"Баянауыл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетілетін мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 22 қаңтардағы N 38/01 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 ақпанда N 3450 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 18 маусымдағы N 202/06 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл аудандық әкімдігінің 18.06.2013 N 202/06 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1 бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізілімін бекіту туралы" N 745 қаулысына сәйкес, Баянауыл ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берілген:
1) "Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
2) "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік қызмет регламенті;
3) "Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу" мемлекеттік қызмет регламенті;
4) "Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет регламенті;
5) "18 жасқа дейiнгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау" мемлекеттік қызмет регламенті;
6) "Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек ұсыну үшін оларға құжаттарды рәсімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
7) "Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық құралдармен және міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды рәсімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
8) "Мемлекеттiк бюджет қаражаты есебінен қызмет көрсететін мемлекеттiк және мемлекеттік емес медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтiк қызмет көрсетуге арналған құжаттарды рәсiмдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
9) "Адамдарға жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді нысандарына қатысуға жолдама беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
10) "Атаулы әлеуметтік көмек алушыларға өтініш берушінің (отбасының) тиесілігін растайтын анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
11) "Жалғызілікті, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның күтіміне және жәрдеміне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға үйде әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттарды рәсімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.

Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Баянаульского района"
Постановление акимата Баянаульского района Павлодарской области от 22 января 2013 года N 38/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 февраля 2013 года N 3450. Утратило силу постановлением акимата Баянаульского района Павлодарской области от 18 июня 2013 года N 202/06
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Баянаульского района Павлодарской области от 18.06.2013 N 202/06.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", акимат Баянаульского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) Регламент государственной услуги "Выдача справок безработным гражданам";
2) Регламент государственной услуги "Назначение жилищной помощи";
3) Регламент государственной услуги "Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне";
4) Регламент государственной услуги "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива";
5) Регламент государственной услуги "Назначение государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет";
6) Регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно-ортопедической помощи;
7) Регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их сурдо-тифлотехническими средствами и обязательными гигиеническими средствами";
8) Регламент государственной услуги "Оформление документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях (организациях), предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств";
9) Регламент государственной услуги "Выдача направлений лицам на участие в активных формах содействия занятости";
10) Регламент государственной услуги "Выдача справки, подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи";
11) Регламент государственной услуги "Оформление документов на социальное обслуживание на дому для одиноких, одиноко проживающих престарелых, инвалидов и детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи".

2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.К. Тоғжігітоваға жүктелсін.
Аудан әкімі                                Е. Әйткенов
Павлодар облысы
Баянауыл ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 22 қаңтардағы
N 38/01 қаулысымен
бекітілді
"Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру"
мемлекеттік қызмет РЕГЛАМЕНТІ
1. Негізгі ұғымдар
1. "Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл селосы, Сәтбаев көшесі, 49 мекен-жайы бойынша орналасқан "Баянауыл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі.
Жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн.
Сонымен қатар мемлекеттік қызмет Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл селосы, Сәтбаев көшесі, 49 мекен-жайы бойынша орналасқан "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің Баянауыл аудандық филиалы арқылы баламалы негізде көрсетіледі.
Жұмыс кестесі: түскі үзiлiссіз, күн сайын сағат 9.00-ден 19.00-ге дейiн, демалыс - жексенбi.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны – ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" (бұдан әрі – Стандарт) N 394 қаулысы негiзiнде көрсетіледі.
5. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының азаматтарына, оралмандарға, Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын шетелдiктерге, азаматтығы жоқ адамдарға (бұдан әрi – тұтынушы) көрсетiледi.
6. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi тұтынушыға жұмыссыз ретiнде тiркеу туралы анықтама беру не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне талаптар
7. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті ұсыну мерзімдері қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап – 10 минуттан аспайды;
2) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң рұқсат берiлетiн ең көп уақыты (тiркеу, талон алу кезiнде, өтiнiш жасаған және электрондық сұрау берген сәттен бастап) – 10 минут;

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Тогжигитову Б.К.
Аким района                                Е. Айткенов
Утвержден
постановлением акимата
Баянаульского района
Павлодарской области
от 22 января 2013 года N 38/01
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги
"Выдача справок безработным гражданам"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача справок безработным гражданам" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Баянаульского района" (далее – уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область Баянаульский район, село Баянаул, улица Сатпаева, 49.
График работы: ежедневно с 09.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
А так же на альтернативной основе через филиал Баянаульского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" по адресу: Павлодарская область, Баянаульский район, село Баянаул, улица Сатпаева, 49.
График работы: с 9.00 часов до 19.00 часов, без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье.
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 07 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее - Стандарт).
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам: гражданам Республики Казахстан, оралманам, иностранцам, лицам без гражданства, постоянно проживающим в Республике Казахстан (далее - потребитель).
6. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача потребителю справки о регистрации в качестве безработного, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки предоставления государственной услуги с момента предъявления необходимых документов - не более 10 минут;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (при регистрации, получении талона, с момента обращения и подачи электронного запроса) – 10 минут;

3) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты – 10 минут.
8. Жұмыссыздарға анықтама беруден бас тарту тұтынушы уәкiлеттi органда жұмыссыз ретiнде тiркелмеген жағдайда жүргiзiледi.
Мемлекеттiк қызмет берудi тоқтата тұру үшiн негiздеме жоқ.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау алдын ала жазылусыз және тездетілген қызмет көрсетусіз уәкілетті органның бір жауапты адамымен жүзеге асырылады.
3. Мемлекетті қызметті көрсету барысында
әрекеттер (өзара әрекеттер) тәртібін сипаттау
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы Стандарттың 11-тармағында айқындалған құжаттарды ұсынады.
11. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатысады:
уәкілетті органның қызметкері;
уәкілетті орган бастығының орынбасары.
12. Әрбір бірліктің әкімшілік әрекеттерінің (процедураларының) жүйелілігі және өзара әрекеттері, әрбір әкімшілік әрекеттің (процедураның) атқарылу мерзімін қоса көрсеткенде жазбаша кестелік сипаттамасы осы Регламентке 1-қосымшада көрсетілген.
13. Мемлекеттік қызметті көрсету жүрісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы қарым-қатынасты көрсететін сызба осы Регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
14. Уәкілетті органның басшысы және қызметкері мемлекеттік қызметті көрсету кезінде қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздіктер) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен белгіленген тәртіпте жауапкершілікке тартылады.
"Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің
(бұдан әрі – бірліктер) әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жүріс, жұмыс ағыны) әрекеттері
1
Негізгі үдеріс (жүріс, жұмыс ағыны) әрекеті
1
2
3
2
Бірліктердің атауы
Уәкілетті органның қызметкері
Уәкілетті орган бастығының орынбасары
Уәкілетті органның қызметкері
3
Әрекет (процестің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Жұмыссыз ретінде тіркелгені туралы анықтамаға не қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Жұмыссыз ретінде тіркелгені туралы анықтаманы не тұтынушыға қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжаттар, ұйымдастырушылық-өкімдік шешімдер)
Жұмыссыз ретінде тіркелгені туралы анықтаманың не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Жұмыссыз ретінде тіркелгені туралы анықтама не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Жұмыссыз ретінде тіркелгені туралы анықтама не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындау мерзімі
4 минуттан аспайды
3 минуттан аспайды
3 минуттан аспайды
6
Келесі әрекет нөмірі
2
3
"Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызметті ұсыну үдерісінің сызбасы
Павлодар облысы
Баянауыл ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 22 қаңтардағы
N 38/01 қаулысымен
бекітілді
"Тұрғын үй көмегін тағайындау"
мемлекеттік қызмет РЕГЛАМЕНТІ

3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения - 10 минут.
8. Отказ в выдаче справки безработным производится в случае отсутствия регистрации потребителя в качестве безработного в уполномоченном органе.
Оснований для приостановления предоставления государственной услуги не имеется.
9. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним сотрудником уполномоченного органа в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы, определенные в пункте 11 Стандарта.
11. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - единицы):
сотрудник уполномоченного органа;
заместитель начальника уполномоченного органа.
12. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
13. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
14. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок безработным гражданам"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – единиц)
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование единиц
Сотрудник уполномоченного органа
Заместитель начальника уполномоченного органа
Сотрудник уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Подпись справки о регистрации в качестве безработного либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача справки о регистрации в качестве безработного либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги потребителю
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Проект справки о регистрации в качестве безработного либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Справка о регистрации в качестве безработного либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Справка о регистрации в качестве безработного либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
Не более 4 минут
Не более 3 минут
Не более 3 минут
6
Номер следующего действия
2
3
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок безработным гражданам"
Схема процесса предоставления государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Баянаульского района
Павлодарской области
от 22 января 2013 года N 38/01
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги
"Назначение жилищной помощи"

1. Жалпы ережелер
1. "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл селосы, Сәтбаев көшесі, 49 мекен-жайы бойынша орналасқан "Баянауыл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі.
Сонымен қатар мемлекеттік қызмет Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл селосы, Сәтбаев көшесі, 49 мекен-жайы бойынша орналасқан "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің Баянауыл аудандық филиалы арқылы баламалы негізде көрсетіледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" (бұдан әрі – Стандарт) N 394 қаулысы негiзiнде көрсетіледі.
5. Уәкілетті органда мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын, дүйсенбіден жұмаға дейін, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 18.30-ға дейін көрсетіледі.
Орталықтарда мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын, дүйсенбіден сенбіге дейін, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес түскі үзіліссіз сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін көрсетіледі.
Орталықта қабылдау тездетіп қызмет көрсетусіз, "электрондық" кезек тәртібімен жүзеге асырылады.
Мемлекеттік қызметті алушының қалауы бойынша электрондық кезекті электрондық үкіметтің веб-порталы: www.e.gov.kz арқылы броньдауға болады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға: тұрғын үй көмегін алуға құқығы бар, аталған жерде тұрақты тұратын аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі тұрғын үй көмегін тағайындау туралы қағаз жеткізгіштегі хабарлама не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне талаптар
8. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет алушы осы стандарттың 11-тармағында анықталған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап – күнтізбелік он күн ішінде;
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 20 минуттан аспайды;

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Назначение жилищной помощи" (далее – государственная услуга) предоставляется государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Баянаульского района" (далее – уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область Баянаульский район, село Баянаул, улица Сатпаева, 49.
Также государственная услуга предоставляется через филиал Баянаульского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" по адресу: Павлодарская область, Баянаульский район, село Баянаул, улица Сатпаева, 49 (далее – центр).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее – Стандарт).
5. В уполномоченном органе государственная услуга предоставляется ежедневно с понедельника по пятницу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, в соответствии с установленным графиком работы с 09.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов.
В центрах государственная услуга предоставляется ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением воскресенья и праздничных дней, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 до 19.00 часов, без перерыва на обед.
В центре прием осуществляется в порядке "электронной" очереди, без ускоренного обслуживания.
При желании получателя государственной услуги возможно бронирование электронной очереди посредством веб-портала электронного правительства адрес www.e.gov.kz.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам: малообеспеченным семьям (гражданам), постоянно проживающим в данной местности, имеющим право на получение жилищной помощи (далее – получатель государственной услуги).
7. Результатом оказываемой государственной услуги является уведомление о назначении жилищной помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов - в течение десяти календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов, - не более 20 минут;

3) мемлекеттік қызметті алушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 20 минуттан аспайды;
4) қажетті құжаттарды алған кезде кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 20 минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау уәкілетті органның бір жауапты адамымен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету барысында
әрекеттер (өзара әрекеттер) тәртібін сипаттау
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
11. Барлық қажеттi құжаттарды тапсырғаннан кейiн мемлекеттік қызмет алушыға талон берiледi.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне уәкілетті органда мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатысады:
уәкілетті органның жауапты адамы;
уәкілетті органның арнайы комиссиясы;
уәкілетті органның бастығы.

3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги - не более 20 минут;
4) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении необходимых документов - не более 20 минут.
9. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним ответственным лицом уполномоченного органа.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги предоставляет документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
11. После сдачи всех необходимых документов в уполномоченном органе получателю государственной услуги выдается талон.
12. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - единицы):
ответственное лицо уполномоченного органа;
специальная комиссия уполномоченного органа;
начальник уполномоченного органа.

13. Әрбір бірліктер әкімшілік әрекеттерінің (процедураларының) жүйелілігі және өзара әрекеттері, әрбір әкімшілік әрекеттің (процедураның) атқарылу мерзімін қоса көрсеткенде жазбаша кестелік сипаттамасы осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген.
14. Мемлекеттік қызметті көрсету жүрісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы қарым-қатынасты көрсететін сызба осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.

13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.

4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
15. Уәкілетті органның лауазымды қызметкерлері мемлекеттік қызметті көрсету кезінде қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздіктер) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен белгіленген тәртіпте жауапкершілікке тартылады.
"Тұрғын үй көмегін тағайындау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктер
(бұдан әрі – бірліктер) әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жүріс, жұмыс ағыны) әрекеттері
1
Әрекет N (жүрістің, жұмыс ағынының)
1
2
3
4
5
6
2
Бірліктің атауы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Уәкілетті органның арнайы комиссиясы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Уәкілетті органның сектор меңгерушісі
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның жауапты адамы
3
Әрекеттің (процестің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Қажетті құжаттарды қабылдау, тіркеу, мемлекеттік қызмет алушыға талон беру
Түскен құжаттарды қарау, тұрғын үй көмегін тағайындау не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы шешім қабылдау
Тұрғын үй көмегін тағайындайды. Тұрғын үй көмегін тағайындау туралы хабарламаның жобасын не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды
Тұрғын үй көмегін тағайындауды тексереді
Тұрғын үй көмегін тағайындау туралы хабарламаға не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды
Тұрғын үй көмегін тағайындау туралы хабарламаны не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешімі)
Талон
Шешім
Тұрғын үй көмегін тағайындау туралы хабарламаның не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Тұрғын үй көмегін тағайындау туралы шешім
Тұрғын үй көмегін тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Тұрғын үй көмегін тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындау мерзімі
20 минуттан аспайды
3 күнтізбелік күн
2 күнтізбелік күн
2 күнтізбелік күн
1 күнтізбелік күн
20 минуттан аспайды
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
6
"Тұрғын үй көмегін тағайындау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызметті ұсыну үдерісінің сызбасы
Павлодар облысы
Баянауыл ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 22 қаңтардағы
N 38/01 қаулысымен
бекітілді
"Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың
салдарынан зардап шеккен азаматтарды тiркеу және
есепке алу" мемлекеттік қызмет РЕГЛАМЕНТІ

4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Назначение жилищной помощи"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – единиц)
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
2
Наименование единиц
Ответственное лицо уполномоченного органа
Специальная комиссия уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
Заведующий сектором уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация необходимых документов, выдача талона получателю государственной услуги
Рассмотрение поступивших документов, принятие решения о назначении жилищной помощи, либо об отказе в предоставлении государственной услуги
Назначает жилищную помощь. Готовит проект уведомления о назначении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Проверяет назначение жилищной помощи
Подписывает уведомление о назначении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдает уведомление о назначении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон
Протокол комиссии
Проект уведомления о назначении жилищной помощи либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Проект уведомления о назначении жилищной помощи либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление о назначении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление о назначении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
Не более 20 минут
3 календарных дня
2 календарных дня
2 календарных дня
1 календарный день
Не более 20 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
6
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Назначение жилищной помощи"
Схема процесса предоставления государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Баянаульского района
Павлодарской области
от 22 января 2013 года N 38/01
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Регистрация и учет граждан,
пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском
испытательном ядерном полигоне"

1. Негізгі ұғымдар
1. "Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тiркеу және есепке алу" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл селосы, Сәтбаев көшесі, 49 мекен-жайы бойынша орналасқан "Баянауыл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі.
Жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн.
Мемлекеттік қызмет сондай-ақ баламалы негізде Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл селосы, Сәтбаев көшесі, 49 мекен-жайы бойынша орналасқан "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінің Баянауыл филиалы арқылы баламалы негізде көрсетіледі.
Жұмыс кестесі түскі үзіліссіз сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін, демалыс – жексенбі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" (бұдан әрі – Стандарт) N 394 қаулысы негiзiнде көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет Стандарттың 6-тармағында аталған жеке тұлғаларға (бұдан әрі – тұтынушылар) көрсетіледі.
6. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен Қазақстан Республикасының азаматтарын тiркеу және есепке алу туралы шешім жөнінде хабарлама не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз тасығыштағы дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне талаптар
7. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері:
1) тұтынушы қажеттi құжаттарды арнайы комиссияның жұмыс органына тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері – жиырма күнтiзбелiк күннен аспайды;
2) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты (талон алғанға дейiн) 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет тұтынушысына қызмет көрсетудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты арнайы комиссияның жұмыс органында 15 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту үшiн негiздер Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау арнайы комиссия жұмыс органының бір жауапты адамымен жүзеге асырылады.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне" (далее – государственная услуга) предоставляется государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Баянаульского района" (далее – уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область Баянаульский район, село Баянаул, улица Сатпаева, 49.
График работы: ежедневно с 09.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
Также государственная услуга предоставляется через филиал Баянаульского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" на альтернативной основе по адресу: Павлодарская область, Баянаульский район, село Баянаул, улица Сатпаева, 49.
График работы: с 9.00 часов до 19.00 часов, без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее – Стандарт).
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам, перечисленным в пункте 6 Стандарта (далее – потребители).
6. Результатом завершения оказываемой государственной услуги является уведомление о принятии решения о регистрации и учете граждан Республики Казахстан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов в рабочий орган специальной комиссии - не более двадцати календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона) - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 15 минут;
8. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.
9. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним ответственным лицом рабочего органа специальной комиссии.

3. Мемлекеттік қызметті көрсету барысында
әрекеттер (өзара әрекеттер) тәртібін сипаттау
10. Тұтынушы мемлекеттік қызметті алу үшін Стандарттың 11-тармағында айқындалған құжаттарды ұсынады.
11. Тұтынушыға барлық қажеттi құжаттарды тапсырғаннан кейiн тұтынушыны тiркеу және оның мемлекеттiк қызметтi алу күнi, құжаттарды қабылдаған жауапты адамның тегi мен аты-жөнi көрсетiлген талон беріледі.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатысады:
арнайы комиссия жұмыс органының жауапты адамы;
уәкілетті органның бастығы;
арнайы комиссияның жұмыс органы.
13. Әрбір бірліктер әкімшілік әрекеттерінің (процедураларының) жүйелілігі және өзара әрекеттері, әрбір әкімшілік әрекеттің (процедураның) атқарылу мерзімін қоса көрсеткенде жазбаша кестелік сипаттамасы осы Регламентке 1-қосымшада көрсетілген.
14. Мемлекеттік қызметті көрсету жүрісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы қарым-қатынасты көрсететін сызба осы Регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
15. Уәкілетті органның лауазымды адамдары мемлекеттік қызметті көрсету кезінде қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздіктер) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен белгіленген тәртіпте жауапкершілікке тартылады.
"Семей ядролық сынақ полигонында
ядролық сынақтардың салдарынан
зардап шеккен азаматтарды тiркеу
және есепке алу" мемлекеттік
қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктер
(бұдан әрі – бірліктер) әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жүріс, жұмыс ағыны) әрекеттері
1
әрекет N (жүрістің, жұмыс ағынының)
1
2
3
4
2
Бірліктердің атауы
Арнайы комиссия жұмыс органының жауапты адамы
Уәкілетті органның бастығы
Арнайы комиссияның жұмыс органы
Арнайы комиссия жұмыс органының жауапты адамы
3
Әрекет (процестің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу. Тұтынушыға талон беру
Құжаттарды қарау, бұрыштама қою
Құжаттарды қарау, Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен Қазақстан Республикасы азаматтарын тiркеу және есепке алу жөнінде не қызмет көрсетуден бас тарту туралы шешім шығару, хабарламаға не дәлелді жауапқа қол қою
Тұтынушыға хабарлама не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешімі)
Құжаттарды қабылдағаны туралы талон
Бұрыштама
Хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындау мерзімі
30 минуттан аспайды
5 күнтізбелік күн
13 күнтізбелік күн
15 минуттан аспайды
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
"Семей ядролық сынақ полигонында
ядролық сынақтардың салдарынан
зардап шеккен азаматтарды тiркеу
және есепке алу" мемлекеттік
қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызметті ұсыну үдерісінің сызбасы
Павлодар облысы
Баянауыл ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 22 қаңтардағы
N 38/01 қаулысымен
бекітілді
"Ауылдық жерде тұратын әлеуметтiк сала мамандарына
отын сатып алу бойынша әлеуметтiк көмек тағайындау"
мемлекеттік қызмет РЕГЛАМЕНТІ

3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы, определенные в пункте 11 Стандарта.
11. После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы.
12. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единицы):
ответственное лицо рабочего органа специальной комиссии;
начальник уполномоченного органа;
рабочий орган специальной комиссии.
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Регистрация и учет граждан,
пострадавших  вследствие ядерных
испытаний на Семипалатинском
испытательном ядерном полигоне"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – единиц)
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
2
Наименование единиц
Ответственное лицо рабочего органа специальной комиссии
Начальник уполномоченного органа
Рабочий орган специальной комиссии
Ответственное лицо рабочего органа специальной комиссии
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация предоставленных потребителем документов.
Выдача талона потребителю
Рассмотрение документов, ставит резолюцию
Рассмотрение документов, вынесение решения о регистрации и учете граждан Республики Казахстан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне, либо об отказе в предоставлении услуги, подпись уведомления, либо мотивированного ответа
Выдает потребителю уведомление либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Резолюция
Уведомление, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
5 календарных дней
13 календарных дней
Не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Регистрация и учет граждан,
пострадавших  вследствие ядерных
испытаний на Семипалатинском
испытательном ядерном полигоне"
Схема процесса предоставления государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Баянаульского района
Павлодарской области
от 22 января 2013 года N 38/01
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Назначение социальной помощи
специалистам социальной сферы, проживающим в сельской
местности, по приобретению топлива"

1. Жалпы ережелер
1. "Ауылдық жерде тұратын әлеуметтiк сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтiк көмек тағайындау" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл селосы, Сәтбаев көшесі, 49 мекен-жайы бойынша орналасқан "Баянауыл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі. Жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн.
Тұрғылықты жерi бойынша уәкiлеттi орган болмаған жағдайда тұтынушы мемлекеттiк қызмет алу үшiн мекен-жайлар тізбесі осы Регламентке 1-қосымшада көрсетілген селолық округтiң әкiмiне (бұдан әрi – селолық округтiң әкiмi) жүгiнедi.
Сонымен қатар мемлекеттік қызмет Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл селосы, Сәтбаев көшесі, 49 мекен-жайы бойынша орналасқан "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің Баянауыл аудандық филиалы арқылы баламалы негізде көрсетіледі. Жұмыс кестесі: түскі үзiлiссіз, күн сайын сағат 9.00-ден 19.00-ге дейiн, демалыс - жексенбi.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" (бұдан әрі – Стандарт) N 394 қаулысы негiзiнде көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет Стандарттың 6-тармағында аталған жеке тұлғаларға (бұдан әрі – тұтынушылар) көрсетіледі.
6. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi өтініш берушіге әлеуметтік көмекті тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткiзгiштегi дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне талаптар
7. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдері:
1) мемлекеттік қызметті тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап:
уәкілетті органда – он жұмыс күні ішінде:
тұрғылықты жері бойынша селолық округ әкіміне – он бес жұмыс күні ішінде;
2) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң жол берiлетiн ең көп уақыты (талон алғанға дейiн) – 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушыға өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға қызмет көрсетудiң жол берiлетiн ең көп уақыты – 30 минуттан аспайды.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива" (далее – государственная услуга) предоставляется государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Баянаульского района (далее – уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область Баянаульский район, село Баянаул, улица Сатпаева, 49. График работы: ежедневно с 09.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
При отсутствии уполномоченного органа по месту жительства потребитель обращается за получением государственной услуги к акиму сельского округа (далее – аким сельского округа), перечень адресов которых указан в приложении 1 к настоящему регламенту.
Также государственная услуга предоставляется через филиал Баянаульского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" на альтернативной основе по адресу: Павлодарская область, Баянаульский район, село Баянаул, улица Сатпаева, 49. График работы: с 9.00 часов до 19.00 часов, без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается бесплатно.
4. Государственная услуга предоставляется на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее – Стандарт).
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам, перечисленным в пункте 6 Стандарта (далее – потребители).
6. Результатом завершения оказываемой государственной услуги является уведомление о назначении социальной помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов:
в уполномоченный орган - в течение десяти рабочих дней;
акиму сельского округа по месту жительства - в течение пятнадцати рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона) - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 30 минут.

8. Мемлекеттік қызметті көрсетуді ұсынудан, тоқтатудан бас тарту және (немесе) тоқтата тұру үшiн негiздер Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау уәкілетті органның бір жауапты адамымен, селолық округ әкімі аппаратының маманымен алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусiз кезек тәртiбiнде жүзеге асырылады.
3. Мемлекетті қызметті көрсету барысында
әрекеттер (өзара әрекеттер) тәртібін сипаттау
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы Стандарттың 11-тармағында белгіленген құжаттарды ұсынады.
11. Барлық қажеттi құжаттарды тапсырғаннан кейiн уәкiлеттi органда немесе селолық округ әкімінде тұтынушыға мемлекеттiк қызметке тұтынушыны тiркелген және алатын күнi, құжаттарды қабылдаған адамның тегi мен аты-жөнi көрсетiлген талон берiледi.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне уәкілетті органда мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатысады:
тұтынушы уәкілетті органға өтініш бергенде:
уәкілетті органның жауапты адамы;
уәкілетті органның комиссиясы;
уәкілетті органның бастығы;
тұтынушы тұрғылықты жері бойынша селолық округ әкіміне жүгінгенде:
селолық округ әкімі (селолық округ әкімі аппаратының жауапты адамы);
уәкілетті органның комиссиясы;
уәкілетті органның жауапты адамы;
уәкілетті органның бастығы.
13. Әрбір бірліктер әкімшілік әрекеттерінің (процедураларының) жүйелілігі және өзара әрекеттері, әрбір әкімшілік әрекеттің (процедураның) атқарылу мерзімін қоса көрсеткенде жазбаша кестелік сипаттамасы осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
14. Мемлекеттік қызметті көрсету жүрісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы қарым-қатынасты көрсететін сызба осы регламентке 3-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
15. Уәкілетті органның лауазымды қызметкерлері мемлекеттік қызметті көрсету кезінде қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздіктер) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен белгіленген тәртіпте жауапкершілікке тартылады.
"Ауылдық жерде тұратын әлеуметтiк
сала мамандарына отын сатып алу
бойынша әлеуметтiк көмек тағайындау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Селолық округтер әкімдері мекен-жайларының тізбесі
р/с N Селолық округінің атауы Заңды мекенжайы Жұмыс кестесi Байланыс телефоны
1
Ақсан ауылдық округі
Баянауыл ауданы, Ақсан ауылы

8. Основания для отказа в предоставлении, прекращении и (или) в приостановлении оказания государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.
9. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется ответственным лицом уполномоченного органа, специалистом аппарата акима сельского округа в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы, определенные в пункте 11 Стандарта.
11. После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается в уполномоченном органе или у акима сельского округа - талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы.
12. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - единицы):
при обращении потребителя в уполномоченный орган:
ответственное лицо уполномоченного органа;
комиссия уполномоченного органа;
начальник уполномоченного органа;
при обращении к акиму сельского округа по месту жительства:
аким сельского округа (ответственное лицо аппарата акима сельского округа);
комиссия уполномоченного органа;
ответственное лицо уполномоченного органа;
начальник уполномоченного органа.
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
14. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведены в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. Должностные лица уполномоченного органа и аким сельского округа (ответственное лицо аппарата акима сельского округа) несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Назначение социальной помощи
специалистам социальной сферы,
проживающим в сельской местности,
по приобретению топлива"
Перечень адресов акимов сельских округов
п/п N
Наименование сельского округа
Адрес
График работы
Контактный телефон
1
Аксанский сельский округ
Павлодарская область, Баянаульский район, Аксанский сельский округ, с. Аксан

Күн сайын 9.00 ден сағат 18.30-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8 (71840)  91454
2
Баянауыл ауылдық округі
Сәтпаев көшесі 49, Баянауыл ауылы, Баянауыл ауданы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.30-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8 (71840)  91445
3
Бірлік ауылдық округі
Баянауыл ауданы, Бірлік ауылы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.30-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8 (71840) 98645
4
Жанажол ауылдық округі
Баянауыл ауданы, Жанажол ауылы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.30-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8 (71840) 95039
5
Жанатілек ауылдық округі
Баянауыл ауданы, Жанатілек ауылы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.30-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8 (71840) 91989
6
Құндыкөл ауылдық округі
Баянауыл ауданы, Құндыкөл ауылы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.30-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8 (71840) 94117
7
Қаратомар ауылдық округі
Баянауыл ауданы, Қаратомар ауылы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.30-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8 (71840) 66041
8
Қүркелі ауылдық округі
Баянауыл ауданы, Қүркелі ауылы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.30-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8 (71840) 91387
9
Қызылтау ауылдық округі
Баянауыл ауданы, Жуантөбе ауылы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.30-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8 (71840) 41432
10
Лекер ауылдық округі
Баянауыл ауданы, Лекер ауылы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.30-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8 (71840) 90830
11
Майқайын кеңті
Ленин көшесі 35, Майқайын кеңті, Баянауыл ауданы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.30-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8 (71840)  21839
12
Сәтбаев ауылдық округі
Баянауыл ауданы, Сәтбаев ауылдық округі, Қараашы ауылы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.30-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8 (71840) 61221
13
Торайғыр ауылдық округі
Баянауыл ауданы, Торайғыр ауылы

Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, выходной - суббота и воскресенье
8 (71840) 91454
2
Баянаульский сельский округ
Павлодарская область, Баянаульский район, с. Баянаул ул. Сатпаева 49
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, выходной - суббота и воскресенье
8 (71840) 91445
3
Бирликский сельский округ
Павлодарская область, Баянаульский район, Бирликский сельский округ, с. Бирлик
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, выходной - суббота и воскресенье
8 (71840) 98645
4
Жанажольский сельский округ
Павлодарская область, Баянаульский район, Жанажольский сельский округ, с. Жанажол
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, выходной - суббота и воскресенье
8 (71840) 65039
5
Жанатлекский сельский округ
Павлодарская область, Баянаульский район, Жанатлекский сельский округ, с. Жанатлек
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, выходной - суббота и воскресенье
8 (71840) 91989
6
Кундыкольский сельский округ
Павлодарская область, Баянаульский район, Кундыкольский сельский округ, с. Кундыколь
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, выходной - суббота и воскресенье
8 (71840) 94117
7
Каратомарский сельский округ
Павлодарская область, Баянаульский район, Каратомарский сельский округ, с. Каратомар
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, выходной - суббота и воскресенье
8 (71840) 66041
8
Куркелинский сельский округ
Павлодарская область, Баянаульский район, Куркелинский сельский округ, с. Куркели
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, выходной - суббота и воскресенье
8 (71840) 91387
9
Кызылтауский сельский округ
Павлодарская область, Баянаульский район, Кызылтауский сельский округ, с. Жуантөбе
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, выходной - суббота и воскресенье
8 (71840) 41432
10
Лекерский сельский округ
Павлодарская область, Баянаульский район, Лекерский сельский округ, с. Лекер
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, выходной - суббота и воскресенье
8 (71840)90830
11
поселок Майкаин
Павлодарская область, Баянаульский район п. Майкаин ул. Ленина 35
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, выходной - суббота и воскресенье
8 (71840) 21839
12
Сатпаевский сельский округ
Павлодарская область, Баянаульский район, Сатпаевский сельский округ, с. Караашы
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, выходной - суббота и воскресенье
8 (71840)61221
13
Торайгырский сельский округ
Павлодарская область, Баянаульский район, Торайгырский сельский округ, с. Торайгыр

Күн сайын 9.00 ден сағат 18.30-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8 (71840) 61344
14
Шөптікөл ауылдық округі
Баянауыл ауданы, ЦЕС ауылы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.30-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8 (71840) 40200
15
Ұзынбұлақ ауылдық округі
Баянауыл ауданы, Ұзынбұлақ ауылы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.30-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8 (71840) 50225
"Ауылдық жерде тұратын әлеуметтiк
сала мамандарына отын сатып алу
бойынша әлеуметтiк көмек тағайындау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктер
(бұдан әрі – бірліктер) әрекетінің сипаттамасы
Уәкілетті органға өтініш бергенде
бірліктер қимылдарының сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жүріс, жұмыс ағыны) әрекеттері
1
Әрекет N (жүріс, жұмыс ағыны)
1
2
3
4
5
2
Бірліктердің атауы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Уәкілетті органның арнайы комиссиясы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның жауапты адамы
3
Әрекеттің (процестің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Қажетті құжаттарды қабылдау, тіркеу, тұтынушыға талон беру
Түскен құжаттарды қарау, әлеуметтік көмек тағайындау туралы шешім қабылдау не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту
Әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарламаның жобасын не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды
Әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарламаға не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды
Тұтынушыға әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарламаны не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешімі)
Талон
Шешім
Әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарламаның не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындау мерзімі
30 минуттан аспайды
5 жұмыс күні
2 жұмыс күні
1 жұмыс күні
30 минуттан аспайды
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
Селолық округ әкіміне жүгінгенде
бірліктер қимылдарының сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жүріс, жұмыс ағыны) әрекеттері
1
Әрекет N (жүрістің, жұмыс ағынының)
1
2
3
4
5
6
7
2
Бірліктердің атауы
Селолық округ әкімі (селолық округ әкімі аппаратының жауапты адамы)
Селолық округ әкімі (селолық округ әкімі аппаратының жауапты адамы)
Уәкілетті органның арнайы комиссиясы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Селолық округ әкімі (селолық округ әкімі аппаратының жауапты адамы)
3
Әрекеттің (процестің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Қажетті құжаттарды қабылдау, тіркеу, тұтынушыға талон беру
Түскен құжаттардың тізілімін жасау, құжаттарды уәкілетті органға бағыттау
Түскен құжаттарды қарау, әлеуметтік көмек тағайындау туралы шешім қабылдау не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту
Әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарламаның жобасын не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды
Әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарламаға не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды
Селолық округ әкіміне әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарламаны не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты жолдайды
Тұтынушыға әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарламаны не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешімі)
Талон
Түскен құжаттар тізілімі
Шешім
Әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарламаның не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындау мерзімі
30 минут
3 жұмыс күні
5 жұмыс күні
2 жұмыс күні
1 жұмыс күні
3 жұмыс күні
30 минут
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
6
7
"Ауылдық жерде тұратын әлеуметтiк
сала мамандарына отын сатып алу
бойынша әлеуметтiк көмек тағайындау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Уәкілетті органға өтініш бергенде мемлекеттік
қызметті ұсыну үдерісінің сызбасы
Селолық округ әкіміне жүгінгенде мемлекеттік
қызметті ұсыну үдерісінің сызбасы
Павлодар облысы
Баянауыл ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 22 қаңтардағы
N 38/01 қаулысымен
бекітілді
"18 жасқа дейiнгi балалары бар отбасыларға
мемлекеттiк жәрдемақылар тағайындау"
мемлекеттік қызмет РЕГЛАМЕНТІ

Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, выходной - суббота и воскресенье
8 (71840) 61344
14
Шоптыкольский сельский округ
Павлодарская область, Баянаульский район, Шоптыкольский сельский округ, с. ЦЭС
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, выходной - суббота и воскресенье
8 (71840) 40200
15
Узунбулакский сельский округ
Павлодарская область, Баянаульский район, Узунбулаксий сельский округ, с. Узунбулак
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, выходной - суббота и воскресенье
8 (71840) 50225
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Назначение социальной помощи
специалистам социальной сферы,
проживающим в сельской местности,
по приобретению топлива"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – единиц)
при обращении в уполномоченный орган
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование единиц
Ответственное лицо уполномоченного органа
Комиссия уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация необходимых документов, выдача талона потребителю
Рассмотрение поступивших документов, принятие решения о назначении социальной помощи, либо отказ в предоставлении государственной услуги
Готовит проект уведомления о назначении социальной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Подписывает уведомление о назначении социальной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдает потребителю уведомление о назначении социальной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон
Решение
Проект уведомления о назначении социальной помощи либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление о назначении социальной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление о назначении социальной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
5 рабочих дней
2 рабочих дня
1 рабочий день
Не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
описание действий единиц при обращении к акиму сельского округа
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
2
Наименование единиц
Аким сельского округа (ответственное лицо аппарата акима сельского округа)
Аким сельского округа (ответственное лицо аппарата акима сельского округа)
Комиссия уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
Аким сельского округа (ответственное лицо аппарата акима сельского округа)
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация необходимых документов, выдача талона потребителю
Составление реестра поступивших документов, направление документов в уполномоченный орган
Рассмотрение поступивших документов, принятие решения о назначении социальной помощи, либо отказ в предоставлении государственной услуги
Готовит проект уведомления о назначении социальной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Подписывает уведомление о назначении социальной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Направляет акиму сельского округа уведомление о назначении социальной помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдает потребителю уведомление о назначении социальной помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон
Реестр поступивших документов
Решение
Проект уведомления о назначении социальной помощи либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление о назначении социальной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление о назначении социальной помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление о назначении социальной помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
3 рабочих дня
5 рабочих дней
2 рабочих дня
1 рабочий день
2 рабочих дня
Не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
6
7
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Назначение социальной помощи
специалистам социальной сферы,
проживающим в сельской местности,
по приобретению топлива"
Схема процесса предоставления государственной
услуги при обращении в уполномоченный орган
Схема процесса предоставления государственной
услуги при обращении к акиму сельского округа
Утвержден
постановлением акимата
Баянаульского района
Павлодарской области
от 22 января 2013 года N 38/01
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги
"Назначение государственных пособий
семьям, имеющим детей до 18 лет"

1. Жалпы ережелер
1. "18 жасқа дейiнгi балалары бар отбасыларға мемлекеттiк жәрдемақылар тағайындау" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл селосы, Сәтбаев көшесі, 49 мекен-жайы бойынша орналасқан "Баянауыл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі. Жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн.
Тұрғылықты жерi бойынша уәкiлеттi орган болмаған жағдайда тұтынушы мемлекеттiк қызмет алу үшiн мекен-жайлар тізбесі осы Регламентке 1-қосымшада көрсетілген селолық округтiң әкiмiне (бұдан әрi – селолық округтiң әкiмi) жүгiнедi.
Сонымен қатар мемлекеттік қызмет Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл селосы, Сәтбаев көшесі, 49 мекен-жайы бойынша орналасқан "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің Баянауыл аудандық филиалы арқылы баламалы негізде көрсетіледі. Жұмыс кестесі: түскі үзiлiссіз, күн сайын сағат 9.00-ден 19.00-ге дейiн, демалыс - жексенбi.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" (бұдан әрі – Стандарт) N 394 қаулысы негiзiнде көрсетіледі.
5. Мемлекеттiк қызмет жеке тұлғаларға: 18 жасқа дейiнгi балалары бар, отбасының жан басына шаққандағы табысы азық-түлiк себетi құнынан төмен Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын Қазақстан Республикасының азаматтарына және оралмандарға (бұдан әрi – тұтынушылар) көрсетiледi.
6. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi 18 жасқа дейiнгi балаларға жәрдемақы тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткiзгiштегi дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне талаптар
7. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдері:
1) мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері тұтынушы қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап:
уәкілетті органда – он жұмыс күні iшiнде;
тұрғылықты жері бойынша селолық округ әкімінде – отыз күнтізбелік күннен аспайды.
2) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң жол берiлетiн ең көп уақыты, кезектегі адам санына байланысты бір өтініш берушіге қызмет көрсету уәкілетті органда 15 минут, селолық округ әкімінде – 30 минут;

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Назначение государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет" (далее – государственная услуга) предоставляется государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Баянаульского района" (далее – уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область, Баянаульский района, село Баянаул, улица Сатпаева, 49. График работы: ежедневно с 09.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
При отсутствии уполномоченного органа по месту жительства потребитель обращается за получением государственной услуги к акиму сельского округа (далее – аким сельского округа), перечень адресов которых указан в приложении 1 к настоящему Регламенту.
Также государственная услуга предоставляется через филиал Баянаульского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" на альтернативной основе по адресу: Павлодарская область, Баянаульский район, село Баянаул, улица Сатпаева, 49. График работы: с 9.00 часов до 19.00 часов, без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее – Стандарт).
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам: гражданам Республики Казахстан, постоянно проживающим в Республике Казахстан и оралманам, имеющим детей до 18 лет, среднедушевой доход семьи которых ниже стоимости продовольственной корзины (далее - потребители).
6. Результатом оказываемой государственной услуги является уведомление о назначении пособия на детей до 18 лет, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов:
в уполномоченный орган – в течение десяти рабочих дней;
акиму сельского округа по месту жительства – не более тридцати календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного заявителя в уполномоченном органе, у акима сельского округа – 30 минут;

3) тұтынушыға өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға қызмет көрсетудiң жол берiлетiн ең көп уақыты уәкілетті органда – 15 минуттан аспайды, селолық округ әкімінде – 30 минут.
8. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту және (немесе) тоқтата тұру үшiн негiздер Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау уәкілетті органның бір жауапты адамымен, селолық округ әкімімен (селолық округ әкімі аппаратының жауапты маманымен) алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусiз кезек тәртiбiнде жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету барысында
әрекеттер (өзара әрекеттер) тәртібін сипаттау
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы Стандарттың 11-тармағында белгіленген құжаттарды ұсынады.
11. Барлық қажеттi құжаттарды тапсырғаннан кейiн тұтынушыға уәкiлеттi органда – тұтынушыны тiркеу және оның мемлекеттiк қызметтi алу күнi, құжаттарды қабылдаған жауапты адамның тегi мен аты-жөнi көрсетiлген талон берiледi.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне уәкілетті органда мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатысады:
тұтынушы уәкілетті органға өтініш бергенде:
уәкілетті органның жауапты адамы;
уәкілетті органның сектор меңгерушісі;
уәкілетті органның бастығы;
тұтынушы тұрғылықты жері бойынша селолық округ әкіміне жүгінгенде:
селолық округ әкімі (селолық округ әкімі аппаратының жауапты адамы);
уәкілетті органның жауапты адамы;
уәкілетті органның сектор меңгерушісі;
уәкілетті органның бастығы.
13. Әрбір бірліктер әкімшілік әрекеттерінің (процедураларының) жүйелілігі және өзара әрекеттері, әрбір әкімшілік әрекеттің (процедураның) атқарылу мерзімін қоса көрсеткенде жазбаша кестелік сипаттамасы осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
14. Мемлекеттік қызметті көрсету жүрісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы қарым-қатынасты көрсететін сызба осы регламентке 3-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
15. Уәкілетті органның лауазымды қызметкерлері, селолық округ әкімі (селолық округ әкімі аппаратының жауапты маманы) мемлекеттік қызметті көрсету кезінде қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздіктер) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен белгіленген тәртіпте жауапкершілікке тартылады.
"18 жасқа дейiнгi балалары
бар отбасыларға мемлекеттiк
жәрдемақылар тағайындау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Селолық округтер әкімдері мекен-жайларының тізбесі
р/с N Селолық округінің атауы Заңды мекенжайы Жұмыс кестесi Байланыс  телефоны
1
Ақсан ауылдық округі
Баянауыл ауданы, Ақсан ауылы

3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя – не более 15 минут в уполномоченном органе, у акима сельского округа - 30 минут.
8. Основания для отказа в назначении пособия либо прекращения предоставления государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.
9. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним специалистом уполномоченного органа или акимом сельского округа (ответственным специалистом аппарата акима сельского округа) в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы, определенные в пункте 11 Стандарта.
11. После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается в уполномоченном органе или у акима сельского округа - талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы.
12. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - единицы):
при обращении потребителя в уполномоченный орган:
ответственное лицо уполномоченного органа;
заведующий сектором уполномоченного органа;
начальник уполномоченного органа;
при обращении к акиму сельского округа по месту жительства:
аким сельского округа (ответственный специалист аппарата акима сельского округа);
ответственное лицо уполномоченного органа;
заведующий сектором уполномоченного органа;
начальник уполномоченного органа.
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
14. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведены в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. Должностные лица уполномоченного органа, аким сельского округа (ответственный специалист аппарата акима сельского округа) несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Назначение государственных пособий
семьям, имеющим детей до 18 лет"
Перечень адресов акимов сельских округов
п/п N
Наименование сельского округа
Адрес
График работы
Контактный телефон
1
Аксанский сельский округ
Павлодарская область, Баянаульский район, Аксанский сельский округ, с. Аксан

8 (71840) 61344
14
Шөптікөл ауылдық округі
Баянауыл ауданы, ЦЕС ауылы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.00-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8 (71840) 40200
15
Ұзынбұлақ ауылдық округі
Баянауыл ауданы,
Ұзынбұлақ ауылы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.00-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8 (71840) 50225
"18 жасқа дейiнгi балалары
бар отбасыларға мемлекеттiк
жәрдемақылар тағайындау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің
(бұдан әрі – бірліктер) әрекетінің сипаттамасы
Уәкілетті органға өтініш бергенде
бірліктер қимылдарының сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жүріс, жұмыс ағыны) әрекеттері
1
Әрекет N (жүрістің, жұмыс ағынының)
1
2
3
4
5
2
Бірліктердің атауы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Уәкілетті органның сектор меңгерушісі
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның жауапты адамы
3
Әрекеттің (процестің, процедура, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Қажетті құжаттарды қабылдау, тіркеу, тұтынушыға талон беру
Жәрдемақы тағайындау, Жәрдемақы тағайындау туралы хабарламаның жобасын не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды
Жәрдемақы тағайындауды тексереді, жәрдемақы тағайындау туралы шешімге қол қояды
Жәрдемақы тағайындау туралы хабарламаға не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды
Тұтынушыға жәрдемақы тағайындау туралы хабарламаны не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешімі)
Талон
Жәрдемақы тағайындау туралы хабарламаның не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Жәрдемақы тағайындау туралы шешім
Жәрдемақы тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Жәрдемақы тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындау мерзімі
15 минуттан аспайды
4 жұмыс күні
2 жұмыс күні
2 жұмыс күні
15 минуттан аспайды
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
Селолық округ әкіміне жүгінгенде
бірліктер қимылдарының сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жүріс, жұмыс ағыны) әрекеттері
1
Әрекет N (жүрістің, жұмыс ағынының)
1
2
3
4
5
6
7
2
Бірліктердің атауы
Селолық округ әкімі (селолық округ әкімі аппаратының жауапты адамы)
Селолық округ әкімі (селолық округ әкімі аппаратының жауапты адамы)
Уәкілетті органның жауапты адамы
Уәкілетті органның сектор меңгерушісі
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Селолық округ әкімі (селолық округ әкімі аппаратының жауапты адамы)
3
Әрекеттің (процестің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Қажетті құжаттарды қабылдау, тіркеу, тұтынушыға талон беру
Түскен құжаттардың тізілімін жасау, құжаттарды уәкілетті органға бағыттау
Жәрдемақы тағайындау, жәрдемақы тағайындау туралы хабарламаның жобасын не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды
Жәрдемақы тағайындауды тексереді, жәрдемақы тағайындау туралы шешімге қол қояды
Жәрдемақы тағайындау туралы хабарламаға не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды
Селолық округ әкіміне жәрдемақы тағайындау туралы хабарламаны не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты жолдайды
Тұтынушыға жәрдемақы тағайындау туралы хабарламаны не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешімі)
Талон
Түскен құжаттар тізілімі
Жәрдемақы тағайындау туралы хабарламаның не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Жәрдемақы тағайындау туралы шешім
Жәрдемақы тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Жәрдемақы тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Жәрдемақы тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындау мерзімі
30 минут
5 күнтізбелік күн
11 күнтізбелік күн
4 күнтізбелік күн
4 күнтізбелік күн
4 күнтізбелік күн
30 минут
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
6
7
"18 жасқа дейiнгi балалары
бар отбасыларға мемлекеттiк
жәрдемақылар тағайындау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Уәкілетті органға өтініш бергенде мемлекеттік
қызметті ұсыну үдерісінің сызбасы
Селолық округ әкіміне жүгінгенде мемлекеттік
қызметті ұсыну үдерісінің сызбасы
Павлодар облысы
Баянауыл ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 22 қаңтардағы
N 38/01 қаулысымен
бекітілді
"Мүгедектерге протездiк-ортопедиялық көмек көрсету үшiн
оларға құжаттарды ресiмдеу" мемлекеттік қызмет РЕГЛАМЕНТІ

8 (71840) 61344
14
Шоптыкольский сельский округ
Павлодарская область, Баянаульский район, Шоптыкольский сельский округ, с. ЦЭС
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, выходной - суббота и воскресенье
8 (71840) 40200
15
Узунбулакский сельский округ
Павлодарская область, Баянаульский район, Узунбулаксий сельский округ, с. Узунбулак
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, выходной - суббота и воскресенье
8 (71840) 50225
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Назначение государственных пособий
семьям, имеющим детей до 18 лет"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – единиц)
при обращении в уполномоченный орган
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование единиц
Ответственное лицо уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
Заведующий сектором уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация необходимых документов, выдача талона потребителю
Назначает пособие, готовит проект уведомления о назначении пособия, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Проверяет назначение пособия, подписывает решение о назначении пособия
Подписывает уведомление о назначении пособия либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдает потребителю уведомление о назначении пособия либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон
Проект уведомления о назначении пособия, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Решение о назначении пособия
Уведомление о назначении пособия либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление о назначении пособия либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
Не более 15 минут
4 рабочих дня
2 рабочих дня
2 рабочих дня
Не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
Описание действий единиц при обращении к акиму сельского округа
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
2
Наименование единиц
Аким сельского округа (ответственное лицо аппарата акима сельского округа)
Аким сельского округа (ответственное лицо аппарата акима сельского округа)
Ответственное лицо уполномоченного органа
Заведующий сектором уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
Аким сельского округа (ответственное лицо аппарата акима сельского округа)
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация необходимых документов, выдача талона потребителю
Составление реестра поступивших документов, направление документов в уполномоченный орган
Назначает пособие, готовит проект уведомления о назначении пособия, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Проверяет назначение пособия, подписывает решение о назначении пособия
Подписывает уведомление о назначении пособия либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Направляет акиму сельского округа уведомление о назначении пособия либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдает потребителю уведомление о назначении пособия либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон
Реестр поступивших документов
Проект уведомления о назначении пособия, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Решение о назначении пособия
Уведомление о назначении пособия либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление о назначении пособия либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление о назначении пособия либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
30 минут
5 календарных дней
11 календарных дней
4 календарных дня
4 календарных дня
4 календарных дня
30 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
6
7
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Назначение государственных пособий
семьям, имеющим детей до 18 лет"
Схема процесса предоставления государственной
услуги при обращении в уполномоченный орган
Схема процесса предоставления государственной
услуги при обращении к акиму сельского округа
Утвержден
постановлением акимата
Баянаульского района
Павлодарской области
от 22 января 2013 года N 38/01
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Оформление документов на
инвалидов для предоставления им протезно-ортопедической помощи"

1. Жалпы ережелер
1. "Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек көрсету үшін оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл селосы, Сәтбаев көшесі, 49 мекен-жайы бойынша орналасқан "Баянауыл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі. Жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн;
сонымен қатар Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл селосы, Сәтбаев көшесі, 49 мекен-жайы бойынша орналасқан "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің Баянауыл аудандық филиалы арқылы баламалы негізде көрсетіледі. Жұмыс кестесі: демалыс - жексенбi, түскі үзiлiссіз, күн сайын сағат 9.00-ден 19.00-ге дейiн.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны – автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" (бұдан әрі – Стандарт) N 394 қаулысы негiзiнде көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет Стандарттың 6-тармағында аталған жеке тұлғаларға (бұдан әрі – тұтынушылар) көрсетіледі.
6. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi өтініш берушіге протездік-ортопедиялық көмек көрсету үшін мүгедектерге құжаттарды рәсімдеу туралы хабарлама не мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткiзгiштегi дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне талаптар
7. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдері:
1) мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері тұтынушы қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап – он күнтiзбелiк күн iшiнде;
2) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң жол берiлетiн ең көп уақыты (талон алғанға дейiн) – 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушыға өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға қызмет көрсетудiң жол берiлетiн ең көп уақыты – 15 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас үшiн негiздер Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау алдын ала жазылусыз және тездетілген қызмет көрсетусіз уәкілетті органның бір жауапты адамымен жүзеге асырылады.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно-ортопедической помощи" (далее – государственная услуга) предоставляется государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Баянаульского района" (далее – уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область Баянаульский район, село Баянаул, улица Сатпаева, 49. График работы: ежедневно с 09.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней;
а так же через филиал Баянаульского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" на альтернативной основе по адресу: Павлодарская область, Баянаульский район, село Баянаул, улица Сатпаева, 49. График работы: с 9.00 часов до 19.00 часов, без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье.
2. Форма оказываемой государственной услуги - не автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 07 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее - Стандарт).
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам, перечисленным в пункте 6 Стандарта (далее – потребители).
6. Результатом оказываемой государственной услуги, которую получит заявитель, является уведомление об оформлении документов на инвалидов для предоставления протезно-ортопедической помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов в уполномоченном органе - в течение десяти рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона), не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, не более 15 минут.
8. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.
9. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним ответственным лицом уполномоченного органа без предварительной записи и ускоренного обслуживания.

3. Мемлекеттік қызметті көрсету барысында
әрекеттер (өзара әрекеттер) тәртібін сипаттау
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы Стандарттың 11-тармағында белгіленген құжаттарды ұсынады.
11. Барлық қажеттi құжаттарды тапсырғаннан кейiн тұтынушыға уәкiлеттi органда – тұтынушыны тiркеу және оның мемлекеттiк қызметтi алу күнi, құжаттарды қабылдаған жауапты адамның тегi мен аты-жөнi көрсетiлген талон берiледi.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне уәкілетті органда мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатысады:
уәкілетті органның жауапты адамы;
уәкілетті органның бастығы.
13. Әрбір бірліктер әкімшілік әрекеттерінің (процедураларының) жүйелілігі және өзара әрекеттері, әрбір әкімшілік әрекеттің (процедураның) атқарылу мерзімін қоса көрсеткенде жазбаша кестелік сипаттамасы осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген.
14. Мемлекеттік қызметті көрсету жүрісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы қарым-қатынасты көрсететін сызба осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
15. Уәкілетті органның лауазымды қызметкерлері мемлекеттік қызметті көрсету кезінде қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздіктер) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен белгіленген тәртіпте жауапкершілікке тартылады.
"Мүгедектерге протездiк-ортопедиялық
көмек ұсыну үшiн оларға құжаттарды
ресiмдеу" мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктер
(бұдан әрі – бірліктер) әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жүріс, жұмыс ағыны) әрекеттері
1
Әрекет N (жүрістің, жұмыс ағынының)
1
2
3
4
2
Бірліктердің атауы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның жауапты адамы
3
Әрекеттің (процестің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Қажетті құжаттарды қабылдау, тіркеу, тұтынушыға талон беру
Түскен құжаттарды қарау.
Құжаттарды рәсімдеу туралы хабарламаның жобасын не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Құжаттарды рәсімдеу туралы хабарламаға не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды
Тұтынушыға құжаттарды рәсімдеу туралы хабарламаны не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешімі)
Талон
Құжаттарды рәсімдеу туралы хабарламаның не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Құжаттарды рәсімдеу туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Құжаттарды рәсімдеу туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындау мерзімі
15 минуттан аспайды
6 жұмыс күні
2 жұмыс күні
15 минуттан аспайды
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
"Мүгедектерге протездiк-ортопедиялық
көмек ұсыну үшiн оларға құжаттарды
ресiмдеу" мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызметті ұсыну үдерісінің сызбасы
Павлодар облысы
Баянауыл ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 22 қаңтардағы
N 38/01 қаулысымен
бекітілді
"Мүгедектердi сурдо-тифлотехникалық және мiндеттi гигиеналық
құралдармен қамтамасыз ету үшiн оларға құжаттар рәсiмдеу"
мемлекеттік қызмет РЕГЛАМЕНТІ

3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы, определенные в пункте 11 Стандарта.
11. После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.
12. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - единицы):
ответственное лицо уполномоченного органа;
начальник уполномоченного органа.
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на инвалидов
для предоставления им
протезно-ортопедической помощи"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – единиц)
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
2
Наименование единицы
Ответственное лицо уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация необходимых документов, выдача талона потребителю
Рассмотрение поступивших документов, подготовка проекта уведомления об оформлении документов либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Подписывает уведомление об оформлении документов либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдает потребителю уведомление об оформлении документов либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон
Проект уведомления об оформлении документов либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление об оформлении документов либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление об оформлении документов либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
Не более 15 минут
6 рабочих дней
2 рабочих дня
Не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на инвалидов
для предоставления им
протезно-ортопедической помощи"
Схема процесса предоставления государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Баянаульского района
Павлодарской области
от 22 января 2013 года N 38/01
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Оформление документов на
инвалидов для обеспечения их сурдо-тифлотехническими средствами
и обязательными гигиеническими средствами"

1. Жалпы ережелер
1. "Мүгедектердi сурдо-тифлотехникалық және мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшiн оларға құжаттар рәсiмдеу" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл селосы, Сәтбаев көшесі, 49 мекен-жайы бойынша орналасқан "Баянауыл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі. Жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн.
Сонымен қатар Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл селосы, Сәтбаев көшесі, 9 мекен-жайы бойынша орналасқан "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің Баянауыл аудандық филиалымен баламалы негізде көрсетіледі.
Жұмыс кестесі: демалыс - жексенбi, түскі үзiлiссіз, күн сайын сағат 9.00-ден 19.00-ге дейiн.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны – автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" (бұдан әрі – Стандарт) N 394 қаулысы негiзiнде көрсетіледі.
5. Мемлекеттiк қызмет жеке адамдарға: Стандарттың 6-тармағында аталған Қазақстан Республикасының азаматтарына, Қазақстан Республикасының аумағында тұрақты тұратын шетелдiктерге және азаматтығы жоқ адамдарға (бұдан әрi – тұтынушылар):
6. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi өтініш берушіге мүгедектердi сурдо-тифлотехникалық және мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшiн оларға құжаттар рәсiмдеу туралы хабарлама не мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткiзгiштегi дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне талаптар
7. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдері:
1) мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері тұтынушы қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап – он жұмыс күні iшiнде;
2) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң жол берiлетiн ең көп уақыты (талон алғанға дейiн) – 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушыға өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға қызмет көрсетудiң жол берiлетiн ең көп уақыты – 15 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту және (немесе) тоқтата тұру үшiн негiздер Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их сурдо-тифлотехническими средствами и обязательными гигиеническими средствами" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Баянаульского района" (далее – уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область Баянаульский район, село Баянаул, улица Сатпаева, 49. График работы: ежедневно с 09.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
А так же через филиал Баянаульского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" на альтернативной основе по адресу: Павлодарская область, Баянаульский район, село Баянаул, улица Сатпаева, 49.
График работы: с 9.00 часов до 19.00 часов, без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье.
2. Форма оказываемой государственной услуги - не автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 07 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее - Стандарт).
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам: гражданам Республики Казахстан, иностранцам и лицам без гражданства, постоянно проживающим на территории Республики Казахстан, перечисленным в пункте 6 Стандарта (далее - потребители).
6. Результатом оказываемой государственной услуги, которую получит заявитель, является уведомление об оформлении документов на инвалидов для обеспечения их сурдо-тифлотехническими и обязательными гигиеническими средствами, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов в уполномоченный орган - в течение десяти рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона), не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, не более 15 минут.
8. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.

1. Жалпы ережелер
1. "Мемлекеттiк бюджет қаражаты есебiнен қызмет көрсететiн мемлекеттiк және мемлекеттiк емес медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтiк қызмет көрсетуге арналған құжаттарды рәсiмдеу" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл селосы, Сәтбаев көшесі, 49 мекен-жайы бойынша орналасқан "Баянауыл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі.
Жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн.
Сондай-ақ Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл селосы, Сәтбаев көшесі, 49 мекен-жайы бойынша орналасқан "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің Баянауыл аудандық филиалымен баламалы негізде көрсетіледі.
Жұмыс кестесі: демалыс - жексенбi, түскі үзiлiссіз, күн сайын сағат 9.00-ден 19.00-ге дейiн.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны – автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" (бұдан әрі – Стандарт) N 394 қаулысы негiзiнде көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет Стандарттың 6-тармағында аталған жеке тұлғаларға (бұдан әрі – тұтынушылар) көрсетіледі.
6. Өтініш беруші алатын көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi мемлекеттiк бюджет қаражаты есебiнен қызметтер көрсететiн мемлекеттiк және мемлекеттiк емес медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтiк қызмет көрсетуге арналған құжаттарды рәсiмдеу туралы хабарлама не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткiзгiштегi дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне талаптар
7. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдері:
1) мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері тұтынушы қажеттi құжаттарды уәкілетті органға тапсырған сәттен бастап – он жеті жұмыс күні iшiнде;
2) тұтынушы жүгінген сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң ең көп рұқсат етілген уақыты (талон алғанға дейiн) 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушыға жүгінген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң ең көп рұқсат етілген уақыты 15 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту үшiн негiздер Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Оформление документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях (организациях), предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств" (далее – государственная услуга) предоставляется государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Баянаульского района" (далее – уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область Баянаульский район, село Баянаул, улица Сатпаева, 49.
График работы: ежедневно с 09.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
А так же через филиал Баянаульского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" на альтернативной основе, по адресу: Павлодарская область, Баянаульский район, село Баянаул, улица Сатпаева, 49.
График работы: с 9.00 часов до 19.00 часов, без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье.
2. Форма оказываемой государственной услуги - не автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Государственная услуга предоставляется на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 07 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее - Стандарт).
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам, перечисленным в пункте 6 Стандарта (далее – потребители).
6. Результатом оказываемой государственной услуги, которую получит заявитель, является уведомление об оформлении документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях (организациях), предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов в уполномоченный орган - в течение семнадцати рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, (до получения талона), не может превышать 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя не может превышать 15 минут.
8. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.

1. Жалпы ережелер
1. "Адамдарға жұмыспен қамтуға жәрдемдесудiң белсендi нысандарына қатысуға жолдама беру" мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл селосы, Сәтбаев көшесі, 49 мекен-жайы бойынша "Баянауыл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетеді.
Мемлекеттiк қызмет:
1) "Адамдарға жастар практикасына жолдама берудi";
2) "Адамдарға қоғамдық жұмыстарға жолдама берудi";
3) "Адамдарға әлеуметтiк жұмыс орнына жұмысқа орналасу үшiн жолдама берудi";
4) "Жұмысқа орналасу үшiн жолдама берудi";
5) "Адамдарға кәсiптiк даярлауға, қайта даярлауға және бiлiктiлiктi арттыруға жолдама берудi";
6) "Адамдарға кәсiптiк бағдарлауда тегiн қызмет көрсетудi" қамтиды.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттiк қызмет жеке тұлғаларға: Қазақстан Республикасының азаматтарына, оралмандарға, Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын шетелдiктерге, азаматтығы жоқ адамдарға (бұдан әрi – мемлекеттiк қызмет алушы) көрсетiледi.
5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергiлiктi атқарушы органдар көрсететiн әлеуметтiк қорғау саласындағы мемлекеттiк қызметтердiң стандарттарын бекiту туралы" N 394 қаулысымен бекітілген "Адамдарға жұмыспен қамтуға жәрдемдесудiң белсендi нысандарына қатысуға жолдама беру" стандарты (бұдан әрі – стандарт) негізінде көрсетіледі.
6. Уәкiлеттi органның жұмыс кестесi демалыс және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн.
7. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi мемлекеттiк қызмет алушы жұмыспен қамтуға жәрдемдесудiң белсендi нысандарына қатысуға қағаз жеткiзгiште жолдама беру не мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
Көрсетiлетiн "Адамдарға кәсiптiк бағдарлауда тегiн қызмет көрсету" мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi мемлекеттiк қызмет алушыға ол орналасуы мүмкiн кәсiптер мен мамандықтардың тiзбесi туралы ауызша ақпарат беру (консультация беру) болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап 30 минуттан аспайды;

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача направлений лицам на участие в активных формах содействия занятости" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Баянаульского района" (далее – уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область Баянаульский район, село Баянаул, улица Сатпаева, 49.
Государственная услуга включает в себя:
1) "Выдачу направлений лицам на молодежную практику";
2) "Выдачу направлений лицам на общественные работы";
3) "Выдачу направлений лицам для трудоустройства на социальное рабочее место";
4) "Выдачу направлений для трудоустройства";
5) "Выдачу направлений лицам на профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации";
6) "Оказание бесплатных услуг лицам в профессиональной ориентации".
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается физическим лицам: гражданам Республики Казахстан, оралманам, иностранцам и лицам без гражданства, постоянно проживающим в Республике Казахстан (далее – получатель государственной услуги).
5. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Выдача направлений лицам на участие в активных формах содействия занятости", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее – стандарт).
6. График работы уполномоченного органа: ежедневно с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
7. Результатом оказываемой государственной услуги являются выдача получателю государственной услуги направления на участие в активных формах содействия занятости, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
Результатом оказываемой государственной услуги "Оказание бесплатных услуг лицам в профессиональной ориентации" является устное информирование (консультирование) получателя государственной услуги о перечне профессий и специальностей, на которые возможно его трудоустройство.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента предъявления необходимых документов – не более 30 минут:

2) мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң шектi ең көп уақыты - 30 минуттан аспайды;
3) мемлекеттiк қызмет алушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң шектi ең көп уақыты - 30 минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуға негіздеме стандарттың 16-тармағында қарастырылған.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдау уәкілетті органның бір маманымен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі
әрекеттер (өзара қызметтер) тәртібін сипаттау
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы стандарттың 11-тармағында белгіленген құжаттарды ұсынады.
12. Мемлекеттік қызмет алушы өтініш берген кезде жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді нысандарына қатысуға жолдама беріледі.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалды бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатыстырылған:
уәкілетті органның жауапты адамы;
уәкілетті орган бастығының орынбасары.
14. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттерді (рәсімдерді) орындаудың мерзімін көрсетумен әрбір бірліктер бойынша әкімшілік іс-әрекеттердің (рәсімдердің) кезектілігі мен өзара іс-әрекеттердің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген.
15. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық кезектілігінің өзара байланысты көрсететін схема осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
16. Уәкілетті органның лауазымды адамдарына мемлекеттік қызмет көрсету барысында олармен қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздік) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған тәртіпте жауапкершілік жүктеледі.
"Адамдарға жұмыспен қамтуға
жәрдемдесудiң белсендi нысандарына
қатысуға жолдама беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктер
(бұдан әрі – бірліктер) әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің іс-әрекеттері (барысы, жұмыс ағымы)
1
Іс-әрекеттің (барысының, жұмыс ағымының реттік нөмірі)
1
2
3
2
Бірліктердің атауы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Уәкілетті орган бастығының орынбасары
Уәкілетті органның жауапты адамы
3
Іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның атауы және оның сипаттамасы)
Тұтынушыдан қажетті құжаттарды қабылдайды.
Мемлекеттік қызмет алушыға жолдама жобасын дайындайды
Мемлекеттік қызмет алушының жолдама жобасына қол қояды
Мемлекеттік қызмет алушыға жолдаманы береді
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкімгерлік шешім)
Жолдама жобасы
Жолдама
Жолдама
5
Орындау мерзімі
10 минуттан аспайды
10 минут аспайды
10 минут аспайды
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
"Адамдарға жұмыспен қамтуға
жәрдемдесудiң белсендi нысандарына
қатысуға жолдама беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің сызба нұсқасы
Павлодар облысы
Баянауыл ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 22 қаңтардағы
N 38/01 қаулысымен
бекітілді
"Атаулы әлеуметтік көмек алушыларға өтініш
берушінің (отбасының) тиесілігін растайтын
анықтама беру" мемлекеттік қызмет РЕГЛАМЕНТІ

2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги - не более 30 минут.
9. Основание для отказа в предоставлении государственной услуги предусмотрено в пункте 16 стандарта.
10. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним специалистом уполномоченного органа.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы, определенные в пункте 11 стандарта.
12. При обращении получателю государственной услуги выдается направление на участие в активных формах содействия занятости.
13. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - единицы):
ответственное лицо уполномоченного органа;
заместитель начальника уполномоченного органа.
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
15. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
16. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача направлений лицам на участие
в активных формах содействия занятости"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – единиц)
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование единицы
Ответственное лицо уполномоченного органа
Заместитель начальника уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принимает необходимые документы от потребителя.
Готовит проект направления получателю государственной услуги
Подписывает проект направления получателю государственной слуги
Выдает направление получателю государственной услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Проект направления
Направление
Направление
5
Сроки исполнения
Не более 10 минут
Не более 10 минут
Не более 10 минут
6
Номер следующего действия
2
3
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача направлений лицам на участие
в активных формах содействия занятости"
Схема процесса предоставления государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Баянаульского района
Павлодарской области
от 22 января 2013 года N 38/01
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Выдача справки,
подтверждающей принадлежность заявителя (семьи)
к получателям адресной социальной помощи"

1. Жалпы ережелер
1. "Атаулы әлеуметтік көмек алушыларға өтініш берушінің (отбасының) тиесілігін растайтын анықтама беру" мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл селосы, Сәтбаев көшесі, 49 мекен-жайы бойынша "Баянауыл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетеді.
Тұрғылықты жері бойынша уәкілетті орган болмаған жағдайда мемлекеттік қызмет алушы мемлекеттік қызметті алу үшін осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген мекен-жайлар бойынша селолық округ әкіміне жүгінеді.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға – мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек алушыларға (бұдан әрi – мемлекеттiк қызмет алушылар) көрсетiледi.
5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергiлiктi атқарушы органдар көрсететiн әлеуметтiк қорғау саласындағы мемлекеттiк қызметтердiң стандарттарын бекiту туралы" N 394 қаулысымен бекітілген "Атаулы әлеуметтік көмек алушыларға өтініш берушінің (отбасының) тиесілігін растайтын анықтама беру" стандарты (бұдан әрі – стандарт) негізінде көрсетіледі.
6. Уәкiлеттi органның және селолық округ әкiмiнiң жұмыс кестесi: демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн.
7. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi ағымдағы тоқсанда атаулы әлеуметтiк көмек алушыларға мемлекеттiк қызмет алушының (отбасының) тиесiлiгiн растайтын анықтама, не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткiзгiштегi дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап 15 минуттан аспайды;
мемлекеттiк қызмет алушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң шектi ең көп уақыты бiр мемлекеттiк қызмет алушыға қызмет көрсетуге 15 минуттан есептегенде кезектегi адамдардың санына байланысты болады;
мемлекеттiк қызмет алушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты 15 минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуға негіздеме стандарттың 16-тармағында қарастырылған.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдау уәкілетті органның бір маманымен және селолық округ әкімі аппаратының бір маманымен жүзеге асырылады.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача справки, подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Баянаульского района" (далее – уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область Баянаульский район, село Баянаул, улица Сатпаева, 49.
При отсутствии уполномоченного органа по месту жительства получатель государственной услуги обращается за получением государственной услуги к акиму сельского округа по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается физическим лицам – получателям государственной адресной социальной помощи (далее – получатели).
5. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Выдача справки, подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее – стандарт).
6. График работы уполномоченного органа и акима сельского округа: ежедневно с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
7. Результатом оказываемой государственной услуги являются: справка, подтверждающая принадлежность получателя (семьи) к получателям адресной социальной помощи в текущем квартале, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента предъявления необходимых документов – не более 15 минут:
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного получателя;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя - не более 15 минут.
9. Основание для отказа в предоставлении государственной услуги предусмотрено в пункте 16 стандарта.
10. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним специалистом уполномоченного органа и одним специалистом аппарата акима сельского округа.

8 (71840) 91989
6
Құндыкөл ауылдық округі
Баянауыл ауданы, Құндыкөл ауылы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.30-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8 (71840) 94117
7
Қаратомар ауылдық округі
Баянауыл ауданы, Қаратомар ауылы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.30-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8 (71840) 66041
8
Қүркелі ауылдық округі
Баянауыл ауданы, Қүркелі ауылы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.30-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8 (71840) 91387
9
Қызылтау ауылдық округі
Баянауыл ауданы, Жуантөбе ауылы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.30-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8 (71840) 41432
10
Лекер ауылдық округі
Баянауыл ауданы, Лекер ауылы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.30-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8 (71840) 90830
11
Майқайын кеңті
Ленин көшесі 35, Майқайын кеңті, Баянауыл ауданы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.30-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8 (71840) 21839
12
Сәтбаев ауылдық округі
Баянауыл ауданы, Сәтбаев ауылдық округі, Қараашы ауылы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.30-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8 (71840) 61221
13
Торайғыр ауылдық округі
Баянауыл ауданы, Торайғыр ауылы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.30-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8 (71840) 61344
14
Шөптікөл ауылдық округі
Баянауыл ауданы, ЦЕС ауылы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.30-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8 (71840) 40200
15
Ұзынбұлақ ауылдық округі
Баянауыл ауданы, Ұзынбұлақ ауылы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.30-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8 (71840) 50225
"Атаулы әлеуметтік көмек
алушыларға өтініш берушінің
(отбасының) тиесілігін растайтын
анықтама беру" мемлекеттік
қызмет регламентіне
2-қосымша
Уәкілетті органға жүгінген кездегі құрылымдық-функционалдық
бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің іс-әрекеттері (барысы, жұмыс ағымы)
1
N Іс-әрекеттің (барысының, жұмыс ағымының) реттік нөмірі
1
2
3
2
Бірліктердің атауы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Уәкілетті органның сектор меңгерушісі
Уәкілетті органның жауапты адамы
3
Іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және оның сипаттамасы
Қажетті құжаттарды қабылдайды, анықтаманың не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын дайындайды
Анықтаманың не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасына қол қояды
Алушыға анықтаманы не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкімгерлік шешім)
Анықтаманың не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Анықтама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Анықтама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындау мерзімі
5 минуттан артық емес
5 минут
5 минуттан артық емес
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
Селолық округ әкіміне жүгінген кездегі құрылымдық-функционалдық
бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің іс-әрекеттері (барысы, жұмыс ағымы)
1
Іс-әрекеттің (барысының, жұмыс ағымының) реттік нөмірі
1
2
3
2
Бірліктердің атауы
Селолық округ әкімі аппаратының жауапты адамы
Селолық округтің әкімі
Селолық округ әкімі аппаратының жауапты адамы
3
Іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және оның сипаттамасы
Қажетті құжаттарды қабылдайды, анықтаманың не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын дайындайды
Анықтаманың не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасына қол қояды
Алушыға анықтаманы не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкімгерлік шешім)
Анықтаманың не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Анықтама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Анықтама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындау мерзімі
5 минуттан артық емес
5 минут
5 минуттан артық емес
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
"Атаулы әлеуметтік көмек
алушыларға өтініш берушінің
(отбасының) тиесілігін растайтын
анықтама беру" мемлекеттік
қызмет регламентіне
3-қосымша
Уәкілетті органға жүгінген кездегі мемлекеттік
қызметті ұсыну үдерісінің кестесі
Ауылдық округ әкіміне келу кезіндегі
мемлекеттік қызмет көрсету үрдісінің сызбасы
Павлодар облысы
Баянауыл ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 22 қаңтардағы
N 38/01 қаулысымен
бекітілді
"Жалғызiлiктi, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның
күтiмiне және жәрдемiне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек
балаларға үйде әлеуметтiк қызмет көрсетуге құжаттарды
рәсiмдеу" мемлекеттік қызмет РЕГЛАМЕНТІ

8(71840) 91989
6
Кундыкольский сельский округ
Павлодарская область, Баянаульский район, Кундыкольский сельский округ, с. Кундыколь
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, выходной - суббота и воскресенье
8(71840) 94117
7
Каратомарский сельский округ
Павлодарская область, Баянаульский район, Каратомарский сельский округ, с. Каратомар
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, выходной - суббота и воскресенье
8 (71840) 66041
8
Куркелинский сельский округ
Павлодарская область, Баянаульский район, Куркелинский сельский округ, с. Куркели
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, выходной - суббота и воскресенье
8(71840) 91387
9
Кызылтауский сельский округ
Павлодарская область, Баянаульский район, Кызылтауский сельский округ, с. Жуантөбе
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, выходной - суббота и воскресенье
8(71840) 41432
10
Лекерский сельский округ
Павлодарская область, Баянаульский район, Лекерский сельский округ, с. Лекер
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, выходной - суббота и воскресенье
8(71840) 90830
11
поселок Майкаин
Павлодарская область, Баянаульский район п. Майкаин ул. Ленина 35
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, выходной - суббота и воскресенье
8 (71840) 21839
12
Сатпаевский сельский округ
Павлодарская область, Баянаульский район, Сатпаевский сельский округ, с. Караашы
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, выходной - суббота и воскресенье
8(71840) 61221
13
Торайгырский сельский округ
Павлодарская область, Баянаульский район, Торайгырский сельский округ, с. Торайгыр
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, выходной - суббота и воскресенье
8 (71840) 61344
14
Шоптыкольский сельский округ
Павлодарская область, Баянаульский район, Шоптыкольский сельский округ, с. ЦЭС
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, выходной - суббота и воскресенье
8 (71840) 40200
15
Узунбулакский сельский округ
Павлодарская область, Баянаульский район, Узунбулаксий сельский округ, с. Узунбулак
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, выходной - суббота и воскресенье
8 (71840) 50225
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача справки, подтверждающей
принадлежность заявителя (семьи)
к получателям адресной социальной помощи"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – единиц)
при обращении в уполномоченный орган
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование единиц
Ответственное лицо уполномоченного органа
Заведующий сектором уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принимает необходимые документы, готовит проект справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Подписывает проект справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдает справку либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги получателю
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Проект справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Справка либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Справка либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
Не более 5 минут
Не более 5 минут
Не более 5 минут
6
Номер следующего действия
2
3
Описание действий единиц при обращении к акиму сельского округа
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование единиц
Ответственное лицо аппарата акима сельского округа
Аким сельского округа
Ответственное лицо аппарата акима сельского округа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принимает необходимые документы, готовит проект справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Подписывает проект справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдает справку либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги получателю
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Проект справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Справка либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Справка либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
Не более 5 минут
Не более 5 минут
Не более 5 минут
6
Номер следующего действия
2
3
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача справки, подтверждающей
принадлежность заявителя (семьи)
к получателям адресной социальной помощи"
Схема процесса предоставления государственной
услуги при обращении в уполномоченный орган
Схема процесса предоставления государственной
услуги при обращении к акиму сельского округа
Утвержден
постановлением акимата
Баянаульского района
Павлодарской области
от 22 января 2013 года N 38/01
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Оформление документов на
социальное обслуживание на дому для одиноких, одиноко
проживающих престарелых, инвалидов и детей-инвалидов,
нуждающихся в постороннем уходе и помощи"

1. Жалпы ережелер
1. "Жалғызiлiктi, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның күтiмiне және жәрдемiне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға үйде әлеуметтiк қызмет көрсетуге құжаттарды рәсiмдеу" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл селосы, Сәтбаев көшесі, 49 мекен-жайы бойынша орналасқан "Баянауыл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі.
Жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн.
Сондай-ақ Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл селосы, Сәтбаев көшесі, 49 мекен-жайы бойынша орналасқан "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің Баянауыл аудандық филиалымен баламалы негізде көрсетіледі.
Жұмыс кестесі: демалыс - жексенбi, түскі үзiлiссіз, күн сайын сағат 9.00-ден 19.00-ге дейiн.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны – автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет Стандарттың 6-тармағында аталған жеке тұлғаларға (бұдан әрі – тұтынушылар) көрсетіледі.
5. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" (бұдан әрі – Стандарт) N 394 қаулысы негiзiнде көрсетіледі.
6. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi өтініш берушіге үйде әлеуметтiк қызмет көрсетуге құжаттарды рәсiмдеу туралы хабарлама не мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткiзгiштегi дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне талаптар
7. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдері:
1) мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері тұтынушы қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап – он төрт жұмыс күні iшiнде;
2) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң жол берiлетiн ең көп уақыты (талон алғанға дейiн) – 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушыға өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға қызмет көрсетудiң жол берiлетiн ең көп уақыты – 15 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту және (немесе) тоқтата тұру үшiн негiздер Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау алдын ала жазылусыз және тездетілген қызмет көрсетусіз уәкілетті органның бір жауапты адамымен жүзеге асырылады.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Оформление документов на социальное обслуживание на дому для одиноких, одиноко проживающих престарелых, инвалидов и детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи" (далее – государственная услуга) предоставляется государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Баянаулького района" (далее – уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область Баянаульский район, село Баянаул, улица Сатпаева, 49.
График работы: ежедневно с 09.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
А так же через филиал Баянаульского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" на альтернативной основе по адресу: Павлодарская область, Баянаульский район, село Баянаул, улица Сатпаева, 49.
График работы: с 9.00 часов до 19.00 часов, без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 07 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее - Стандарт).
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам, перечисленным в пункте 6 Стандарта (далее – потребители).
6. Результатом оказываемой государственной услуги, которую получит потребитель, является уведомление об оформлении документов на оказание социального обслуживания на дому, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов в уполномоченный орган - в течение четырнадцати рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона), не может превышать 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, не может превышать 15 минут.
8. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.
9. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним ответственным лицом уполномоченного органа без предварительной записи и ускоренного обслуживания.