Железинка аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 74-5/10 "Железинка ауданының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы N 163-5/22 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 желтоқсанда N 3645 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 3-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының 2013 жылғы 9 желтоқсандағы N 195/25 "Облыстық мәслихаттың (V сайланған XI сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне сәйкес Железинка аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Железинка аудандық мәслихатының (V сайланған X (кезекті) сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 74-5/10 "Железинка ауданының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 27 желтоқсанда N 3301 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 қаңтардағы аудандық "Родные просторы" газетінің N 2, 2013 жылғы 12 қаңтардағы аудандық "Туған өлке" газетінің N 2 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"2337202" деген сандар "2333263" деген сандармен ауыстырылсын;
"1881455" деген сандар "1877516" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"2321768" деген сандар "2317829" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық дамыту және бюджеттік тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Железинка аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Т. Сәрсенов
Железинка аудандық мәслихатының
хатшысы
В. Крутиков
Железинка аудандық мәслихатының
(V сайланған XXII (кезектен тыс)
сессиясы) 2013 жылғы 18 желтоқсандағы
N 163-5/22 шешіміне
1-қосымша
Железинка аудандық мәслихатының
(V сайланған X (кезекті) сессиясы
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
N 74-5/10 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
(өзгерістермен)
Санаты
Барлығы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 74-5/10 "О бюджете Железинского района на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 18 декабря 2013 года N 163-5/22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 декабря 2013 года N 3645. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 3 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата от 9 декабря 2013 года N 195/25 "О внесении изменений и дополнении в решение областного маслихата (XI сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата (X очередная сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 74-5/10 "О бюджете Железинского района на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 декабря 2013 года за N 3301, опубликованное 12 января 2013 года в районной газете "Родные просторы" N 2, 12 января 2013 года в районной газете "Туған өлке" N 2), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2337202" заменить цифрами "2333263";
цифры "1881455" заменить цифрами "1877516";
в подпункте 2):
цифры "2321768" заменить цифрами "2317829";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию социально-экономического развития и бюджета районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии Железинского
районного маслихата
Т. Сарсенов
Секретарь Железинского
районного маслихата
В. Крутиков
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
(XXII внеочередная сессия, V созыв)
от 18 декабря 2013 года N 163-5/22
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
(XXII очередная сессия, V созыв)
от 20 декабря 2012 года N 74-5/10
Районный бюджет на 2013 год
с изменениями
Категория
Всего (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
005
Селолық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы басқа да қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, елолық округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, селоларда, селолық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Алакөл селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Алакольский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа