"Екінші және үшінші, жасөспірімдер арасындағы бірінші, екінші және үшінші, біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі екінші санатты жаттықтырушы, біліктілігі жоғары деңгейдегі екінші санатты нұсқаушы-спортшы, біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі екінші санатты әдіскер, спорт төрешісі спорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 12 ақпандағы N 156/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 наурызда N 3480 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 19 маусымдағы N 555/6 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 19.06.2013 N 555/6 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" N 745 қаулысына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Екiншi және үшiншi, жасөспiрiмдер арасындағы бірiншi, екiншi және үшiншi, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, спорт төрешiсi спорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік қызметінің регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкiмінiң жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі                  А. Вербняк
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 12 ақпандағы
N 156/2 қаулысымен
бекітілген
"Екiншi және үшiншi, жасөспiрiмдер арасындағы бірiншi, екiншi
және үшiншi, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi
санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi
санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта
деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, спорт төрешiсi спорттық
разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы регламент Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1 бабы 4 тармағына сәйкес әзірленген.

Об утверждении регламента государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации второй категории, судья по спорту"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 12 февраля 2013 года N 156/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 марта 2013 года N 3480. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 19 июня 2013 года N 555/6
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 19.06.2013 N 555/6.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации второй категории, судья по спорту".
2. Контроль за выполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима города Экибастуза.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза                     А. Вербняк
Утвержден
постановлением акимата
города Экибастуза
от 12 февраля 2013 года N 156/2
Регламент государственной услуги "Присвоение спортивных
разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй
и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня
квалификации второй категории, инструктор-спортсмен
высшего уровня квалификации второй категории,
методист высшего и среднего уровня квалификации
второй категории, судья по спорту"
1. Общие положения
1. Настоящий регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах".

2. Мемлекеттік қызмет "Екібастұз әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі - өкілетті орган) "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Екібастұз қаласының филиалы, (бұдан әрі - орталық) арқылы мына мекенжай бойынша көрсетіледі: 141200, Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 92/2, телефоны 8 (7187) 776693, жұмыс кестесі: демалыс және мереке күндерінен басқа күн сайын: сағат 9.00-ден сағат 20.00-ге дейін, сайты: ekb_con@mail.ru көрсетіледі.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметі "Екiншi және үшiншi, жасөспiрiмдер арасындағы бірiншi, екiншi және үшiншi, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, спорт төрешiсi спорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік кызмет регламентін бекіту туралы мемлекеттік қызметін көрсетудің стандартын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 шілдедегі N 981 қаулысымен бекітілген стандарт (бұдан әрі - стандарт) негізінде көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет нәтижесі қағаз жеткізгіште 5 жыл мерзімге спорттық разряд немесе санат беру туралы бұйрықтан үзінді не мемлекеттік көрсетуден бас тарту туралы электрондық құжат нысанындағы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жаттықтырушыларға, әдіскерлерге, нұсқаушыларға, спортшыларға және спорт төрешілеріне (бұдан әрі - алушы) спорттық разрядтары мен біліктіліктерді ресми тану мақсатында көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі:
1) мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі алушы жүгінген сәттен бастап күнтізбелік отыз күннен аспайды (құжаттарды қабылдау күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді, бұл ретте жергілікті атқарушы орган мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі аяқталғанға бір күн қалғанда ұсынады);
2) алушы жүгінген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейінгі күтудің жол берілетін ең көп уақыты жиырма минуттан аспайды;
3) алушы жүгінген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің жол берілетін ең көп уақыты жиырма минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін ұсынылады.
9. Стандарттың 16-тармағында көрсетілген жағдайларда мемлекеттік қызмет көрсетілмейді.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету барысында әрекеттер
(өзара әрекет жасау) тәртібінің сипаттамасы

2. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Отдел физической культуры и спорта акимата города Экибастуза" (далее - уполномоченный орган) через Экибастузский филиал республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее - центр), расположенному по адресу: 141200, Павлодарская область, город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, дом 92/2, телефон (8(7187)77-66-93), график работы центра: ежедневно с 9.00 часов до 20.00 часов без перерыва, кроме праздничных и выходных дней, сайт: ekb_con@mail.ru.
3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации второй категории, судья по спорту", утвержденного Постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2012 года N 981 (далее – стандарт).
5. Результатом государственной услуги являются выдача выписки из приказа о присвоении спортивного разряда или категории сроком на 5 лет на бумажном носителе либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в форме электронного документа.
6. Государственная услуга оказывается тренерам, методистам, инструкторам, спортсменам и судьям по спорту с целью официального признания спортивного разряда и квалификации (далее – получатель).
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента обращения получателя не превышают тридцати календарных дней (день приема документов не входит в срок оказания государственной услуги, при этом уполномоченный орган представляет результат оказания государственной услуги за день до окончания срока оказания услуги);
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя, не более двадцати минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя, не более двадцати минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. В предоставлении государственной услуги отказывается в случаях, указанных в пункте 16 стандарта.
3. Описание порядка действий (взаимодействий)
в процессе оказания государственной услуги

