлеуметтiк көмек
121 125
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
121 125
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
121 125
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
381 222
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
381 222
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77 662
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 923
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
147
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
43 150
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
145 007
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
61 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
49 333
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5 587 370
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 785 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 785 000
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 170 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 615 000
2
Коммуналдық шаруашылық
2 802 370
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 845 719
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

371 766
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
82 684
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
493 902
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
84 717
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
98 759
261
Управление образования области
852 845
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
829 690
037
Социальная реабилитация
23 155
2
Социальная помощь
121 125
256
Управление координации занятости и социальных программ области
121 125
003
Социальная поддержка инвалидов
121 125
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
381 222
256
Управление координации занятости и социальных программ области
381 222
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
77 662
007
Капитальные расходы государственного органа
4 923
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
147
017
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
43 150
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
145 007
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
61 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
49 333
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5 587 370
1
Жилищное хозяйство
2 785 000
271
Управление строительства области
2 785 000
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 170 000
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 615 000
2
Коммунальное хозяйство
2 802 370
271
Управление строительства области
1 845 719
033
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения