Облыстық мәслихаттың (V сайланған XI сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2013 жылғы 31 мамырдағы N 161/18 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 07 маусымда N 3548 болып тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 2014 жылғы 03 қыркүйектегі N 1-11/560 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 03.09.2014 N 1-11/560 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағыны 1)-тармақшасына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың (V сайланған XІ сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3290 болып тіркелген, 2012 жылғы 25 желтоқсандағы "Сарыарқа самалы" газетінің N 147, 2012 жылғы 27 желтоқсандағы "Звезда Прииртышья" газетінің N 148 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1)-тармақшада:
"88235029" деген сандар "88608775" деген сандармен ауыстырылсын;
"20784351" деген сандар "21110681" деген сандармен ауыстырылсын;
"67002794" деген сандар "67050210" деген сандармен ауыстырылсын;
2)-тармақшада "89258485" деген сандар  "89432231" деген сандармен ауыстырылсын;
3)-тармақшада:
"1873555" деген сандар "1958836" деген сандармен ауыстырылсын;
"535833" деген сандар "450552" деген сандармен ауыстырылсын;
4)-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын;
"4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 200000 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 200000 мың теңге;";
5)-тармақшада "-2897011" деген сандар  "-2982292" деген сандармен ауыстырылсын;
6)-тармақшада "2897011" деген сандар  "2982292" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"49333" деген сандар "47400" деген сандармен ауыстырылсын;
"200000" деген сандар "150000" деген сандармен ауыстырылсын;
8-тармақта:
"2486" деген сандар "200486" деген сандармен ауыстырылсын;
10-тармақта:
"418600" деген сандар "220600" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнения в решение областного маслихата (XI сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 31 мая 2013 года N 161/18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 07 июня 2013 года N 3548. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03 сентября 2014 года N 1-11/560)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03.09.2014 N 1-11/560).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (XI сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3290, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 25 декабря 2012 года N 147 "Звезда Прииртышья" от 27 декабря 2012 года N 148) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "88235029" заменить цифрами "88608775";
цифры "20784351" заменить цифрами "21110681";
цифры "67002794" заменить цифрами "67050210";
в подпункте 2) цифры "89258485" заменить цифрами "89432231";
в подпункте 3):
цифры "1873555" заменить цифрами "1958836";
цифры "535833" заменить цифрами "450552";
подпункт 4 изложить в новой редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 200000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 200000 тысяч тенге;";
в подпункте 5) цифры "-2897011" заменить цифрами "-2982292";
в подпункте 6) цифры "2897011" заменить цифрами "2982292";
в пункте 7:
цифры "49333" заменить цифрами "47400";
цифры "200000" заменить цифрами "150000";
в пункте 8:
цифры "2486" заменить цифрами "200486";
в пункте 10:
цифры "418600" заменить цифрами "220600";

шешім келесі мазмұндағы 11-1-тармақпен толықтырылсын:
"11-1. Павлодар ауданының және Павлодар қаласының әкімшілік шекараларының өзгеруіне байланысты 2013 жылға арналған облыстық бюджетте Павлодар ауданының бюджетінен трансферттердің түсімі және олардың 46900 мың теңге сомасында Павлодар қаласының бюджетіне аударылуы ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы                            А. Бойчин
Облыстық мәслихаттың
хатшысы                                    М. Көбенов
Павлодар облыстық мәслихатының
(V сайланған, XVIII сессия)
2013 жылғы 31 мамырдағы
N 161/18 шешiмiне
қосымша
Павлодар облыстық мәслихатының
(V сайланған, XI сессия)
2012 жылғы 6 желтоқсандағы
N 116/11 шешiмiне
1-қосымша
2013  жылға арналған облыстық бюджет
(өзгерiстермен және толықтырумен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

решение дополнить пунктом 11-1 следующего содержания:
"11-1. В связи с изменением административных границ Павлодарского района и города Павлодара предусмотреть в областном бюджете на 2013 год поступление трансфертов из бюджета Павлодарского района и перечисление их бюджету города Павлодара в сумме 46900 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        А. Бойчин
Секретарь областного
маслихата                                  М. Кубенов
Приложение
к решению Павлодарского
областного маслихата
(XVIII сессия, V созыв)
от 31 мая 2013 года N 161/18
Приложение 1
к решению Павлодарского
областного маслихата
(XI сессия, V созыв)
от 6 декабря 2012 года N 116/11
Областной бюджет на 2013 год
(с изменениями и дополнениями)
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

2 166 259
045
Аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
480 884
2
Бастауыш, негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беру
4 342 715
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 537 021
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 255 727
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
281 294
261
Облыстың білім басқармасы
2 805 694
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
946 104
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1 655 000
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
135 201
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
69 389
4
Техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi бiлiм беру
4 582 836
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
244 454
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
244 454
261
Облыстың білім басқармасы
4 338 382
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
4 220 336
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
118 046
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
3 327
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 327
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
3 327
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
3 106 098
261
Облыстың білім басқармасы
1 828 442
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 036
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
28 525
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
47 874
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
344 695
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
147 395
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 583
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету

2 166 259
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
480 884
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
4 342 715
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 537 021
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 255 727
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
281 294
261
Управление образования области
2 805 694
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
946 104
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 655 000
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
135 201
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
69 389
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
4 582 836
253
Управление здравоохранения области
244 454
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
244 454
261
Управление образования области
4 338 382
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
4 220 336
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
118 046
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
3 327
253
Управление здравоохранения области
3 327
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
3 327
9
Прочие услуги в области образования
3 106 098
261
Управление образования области
1 828 442
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
76 036
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
28 525
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
47 874
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
344 695
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
147 395
013
Капитальные расходы государственного органа
3 583
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы

13 952
029
Әдістемелік жұмыс
64 967
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
232 511
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
22 268
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
697 136
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
149 500
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 277 656
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 277 656
05
Денсаулық сақтау
23 198 225
1
Кең бейiндi ауруханалар
21 136
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
21 136
004
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілеріне стационарлық және стационарлықты ауыстыратын медициналық көмек көрсету
21 136
2
Халықтың денсаулығын қорғау
566 842
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
566 842
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
328 615
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
143 392
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
93 820
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 015
3
Мамандандырылған медициналық көмек
11 115 775
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
11 115 775
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4 346 913
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
369 399
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
469 033
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
76 495
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
272 067
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
464 048
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу

13 952
029
Методическая работа
64 967
033
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
232 511
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
22 268
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
697 136
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
149 500
271
Управление строительства области
1 277 656
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 277 656
05
Здравоохранение
23 198 225
1
Больницы широкого профиля
21 136
253
Управление здравоохранения области
21 136
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
21 136
2
Охрана здоровья населения
566 842
253
Управление здравоохранения области
566 842
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
328 615
006
Услуги по охране материнства и детства
143 392
007
Пропаганда здорового образа жизни
93 820
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 015
3
Специализированная медицинская помощь
11 115 775
253
Управление здравоохранения области
11 115 775
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4 346 913
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
369 399
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
469 033
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
76 495
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
272 067
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
464 048
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения

310 190
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
72 029
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
1 504 732
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
3 230 869
4
Емханалар
6 131 932
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 131 932
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
5 147 067
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
660 329
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
324 536
5
Медициналық көмектің басқа түрлері
1 041 814
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 041 814
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
995 975
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
45 839
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
4 320 726
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 001 355
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
110 621
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
59 931
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
93 264
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
7 442
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
15 126
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
23 898
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 691 073
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 319 371
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 274 934
083
Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаторияларды және фельдшерлік акушерлік пункттерді салу
44 437
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 464 349
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 971 416
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 129 545
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

310 190
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
72 029
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 504 732
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
3 230 869
4
Поликлиники
6 131 932
253
Управление здравоохранения области
6 131 932
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
5 147 067
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
660 329
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
324 536
5
Другие виды медицинской помощи
1 041 814
253
Управление здравоохранения области
1 041 814
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
995 975
029
Областные базы спецмедснабжения
45 839
9
Прочие услуги в области здравоохранения
4 320 726
253
Управление здравоохранения области
2 001 355
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
110 621
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
59 931
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
93 264
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
7 442
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
15 126
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
23 898
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 691 073
271
Управление строительства области
2 319 371
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 274 934
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Программы занятости 2020
44 437
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 464 349
1
Социальное обеспечение
1 971 416
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 129 545
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа

374 617
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
80 719
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
490 783
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
84 667
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
98 759
261
Облыстың білім басқармасы
841 213
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
818 058
037
Әлеуметтік сауықтандыру
23 155
271
Облыстың құрылыс басқармасы
658
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
658
2
Әлеуметтiк көмек
121 125
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
121 125
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
121 125
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
371 808
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
371 808
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 890
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 689
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
147
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
43 150
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
145 007
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
56 525
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
47 400
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5 729 753
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 784 998
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 784 998
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 170 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 614 998
2
Коммуналдық шаруашылық

374 617
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
80 719
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
490 783
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
84 667
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
98 759
261
Управление образования области
841 213
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
818 058
037
Социальная реабилитация
23 155
271
Управление строительства области
658
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
658
2
Социальная помощь
121 125
256
Управление координации занятости и социальных  программ области
121 125
003
Социальная поддержка инвалидов
121 125
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
371 808
256
Управление координации занятости и социальных  программ области
371 808
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
75 890
007
Капитальные расходы государственного органа
3 689
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
147
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
43 150
018
Размещение государственного социального заказа  в неправительственном секторе
145 007
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
56 525
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
47 400
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5 729 753
1
Жилищное хозяйство
2 784 998
271
Управление строительства области
2 784 998
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 170 000
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 614 998
2
Коммунальное хозяйство

222 682
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
40 000
020
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
182 682
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
923 485
004
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
30 000
007
Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын іске асыру
68 485
014
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
630 000
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
150 000
016
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
45 000
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
52 273
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
52 273
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 728 552
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 728 552
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 220 204
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
2 194 263
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне  Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
25 941
14
Борышқа қызмет көрсету
1 142
1
Борышқа қызмет көрсету
1 142
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 142
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар  мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
1 142
15
Трансферттер
17 614 312
1
Трансферттер
17 614 312
257
Облыстың қаржы басқармасы
17 614 312
007
Субвенциялар
16 122 222
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
635 080
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
516
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

222 682
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
40 000
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
182 682
265
Управление предпринимательства и промышленности области
923 485
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
30 000
007
Реализация Стратегии индустриально-инновационного развития
68 485
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
630 000
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
150 000
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
45 000
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
52 273
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020 годы
52 273
271
Управление строительства области
1 728 552
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 728 552
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 220 204
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
2 194 263
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020 годы
25 941
14
Обслуживание долга
1 142
1
Обслуживание долга
1 142
257
Управление финансов области
1 142
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
1 142
15
Трансферты
17 614 312
1
Трансферты
17 614 312
257
Управление финансов области
17 614 312
007
Субвенции
16 122 222
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
635 080
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
516
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий