Ақтоғай ауданында 2013 жылға халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 60 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 08 сәуірде N 3497 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 11 қазандағы N 254 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 11.10.2013 N 254 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару мен өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабының 2-тармағына, 7-бабының 2) тармақшасына сәйкес, халықтың нысаналы топтарына жұмыспен қамтуға жәрдемдесу мақсатында, Ақтоғай ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылға нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
2) ұзақ уақыт (бір жылдан артық) жұмыс істемейтін тұлғалар;
3) бірде-бір жұмыскері жоқ отбасынан шыққан жұмыссыздар;
4) жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органның жолдамасы бойынша кәсіби оқуды бітірген жұмыссыздар;
5) медициналық-санитарлық сараптамалық комиссияның еңбекке шектеулі жарамдығы туралы анықтамасы бар тұлғалар;
6) қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғалар;
7) мүгедек балаларды және мүмкіншілігі шектеулі балаларды тәрбиелеуші ата-аналар.
2. "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі халықтың нысаналы топтарына жататын жұмыссыз азаматтарды әлеуметтік қорғаудың қосымша шараларын іске асыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ж. Қожанов

Об определении целевых групп населения в Актогайском районе на 2013 год
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 11 марта 2013 года N 60. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 08 апреля 2013 года N 3497. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Павлодарской области от 11 октября 2013 года N 254
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Павлодарской области от 11.10.2013 N 254.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях содействия занятости целевых групп населения, акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам на 2013 год:
1) молодежь в возрасте от двадцати одного до двадцати девяти лет;
2) лица длительное время (более года) не работающие;
3) безработные из семей, не имеющих ни одного работающего;
4) безработные, завершившие профессиональное обучение по направлению уполномоченного органа по вопросам занятости;
5) лица, имеющие ограничения в труде по справкам медико-санитарной экспертной комиссии;
6) лица, состоящие на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции;
7) родители, воспитывающие детей-инвалидов и детей с ограниченными возможностями.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района" осуществлять реализацию дополнительных мер по социальной защите безработных граждан, относящихся к целевым группам населения.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района                                Ж. Кожанов