2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы N 198/26 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 желтоқсанда N 3648 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға, соның ішінде 2014 жылға арналған мына көлемдерге сәйкес бекітілсін:
1) кірістер – 108446884 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 26881076 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1451483 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 80104828 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9497 мың теңге;
2) шығыстар – 109921522 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 1074710 мың теңге, соның ішінде: бюджеттік кредиттерді өтеу – 991353 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 2066063 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – -1233 мың тенге, соның ішінде;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 1233 мың тенге;
5) бюджет тапшылығы – -2548115 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2548115 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының 10.01.2014 N 233/28 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 14.04.2014 N 260/30 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.07.2014 N 279/32 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 22.10.2014 N 294/36 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.12.2014 N 300/37 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Аудандар мен облыстық маңызы бар қалалар бюджеттеріне салықтан түскен түсімдердің жалпы сомасын 2014 жылға мына көлемдерде үлестіру бекітілсін:
жеке табыс салығы бойынша:
Ақтоғай, Баянауыл, Железин, Ертіс, Качиры, Лебяжі, Май, Павлодар, Успен, Шарбақты аудандарына, Ақсу, Павлодар, Екібастұз қалаларына – 100 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша:
Ақтоғай, Баянауыл, Железин, Ертіс, Качиры, Лебяжі, Май, Павлодар, Успен, Шарбақты аудандарына – 100 пайыз, Ақсу қаласына – 70 пайыз.
3. Облыстық маңызы бар қалалардың бюджеттерінен облыстық бюджетке салықтан түскен түсімдердің жалпы сомасын 2014 жылға мына көлемдерде үлестіру бекітілсін:

Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы
Решение маслихата Павлодарской области от 13 декабря 2013 года N 198/26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 декабря 2013 года N 3648. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2014 - 2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 108446884 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 26881076 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1451483 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 80104828 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9497 тысяч тенге;
2) затраты – 109921522 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1074710 тысячи тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов – 991353 тысячи тенге;
бюджетные кредиты – 2066063 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -1233 тысячи тенге, в том числе:
поступления от продажи финансовых активов государства – 1233 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета – -2548115 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 2548115 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Павлодарской области от 10.01.2014 N 233/28 (вводится в действие с 01.01.2014); от 14.04.2014 N 260/30 (вводится в действие с 01.01.2014); от 11.07.2014 N 279/32 (вводится в действие с 01.01.2014); от 22.10.2014 N 294/36 (вводится в действие с 01.01.2014); от 12.12.2014 N 300/37 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Установить на 2014 год распределение общей суммы поступлений от налогов в бюджеты районов и городов областного значения в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу:
Актогайскому, Баянаульскому, Железинскому, Иртышскому, Качирскому, Лебяжинскому, Майскому, Павлодарскому, Успенскому, Щербактинскому районам, городам Аксу, Павлодару, Экибастузу – 100 процентов;
по социальному налогу:
Актогайскому, Баянаульскому, Железинскому, Иртышскому, Качирскому, Лебяжинскому, Майскому, Павлодарскому, Успенскому, Щербактинскому районам – 100 процентов, городу Аксу – 70 процентов.
3. Установить на 2014 год распределение общей суммы поступлений от социального налога в областной бюджет из бюджетов городов областного значения в следующих размерах:

Ақсу қаласына – 30 пайыз, Павлодар қаласына – 100 пайыз, Екібастұз қаласына – 100 пайыз;
4. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте қалалар бюджеттерінен облыстық бюджетке жалпы 14014682 мың теңге сомасында бюджеттік алым ескерілсін, соның ішінде:
Ақсу 299376 мың теңге;
Павлодар 11687217 мың теңге;
Екібастұз 2028089 мың теңге;
5. Облыстық бюджеттен аудандар бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 2014 жылға арналған облыстық бюджетте жалпы 17571792 мың теңге сомасында ескерілсін, соның ішінде:
Ақтоғай - 1789147 мың теңге;
Баянауыл - 2069010 мың теңге;
Железин - 1739517 мың теңге;
Ертіс - 2032846 мың теңге;
Качиры - 2031920 мың теңге;
Лебяжі - 1680068 мың теңге;
Май - 1240172 мың теңге;
Павлодар - 1784122 мың теңге;
Успен - 1460532 мың теңге;
Шарбақты - 1744458 мың теңге;
6. 2014 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылу үдерісінде секвестрге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мына көлемдерде нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін:
34864 мың теңге – Ертіс ауданының Ертіс ауылында су тазарту имараттарын күрделі жөндеуге;
76695 мың теңге – санитарлық сойылымға жіберілетін бруцеллезбен ауыратын ауыл шаруашылық жануарларының құнын өтеуге;
1599358 мың теңге – аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін орташа және күрделі жөндеуге;
82969 мың теңге – әлеуметтік сала объектілерін жөндеуге және жарақтандыруға;
22925 мың теңге – Екібастұз қаласының әкімшілік ғимаратын күрделі жөндеуге;
31285 мың теңге – Ақтоғай ауданының білім беру қызметкерлерінің еңбекақысын төлеуге;
23585 мың теңге – Павлодар ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыруға;
31836 мың теңге – Май ауданы елді мекендерінің қала құрылысы жобаларын әзірлеуге;
94685 мың теңге – Павлодар қаласында мемлекеттік қажеттіліктер үшін жер учаскелерін алуға.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының 10.01.2014 N 233/28 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 14.04.2014 N 260/30 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.07.2014 N 279/32 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 22.10.2014 N 294/36 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
8. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мына көлемдерде нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін:
358000 мың теңге - сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға;
581023 мың теңге - ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;

города Аксу – 30 процентов, Павлодара – 100 процентов, Экибастуза – 100 процентов.
4. Предусмотреть в областном бюджете на 2014 год бюджетные изъятия в областной бюджет из бюджетов городов в общей сумме 14014682 тысячи тенге, в том числе:
Аксу 299376 тысяч тенге;
Павлодара 11687217 тысяч тенге;
Экибастуза 2028089 тысяч тенге.
5. Предусмотреть в областном бюджете на 2014 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджеты районов, в общей сумме 17571792 тысячи тенге, в том числе:
Актогайского - 1789147 тысяч тенге;
Баянаульского - 2069010 тысяч тенге;
Железинского - 1739517 тысяч тенге;
Иртышского - 2032846 тысяч тенге;
Качирского - 2031920 тысяч тенге;
Лебяжинского - 1680068 тысяч тенге;
Майского - 1240172 тысячи тенге;
Павлодарского - 1784122 тысячи тенге;
Успенского - 1460532 тысячи тенге;
Щербактинского - 1744458 тысяч тенге.
6. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2014 год, согласно приложению 4.
7. Учесть, что в областном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в следующих размерах:
34864 тысячи тенге – на капитальный ремонт водоочистных сооружений в селе Иртышск Иртышского района;
76695 тысяч тенге – на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных, больных бруцеллезом, направляемых на санитарный убой;
1599358 тысячи тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;
82969 тысяч тенге – на ремонт и оснащение объектов социальной сферы;
22925 тысяч тенге – на капитальный ремонт административного здания города Экибастуза;
31285 тысяч тенге – на выплату заработной платы работников образования Актогайского района;
23585 тысяч тенге – на организацию сохранения государственного жилищного фонда Павлодарского района;
31836 тысяч тенге – на разработку градостроительных проектов населенных пунктов Майского района;
94685 тысяч тенге – на изъятие земельных участков для государственных нужд в городе Павлодаре.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями маслихата Павлодарской области от 10.01.2014 N 233/28 (вводится в действие с 01.01.2014); от 14.04.2014 N 260/30 (вводится в действие с 01.01.2014); от 11.07.2014 N 279/32 (вводится в действие с 01.01.2014); от 22.10.2014 N 294/36 (вводится в действие с 01.01.2014).
8. Учесть, что в областном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) в следующих размерах:
358000 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
581023 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;

98441 мың теңге – 2012-2020 жылдарға арналған Моноқалаларды дамыту бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға;
38639 мың теңге – "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға;
99407 мың теңге – білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға;
28248 мың теңге – Ақсу қаласының жылу энергетика жүйесін дамытуға;
200000 мың теңге – Павлодар қаласының коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының 10.01.2014 N 233/28 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 14.04.2014 N 260/30 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.07.2014 N 279/32 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 22.10.2014 N 294/36 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
8-1. Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерінің облыстық бағдарламалары бойынша берілетін республикалық бюджеттен 2014 жылға арналған нысаналы ағымдағы трансферттердің көлемі мына мөлшерде бекітілсін:
2521536 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
104035 мың теңге – негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
191524 мың теңге – үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге;
15232 мың теңге – арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге;
12235 мың теңге – мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға;
5220 мың тенге – мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
9076 мың тенге – 18 дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
1554002 мың тенге – мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге;
741356 мың теңге – Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыруға;
254000 мың теңге – Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға.
Ескерту. Шешім 8-1 тармақпен толықтырылды - Павлодар облыстық мәслихатының 10.01.2014 N 233/28 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының 14.04.2014 N 260/30 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.12.2014 N 300/37 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

98441 тысяча тенге – на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020 годы;
38639 тысяча тенге – на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов";
99407 тысяч тенге – на строительство и реконструкцию объектов образования;
28248 тысяч тенге – на развитие теплоэнергетической системы города Аксу;
200000 тысяч тенге – на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда города Павлодара.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решениями маслихата Павлодарской области от 10.01.2014 N 233/28 (вводится в действие с 01.01.2014); от 14.04.2014 N 260/30 (вводится в действие с 01.01.2014); от 11.07.2014 N 279/32 (вводится в действие с 01.01.2014); от 22.10.2014 N 294/36 (вводится в действие с 01.01.2014).
8-1. Установить на 2014 год объемы целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, передаваемых по областным программам бюджетам районов (городов областного значения), в следующих размерах:
2521536 тысяча тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
104035 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
191524 тысячи тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
15232 тысяч тенге – на введение стандартов специальных социальных услуг;
12235 тысяч тенге – на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов;
5220 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
9076 тысяч тенге – на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
1554002 тысяч тенге – на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;
741356 тысяч тенге – на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020 годы;
254000 тысяч тенге – на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020 годы.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-1 в соответствии с решением маслихата Павлодарской области от 10.01.2014 N 233/28 (вводится в действие с 01.01.2014); с изменениями, внесенными решениями маслихата Павлодарской области от 14.04.2014 N 260/30 (вводится в действие с 01.01.2014); от 12.12.2014 N 300/37 (вводится в действие с 01.01.2014).

8-2. Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерінің облыстық бағдарламалары бойынша берілетін республикалық бюджеттен дамытуға 2014 жылға арналған нысаналы трансферттердің көлемі мына мөлшерде бекітілсін:
295000 мың теңге – білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға;
1679138 мың теңге – коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға;
1438716 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
1918668 мың теңге – сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға;
1335682 мың теңге – ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;
1327207 мың теңге – Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға;
952855 мың теңге – "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамытуға;
698996 мың теңге – мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға.
Ескерту. Шешім 8-2 тармақпен толықтырылды - Павлодар облыстық мәслихатының 10.01.2014 N 233/28 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының 14.04.2014 N 260/30 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8-3. Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 2014 жылға арналған облыстық бюджетте кредит беру мына мөлшерде ескерілсін:
499715 мың теңге – тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға;
706248 мың теңге – мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
147296 мың теңге – моноқалалардағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге.
Ескерту. Шешім 8-3 тармақпен толықтырылды - Павлодар облыстық мәслихатының 10.01.2014 N 233/28 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының 14.04.2014 N 260/30 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.12.2014 N 300/37 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
9. Аудандар және облыстық маңызы бар қалалар бюджеттеріне нысаналы трансферттердің көрсетілген сомасын үлестіру облыс әкімдігінің қаулысы негізінде анықталады.
10. Облыстың жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резерві 98515 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 10-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының 10.01.2014 N 233/28 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.07.2014 N 279/32 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 22.10.2014 N 294/36 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.12.2014 N 300/37 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

