Ақсу қаласының білім беру мекемелерінің оқушылары мен тәрбиеленушілерінің кейбір санаттарына 2013 жылғы қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдетілген жол жүру құқығын беру туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 наурыздағы N 110/14 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 сәуірде N 3510 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2013 жылғы 12 қазандағы N 149/20 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 12.10.2013 N 149/20 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына және 47-бабы 4-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласының жалпы білім беру мектептерінің, арнайы түзеу мектеп-интернатының оқушылары мен тәрбиеленушілерінің мынадай санаттарына:
1) аз қамтамасыз етілген отбасыларының балаларына;

О предоставлении права льготного проезда некоторым категориям обучающихся и воспитанников учреждений образования города Аксу на городском общественном транспорте (кроме такси) на 2013 год
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 20 марта 2013 года N 110/14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 апреля 2013 года N 3510. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 12 октября 2013 года N 149/20
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 12.10.2013 N 149/20.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании подпункта 2) пункта 1 статьи 6 и подпункта 1) пункта 4 статьи 47 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить льготу в виде бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) следующим категориям обучающихся и воспитанников общеобразовательных школ, специальной коррекционной школы-интерната:
1) детям из малообеспеченных семей;

2) көп балалы отбасыларының балаларына;
3) жетім балаларға;
4) мүгедек балаларға;
5) Ақсу қаласының N 3 арнайы түзеу мектеп-интернатының тәрбиеленушілеріне қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) тегін жол жүру жеңілдігі қосымшаға сәйкес берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихаттың хатшысы                 М. Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
2013 жылғы 20 наурыздағы
(V сайланған XIV сессия)
N 110/14 шешіміне
қосымша
Ақсу қаласында қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа)
жеңілдетілген жол жүру құқығы берілген балалардың тізімі
Балалар санаттарының атауы
Ақсу қаласына және Ақсу кентіне бару үшін жеңілдетілген (тегін) жол жүруді қажет ететін балалар саны
1.
Аз қамтамасыз етілген отбасыларының балалары
18
2.
Көп балалы отбасыларының балалары
3
3.
Жетім балалар
3
4.
Мүгедек балалар
1
5.
Ақсу кентінің N 3 арнайы түзеу мектеп-интернатының тәрбиеленушілері
44
Барлығы
69

2) детям из многодетных семей;
3) детям-сиротам;
4) детям- инвалидам;
5) воспитанникам специальной коррекционной школы-интерната N 3 города Аксу, согласно приложению.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата              М. Омаргалиев
Приложение
к решению Аксуского городского
маслихата (XVI сессия V созыв)
от 20 марта 2013 года N 110/14
Список детей, которым предоставлено право льготного проезда на
городском общественном транспорте (кроме такси) в городе Аксу
N
Наименование категории детей
Количество детей, которым необходим льготный проезд в поселке Аксу и городе Аксу
1.
Дети из малообеспеченных семей
18
2.
Дети из многодетных семей
3
3.
Дети-сироты
3
4.
Дети-инвалиды
1
5.
Воспитанники специальной коррекционной школы-интерната N 3 поселка Аксу
44
Всего
69