Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған XI сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 84/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 қарашадағы N 168/23 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 қарашада N 3618 болып тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы N 1-11/43 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 11.03.2014 N 1-11/43 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына, облыстық мәслихаттың (V сайланған XXIV кезектен тыс сессиясы) 2013 жылғы 21 қарашадағы "Облыстық мәслихаттың (V сайланған XI сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 194/24 шешіміне сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 84/11 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3311 тіркелген, 2013 жылғы 12 қаңтарда "Ақсу жолы" – "Новый путь" газетінің N 3 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"7751276" деген сандар "7921631" деген сандармен ауыстырылсын;
"4403175" деген сандар "4580215" деген сандармен ауыстырылсын;
"9630" деген сандар "59630" деген сандармен ауыстырылсын;
"3330800" деген сандар "3274115" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "8124474" деген сандар "8253612" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"272215" деген сандар "250376" деген сандармен ауыстырылсын;
"277965" деген сандар "257068" деген сандармен ауыстырылсын;
"5750" деген сандар "6692" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"98752" деген сандар "139752" деген сандармен ауыстырылсын;
"98752" деген сандар "139752" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-744165" деген сандар "-722109" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "744165" деген сандар "722109" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского городского маслихата (XI сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 84/11 "О бюджете города Аксу на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 26 ноября 2013 года N 168/23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 ноября 2013 года N 3618. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11 марта 2014 года N 1-11/43)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11.03.2014 N 1-11/43).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии пунктом 1 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением сессии областного маслихата (XXIV внеочередная сессия, V созыв) от 21 ноября 2013 года N 194/24 "О внесении изменений в решение областного маслихата (XI сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 20 декабря 2012 года N 84/11 "О бюджете города Аксу на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3311, опубликованное 12 января 2013 года в газете "Аксу жолы" - "Новый Путь" N 3) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7751276" заменить цифрами "7921631";
цифры "4403175" заменить цифрами "4580215";
цифры "9630" заменить цифрами "59630";
цифры "3330800" заменить цифрами "3274115";
в подпункте 2) цифры "8124474" заменить цифрами "8253612";
в подпункте 3):
цифры "272215" заменить цифрами "250376";
цифры "277965" заменить цифрами "257068";
цифры "5750" заменить цифрами "6692";
в подпункте 4):
цифры "98752" заменить цифрами "139752";
цифры "98752" заменить цифрами "139752";
в подпункте 5) цифры "-744165" заменить цифрами "-722109";
в подпункте 6) цифры "744165" заменить цифрами "722109";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.