Екібастұз қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 22 қарашадағы "Сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайлар және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" N 1115/10 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 05 шілдедегі N 648/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 тамызда N 3590 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңы 28-бабының 4, 6-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 31-бабының 2-тармағына, Павлодар облыстық мәслихатының (V сайланған XVII (кезектен тыс) сессия) 2013 жылғы 12 сәуірдегі N 155/17 және Павлодар облысы әкімдігінің 2013 жылғы 12 сәуірдегі N 1 "Павлодар облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы" бірлескен шешімі мен қаулысына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 22 қарашадағы "Сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайлар және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-3-306 болып тіркелген, 2011 жылғы 1 желтоқсандағы N 48 (1090) "Отарқа" және N 48 (2902) "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланған) N 1115/10 қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
қаулының 12-қосымшалары осы қаулының 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі                  А. Вербняк
КЕЛІСІЛДІ
Екібастұз қалалық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы              Б. Амантаев

О внесении изменений в постановление акимата города Экибастуза от 22 ноября 2011 года N 1115/10 "Об определении помещений для проведения встреч с избирателями и мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 05 июля 2013 года N 648/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 августа 2013 года N 3590
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", совместным решением Павлодарского областного маслихата (XVII (внеочередная) сессия, V созыв) от 12 апреля 2013 года N 155/17 и постановлением акимата Павлодарской области от 12 апреля 2013 года N 1 "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Павлодарской области" акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Экибастуза от 22 ноября 2011 года N 1115/10 "Об определении помещений для проведения встреч с избирателями и мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-3-306, опубликовано 1 декабря 2011 года в газетах "Отарқа" N 48 (1090) и "Голос Экибастуза" N 48 (2902) (далее – постановление):
приложения 12 к постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима города Экибастуза.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза                     А. Вербняк
СОГЛАСОВАНО
Председатель Экибастузской
городской территориальной
избирательной комиссии                     Б. Амантаев

2013 жыл 05 шілде
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 5 шілдедегі
N 648/7 қаулысына
1-қосымша
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 22 қарашадағы
N 1115/10 қаулысына
1-қосымша
Кандидаттардың Екібастұз қаласының сайлаушыларымен
кездесулеріне арналған үй-жайлардың мекен-жайы
N Үй-жайлардың мекен-жайлары Отыратын орындар саны
1
"Өнер" қалалық мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Екібастұз қаласы, Әуезов көшесі, 149

05 июля 2013 год
Приложение 1
к постановлению акимата
города Экибастуза
от 05 июля 2013 года N 648/7
Приложение 1
к постановлению акимата
города Экибастуза
от 22 ноября 2011 года N 1115/10
Адреса помещений для встреч кандидатов
с избирателями города Экибастуза
N Адреса помещений Количество посадочных мест
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Городской центр культуры "Өнер", город Экибастуз, улица Ауэзова, 149