10. Мемлекеттік қызмет стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды орталыққа алушы ұсынған кезде көрсетіледі.
11. Барлық қажетті құжаттарды тапсыру кезінде алушыға стандарттың 14-тармағына сәйкес, мәліметтер көрсетілген тиісті құжаттардың алынғаны жөнінде қолхат беріледі.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету барысында келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) жұмыс істейді:
өкілетті органның маманы;
өкілетті органның басшысы.
13. Әрбір әкімшілік әрекетті (ресімді) орындау мерзімі, көрсетілген әр әкімшілік әрекеттердің (ресімдердің) кезектілігі мен өзара әрекеттестігінің мәтіндік, кестелік сипаттамасы осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
14. Мемлекеттік қызмет көрсету барысында әкімшілік әрекеттердің арасындағы логикалық кезектілігі, өзара әрекеттестікті анықтайтын кестелер осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті қөрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
15. Лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызмет қөрсету барысында қабылдаған шешімдері мен әрекеттері (әрекетсіздігі) үшін Қазақстан Республикасының зандарымен белгіленген тәртіпте жауапты.
2013 жылғы 12 ақпандағы "Екiншi және
үшiншi, жасөспiрiмдер арасындағы
бірiншi, екiншi және үшiншi, біліктiлiгi
жоғары және орта деңгейдегi екiншi
санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi
жоғары деңгейдегi екiншi санатты
нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары
және орта деңгейдегi екiншi санатты
әдiскер, спорт төрешiсi спорттық
разрядтары мен санаттарын беру"
мемлекеттiк қызмет регламентіне N 156/2
1-қосымша
Әкімшілік әрекеттердің (рәсімдердің) өзара
қатынастары мен жүйелілігінің сипаттамасы
Негізгі процестің (жүрістің, жұмыс легінің) әрекеті
Әрекет (жүріс, жұмыс легінің) N
1
2
3
4
5
бірліктің атауы
Өкілетті органның маманы
Өкілетті органның басшысы
Өкілетті органның маманы
Өкілетті органның басшысы
Өкілетті органның маманы
Әрекеттің (процестің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Алушыдан қажеттік құжаттарды қабылдайды және тіркейді, қолхат береді
Ұсынылған құжаттарды қарастырады
Спорттық разряд немесе санат беру туралы бұйрық не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап жобасын әзірлейді және келіседі
Спорттық разряд немесе санат беру туралы бұйрық, бұйрықтан үзінді не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап қол қояды
Бұйрықтан үзінді не дәлелді жауап журналда тіркейді және центрға береді
Аяқталу нысаны (мәлімет, құжат, ұйымдастырушылық-өкімші шешім)
Қолхат беру
Қарарын қояды
Спорттық разряд немесе санат беру туралы бұйрық не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап жобасы
Спорттық разряд немесе санат беру туралы бұйрықтан үзінді не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Спорттық разряд немесе санат беру туралы бұйрықтан үзінді не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Орындау мерзімдері
20 минуттан аспайды
3 күнтізбелік күн
20 күнтізбелік күн
5 күнтізбелік күн
20 минуттан аспайды
Кезекті әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
2013 жылғы 12 ақпандағы "Екiншi және
үшiншi, жасөспiрiмдер арасындағы
бірiншi, екiншi және үшiншi, біліктiлiгi
жоғары және орта деңгейдегi екiншi
санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi
жоғары деңгейдегi екiншi санатты
нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары
және орта деңгейдегi екiншi санатты
әдiскер, спорт төрешiсi спорттық
разрядтары мен санаттарын беру"
мемлекеттiк қызмет регламентіне N 156/2
1-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету барысында әкімшілік
іс-әрекеттердің логикалық реттілігі арасындағы
өзара байланысын көрсететін сызба

10. Государственная услуга предоставляется при обращении получателя в центр с предоставлением пакета документов, указанного в пункте 11 стандарта.
11. При сдаче всех необходимых документов получателю выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием сведений согласно пункту 14 стандарта.
12. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - единицы):
специалист уполномоченного органа;
руководитель уполномоченного органа.
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) с указанием сроков выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. Должностные лица несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Присвоение спортивных разрядов и
категорий: второй и третий, первый,
второй и третий юношеские, тренер
высшего и среднего уровня квалификации
второй категории, инструктор-спортсмен
высшего уровня квалификации второй
категории, методист высшего и среднего
уровня квалификации второй
категории, судья по спорту"
от 12 февраля 2013 года N 156/2
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур)
Действия основного процесса (хода, потока работ
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
Наименование единиц
Специалист уполномоченного органа
Руководитель уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
Руководитель уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принимает и регистрирует необходимые документы от сотрудника центра, выдает расписку
Рассматривает представленные документы
Разрабатывает и согласовывает проект приказа о присвоении спортивного разряда или категории либо мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги
Подписывает приказ о присвоении спортивного разряда или категории, выписку из приказа либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги
Регистрирует выписку из приказа либо мотивированный ответ в журнале и направляет в центр
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка
Ставит резолюцию
Проект приказа о присвоении спортивного разряда или категории либо мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги
Выписка из приказа о присвоении спортивного разряда или категории либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги
Выписка из приказа о присвоении спортивного разряда или категории либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги
Сроки исполнения
Не более 20 минут
3 календарных дня
20 календарных дней
5 календарных дней
Не более 20 минут
Номер следующего действия
2
3
4
5
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Присвоение спортивных разрядов и
категорий: второй и третий, первый,
второй и третий юношеские, тренер
высшего и среднего уровня квалификации
второй категории, инструктор-спортсмен
высшего уровня квалификации второй
категории, методист высшего и среднего
уровня квалификации второй
категории, судья по спорту"
от 12 февраля 2013 года N 156/2
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
в процессе оказания государственной услуги