8-2. Установить на 2014 год объемы целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета, передаваемых по областным программам бюджетам районов (городов областного значения), в следующих размерах:
295000 тысяч тенге – на строительство и реконструкцию объектов образования;
1679138 тысячи тенге – на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда;
1438716 тысяч тенге – на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
1918668 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
1335682 тысячи тенге – на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;
1327207 тысяч тенге – на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы;
952855 тысяч тенге – на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов";
698996 тысяч тенге – на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-2 в соответствии с решением маслихата Павлодарской области от 10.01.2014 N 233/28 (вводится в действие с 01.01.2014); с изменениями, внесенными решением маслихата Павлодарской области от 14.04.2014 N 260/30 (вводится в действие с 01.01.2014).
8-3. Предусмотреть в областном бюджете на 2014 год кредитование бюджетов районов (городов областного значения) в следующих размерах:
499715 тысяч тенге – на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья;
706248 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов;
147296 тысяч тенге – на содействие развитию предпринимательства в моногородах.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-3 в соответствии с решением маслихата Павлодарской области от 10.01.2014 N 233/28 (вводится в действие с 01.01.2014); с изменениями, внесенными решениями маслихата Павлодарской области от 14.04.2014 N 260/30 (вводится в действие с 01.01.2014); от 12.12.2014 N 300/37 (вводится в действие с 01.01.2014).
9. Распределение указанных сумм целевых трансфертов бюджетам районов и городов областного значения определяется на основании постановления акимата области.
10. Утвердить на 2014 год резерв местного исполнительного органа области в сумме 98515 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решениями маслихата Павлодарской области от 10.01.2014 N 233/28 (вводится в действие с 01.01.2014); от 11.07.2014 N 279/32 (вводится в действие с 01.01.2014); от 22.10.2014 N 294/36 (вводится в действие с 01.01.2014); от 12.12.2014 N 300/37 (вводится в действие с 01.01.2014).

11. Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда кемiнде жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк ставкалар белгіленсін.
Ескерту. 11 тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облыстық мәслихатының 14.04.2014 N 260/30 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
13. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді және мәслихаттың келесі жоспарлы кезеңге арналған облыстық бюджет туралы шешімі қолданысқа енгізілгеннен кейін күшін жояды.
Сессия төрағасы
Облыстық мәслихаттың
хатшысы
Ш. Данбай
М. Көбенов
Павлодар облыстық
мәслихатының (V сайланған
XXVI (кезектен тыс) сессиясы)
2013 жылғы 13 желтоқсандағы
N 198/26 шешiмiне
1-қосымша
2014 жылға арналған облыстық бюджет
(өзгерiстермен)

11. В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить повышенные не менее чем на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения маслихата Павлодарской области от 14.04.2014 N 260/30 (вводится в действие с 01.01.2014).
12. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года и утрачивает силу с введением в действие решения маслихата об областном бюджете на следующий плановый период.
Председатель сессии
Секретарь областного
маслихата
Ш. Данбай
М. Кубенов
Приложение 1
к решению Павлодарского
областного маслихата
(XXVI (внеочередная)
сессия, V созыв
от 13 декабря 2013 года N 198/26
Областной бюджет на 2014 год
(с изменениями)

485 708
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
100 949
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
257 519
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
707 589
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
598 045
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
23 391
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 731 006
4
Емханалар
10 174 375
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 174 375
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
881 612
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
381 674
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
8 562 317
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
348 772
5
Медициналық көмектің басқа түрлері
1 133 874
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 133 874
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 084 753
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
49 121
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
3 137 322
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 027 955
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
113 268
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
64 074
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
117 686
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
6 134
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
16 139
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2 681
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары

485 708
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
100 949
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
257 519
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
707 589
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
598 045
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
23 391
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 731 006
4
Поликлиники
10 174 375
253
Управление здравоохранения области
10 174 375
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
881 612
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
381 674
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
8 562 317
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
348 772
5
Другие виды медицинской помощи
1 133 874
253
Управление здравоохранения области
1 133 874
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1 084 753
029
Областные базы спецмедснабжения
49 121
9
Прочие услуги в области здравоохранения
3 137 322
253
Управление здравоохранения области
2 027 955
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
113 268
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
64 074
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
117 686
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
6 134
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
16 139
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
2 681
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения

1 707 973
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 109 367
013
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
956 545
083
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаторияларды және фельдшерлік акушерлік пункттерді салу
152 822
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 843 264
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 150 454
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 229 448
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
425 481
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
89 583
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
514 611
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
96 077
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
103 696
261
Облыстың білім басқармасы
921 006
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
894 509
037
Әлеуметтік сауықтандыру
26 497
2
Әлеуметтiк көмек
293 714
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
293 714
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
279 418
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 220
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 076
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
399 096
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
298 410
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81 855
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 700
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
217
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

1 707 973
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 109 367
013
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
956 545
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
152 822
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 843 264
1
Социальное обеспечение
2 150 454
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 229 448
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
425 481
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
89 583
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
514 611
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
96 077
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
103 696
261
Управление образования области
921 006
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
894 509
037
Социальная реабилитация
26 497
2
Социальная помощь
293 714
256
Управление координации занятости и социальных программ области
293 714
003
Социальная поддержка инвалидов
279 418
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
5 220
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
9 076
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
399 096
256
Управление координации занятости и социальных программ области
298 410
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
81 855
007
Капитальные расходы государственного органа
7 700
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
217
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг

15 232
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
142 870
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
6 484
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
44 052
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
29 258
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
29 258
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
12 235
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12 235
297
Облыстың еңбек басқармасы
59 193
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
50 126
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 067
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
7 771 985
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 463 320
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
94 685
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер
94 685
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
33 190
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
33 190
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 512
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
6 512
261
Облыстың білім басқармасы
7 076
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
7 076
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 317 854
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 879 138
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 438 716
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
4 003
010
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
4 003
2
Коммуналдық шаруашылық
4 308 665
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 235 594
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

15 232
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
142 870
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
6 484
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
44 052
263
Управление внутренней политики области
29 258
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
29 258
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
12 235
076
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
12 235
297
Управление труда области
59 193
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
50 126
003
Капитальные расходы государственного органа
9 067
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
7 771 985
1
Жилищное хозяйство
3 463 320
251
Управление земельных отношений области
94 685
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
94 685
253
Управление здравоохранения области
33 190
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
33 190
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6 512
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6 512
261
Управление образования области
7 076
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
7 076
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 317 854
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 879 138
048
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 438 716
285
Управление физической культуры и спорта области
4 003
010
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4 003
2
Коммунальное хозяйство
4 308 665
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 235 594
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства

991 494
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
297 904
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
698 996
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
651 571
280
Облыстың индустриялық-инновациялық даму басқармасы
159 705
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 557
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 938
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
89 210
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 767 626
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
115 311
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
781
058
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 834 647
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
774 077
086
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
443 452
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 599 358
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
85 757
001
Жергілікті деңгейде жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 188
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 196
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
11 373
701
Облыстың кәсіпкерлік, сауда және туризм басқармасы
2 203 497
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, сауданы және туризм дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 646
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 084
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау

991 494
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
297 904
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
698 996
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
651 571
280
Управление индустриально-инновационного развития области
159 705
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
64 557
003
Капитальные расходы государственного органа
5 938
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
89 210
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 767 626
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства, транспорта и коммуникаций
115 311
003
Капитальные расходы государственного органа
781
058
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 834 647
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
774 077
086
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
443 452
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 599 358
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
85 757
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере недропользования, окружающей среды и водных ресурсов на местном уровне
73 188
003
Капитальные расходы государственного органа
1 196
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11 373
701
Управление предпринимательства, торговли и туризма области
2 203 497
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, торговли и туризма
59 646
003
Капитальные расходы государственного органа
1 084
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"

328 746
05
Денсаулық сақтау
9 533 056
1
Кең бейiндi ауруханалар
25 967
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
25 967
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
25 967
2
Халықтың денсаулығын қорғау
636 818
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
636 818
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
379 953
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
150 423
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
105 199
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 243
3
Мамандандырылған медициналық көмек
4 858 328
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 858 328
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4 369 223
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
211 604
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
108 696
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
168 805
4
Емханалар
1 365 593
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 365 593
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
769 729
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
398 191
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
197 673
5
Медициналық көмектің басқа түрлері
1 085 134
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 085 134
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 037 001
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
48 133
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
1 561 216
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы

328 746
05
Здравоохранение
9 533 056
1
Больницы широкого профиля
25 967
253
Управление здравоохранения области
25 967
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
25 967
2
Охрана здоровья населения
636 818
253
Управление здравоохранения области
636 818
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
379 953
006
Услуги по охране материнства и детства
150 423
007
Пропаганда здорового образа жизни
105 199
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 243
3
Специализированная медицинская помощь
4 858 328
253
Управление здравоохранения области
4 858 328
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4 369 223
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
211 604
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
108 696
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
168 805
4
Поликлиники
1 365 593
253
Управление здравоохранения области
1 365 593
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
769 729
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
398 191
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
197 673
5
Другие виды медицинской помощи
1 085 134
253
Управление здравоохранения области
1 085 134
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1 037 001
029
Областные базы спецмедснабжения
48 133
9
Прочие услуги в области здравоохранения
1 561 216
253
Управление здравоохранения области

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь