2013 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру жөніндегі іс-шараларды бекіту туралы
Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 12 наурыздағы N 59/3 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 08 сәуірде N 3496 болып тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Качир аудандық әкімі аппарат басшысының 2014 жылғы 23 қаңтардағы N 30/1-17/48 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Качир аудандық әкімі аппарат басшысының 23.01.2014 N 30/1-17/48 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабы 5) тармақшасына20-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысына сәйкес, жұмыссыз азаматтарды жұмыспен қамтуда көмек көрсету мақсатында Качир ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылы ауданның жұмыссыз азаматтары үшін қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Ұйымдар тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, мөлшерлері және нақты талаптары, қатысушылардың еңбекақысының мөлшерлері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс қосымшаға сәйкес анықталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Г.Е. Біләлеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Н. Күлжан
Качир ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 12 наурыздағы
N 59/3 қаулысына
қосымша
Ұйымдар тізбесі, түрлері, мөлшерлері, қоғамдық жұмыстарға
сұраныс пен ұсыныс, нақты талаптары, еңбекақының
мөлшерлері және қаржыландыру көздері
р/сN
Ұйымдар тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Сұраныс (адам саны)
Ұсыныс (адам саны)
Нақты талаптары
Еңбекақының мөлшері (теңге)
Қаржыландыру көзі
1.
"Тереңкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

Об утверждении мероприятий по организации и финансированию общественных работ в 2013 году
Постановление акимата Качирского района Павлодарской области от 12 марта 2013 года N 59/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 08 апреля 2013 года N 3496. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Качирского района Павлодарской области от 23 января 2014 года N 30/1-17/48)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Качирского района Павлодарской области от 23.01.2014 N 30/1-17/48).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях содействия занятости безработных граждан, акимат Качирского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы для безработных граждан района на 2013 год.
2. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размер оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложения на общественные работы согласно приложению.
3. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Белялеву Г.Е.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Н. Күлжан
Приложение
к постановлению акимата
Качирского района
от 12 марта 2013 года N 59/3
Перечень организаций, виды, объемы, спрос и предложения
на общественные работы, конкретные условия, размер
оплаты труда и источники финансирования
N п/п Перечень организаций Виды и объемы общественных работ Спрос (количество человек) Предложение (количество человек) Конкретные условия Размер оплаты труда (тенге) Источник финансирования
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима Теренкольского сельского округа"

ағаштарды/бұталарды отырғызу – 500/250 дана; гүлзарларды орнату – 1000 шаршы метр; ескерткіштер мен обелискілерді абаттандыру – 1 дана/4000 шаршы метр; ағаштарды өндеу - 1500 дана; ұйымдастырылмаған қоқыстарды жою – 2 дана/100 текше метр; күл-қоқыстарды шығару - 50000 текше метр; қоқыстарды шығару – 3000 тонна; билбордтарды орнату, ауыстыру – 15 дана; көше қоршауларын жөндеу – 500 погон метр; үй ауласы аумағы ішін және елді мекендердің шетін тәртіпке келтіру - 40000 шаршы метр; балалар алаңын орнату – 1 дана
80
80
8 сағаттық жұмыс күні
18660
жергілікті бюджет
2.
"Октябрь ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
ағаштарды/бұталарды отырғызу – 30 дана; гүлзарларды орнату – 200 шаршы метр; ескерткіштер мен обелискілерді абаттандыру – 2 дана/50 шаршы метр; ағаштарды өндеу - 120 дана; ұйымдастырылмаған қоқыстарды жою – 3 дана/20 текше метр; күл-қоқыстарды шығару - 5000 текше метр; қоқыстарды шығару – 200 тонна; билбордтарды орнату, ауыстыру – 1 дана; үй ауласы аумағы ішін және елді мекендердің шетін тәртіпке келтіру – 12600 шаршы метр
15
15
8 сағаттық жұмыс күні
18660
жергілікті бюджет
3.
"Бобровка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
ағаштарды/бұталарды отырғызу – 60/50 дана; гүлзарларды орнату – 100 шаршы метр; ескерткіштер мен обелискілерді абаттандыру – 2 дана/50 шаршы метр; ағаштарды өндеу - 120 дана; ұйымдастырылмаған қоқыстарды жою – 3 дана/300 текше метр; күл-қоқыстарды шығару - 3600 текше метр; қоқыстарды шығару – 120 тонна; билбордтарды орнату, ауыстыру – 2 дана; үй ауласы аумағы ішін және елді мекендердің шетін тәртіпке келтіру – 3000 шаршы метр; спорт алаңын жайластыру – 1 дана
12
12
8 сағаттық жұмыс күні
18660
жергілікті бюджет
4.
"Береговой ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
ағаштарды/бұталарды отырғызу – 65/35 дана; гүлзарларды орнату – 100 шаршы метр; ескерткіштер мен обелискілерді абаттандыру – 2 дана/1000 шаршы метр; ағаштарды өндеу - 46 дана; тозығы жеткен құрылыстарды бұзу және шығару – 2 дана/60 тонна; ұйымдастырылмаған қоқыстарды жою – 2 дана/20 текше метр; күл-қоқыстарды шығару - 2000 текше метр; қоқыстарды шығару – 35 тонна; билбордтарды орнату, ауыстыру – 1 дана; көше қоршауларын жөндеу – 200 погон метр; үй ауласы аумағы ішін және елді мекендердің шетін тәртіпке келтіру – 4000 шаршы метр
15
15
8 сағаттық жұмыс күні
18660
жергілікті бюджет
5.
"Жаңа-Құрылыс ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

посадка деревьев/кустарников – 500/250 штук; устройство цветников – 1000  квадратных метров; благоустройство памятников и обелисков – 1 штука/4000 квадратных метров; обработка деревьев - 1500 штук; ликвидация неорганизованных свалок – 2 штуки/100 кубических метров; буртовка свалок - 50000 кубических метров; вывоз мусора – 3000 тонн; установка, замена билбордов – 15 штук; ремонт уличного ограждения – 500 погонных метров; приведение в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов – 40000 квадратных метров; устройство детских площадок – 1 штука
80
80
8 часовой рабочий день
18660
местный бюджет
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Октябрьского сельского округа"
посадка деревьев/кустарников – 30 штук; устройство цветников – 200 квадратных метров; благоустройство памятников и обелисков – 2 штуки/50 квадратных метров; обработка деревьев - 120 штук; ликвидация неорганизованных свалок – 3 штуки/20 кубических метров; буртовка свалок - 5000 кубических метров; вывоз мусора – 200 тонн; установка, замена билбордов – 1 штука; приведение в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов – 12600 квадратных метров
15
15
8 часовой рабочий день
18660
местный бюджет
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Бобровского сельского округа"
посадка деревьев/кустарников – 60/50 штук; устройство цветников – 100 квадратных метров; благоустройство памятников и обелисков – 2 штуки/50 квадратных метров; обработка деревьев - 120 штук; ликвидация неорганизованных свалок – 3 штуки/300 кубических метров; буртовка свалок - 3600 кубических метров; вывоз мусора – 120 тонн; установка, замена билбордов – 2 штуки; приведение в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов – 3000 квадратных метров; обустройство спортивных площадок – 1 штука
12
12
8 часовой рабочий день
18660
местный бюджет
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Берегового сельского округа"
посадка деревьев/кустарников – 65/35 штук; устройство цветников – 100 квадратных метров; благоустройство памятников и обелисков – 2 штуки/1000 квадратных метров; обработка деревьев - 46 штук; снос и вывоз остатков ветких строений – 2 штуки/60 тонн; ликвидация неорганизованных свалок – 2 штуки /20 кубических метров; буртовка свалок - 2000 кубических метров; вывоз мусора – 35 тонн; установка, замена билбордов – 1 штука; ремонт уличного ограждения – 200 погонных метров; приведение в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов – 4000 квадратных метров
15
15
8 часовой рабочий день
18660
местный бюджет
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жана-Курлусского сельского округа"

ағаштарды/бұталарды отырғызу – 120 дана; гүлзарларды орнату – 40 шаршы метр; ескерткіштер мен обелискілерді абаттандыру – 4 дана/180 шаршы метр; ағаштарды өндеу - 560 дана; тозығы жеткен құрылыстарды бұзу және шығару – 10 дана/200 тонна; ұйымдастырылмаған қоқыстарды жою – 2 дана/20 текше метр; күл-қоқыстарды шығару - 6000 текше метр; қоқыстарды шығару – 400 тонна; билбордтарды орнату, ауыстыру – 1 дана; үй ауласы аумағы ішін және елді мекендердің шетін тәртіпке келтіру – 10000 шаршы метр
10
10
8 сағаттық жұмыс күні
18660
жергілікті бюджет
6.
"Березовка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
ағаштарды/бұталарды отырғызу – 50 дана; гүлзарларды орнату – 150 шаршы метр; ескерткіштер мен обелискілерді абаттандыру – 2 дана/1150 шаршы метр; ағаштарды өндеу - 50 дана; күл-қоқыстарды шығару - 2600 текше метр; қоқыстарды шығару – 10 тонна; көше қоршауларын жөндеу – 50 погон метр; үй ауласы аумағы ішін және елді мекендердің шетін тәртіпке келтіру – 6000 шаршы метр
15
15
8 сағаттық жұмыс күні
18660
жергілікті бюджет
7.
"Воскресенка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
ағаштарды/бұталарды отырғызу – 50/20 дана; гүлзарларды орнату – 40 шаршы метр; ескерткіштер мен обелискілерді абаттандыру – 1 дана/5000 шаршы метр; ағаштарды өндеу - 50 дана; ұйымдастырылмаған қоқыстарды жою – 1 дана/20 текше метр; күл-қоқыстарды шығару - 1600 текше метр; қоқыстарды шығару – 80 тонна; үй ауласы аумағы ішін және елді мекендердің шетін тәртіпке келтіру – 6500 шаршы метр
10
10
8 сағаттық жұмыс күні
18660
жергілікті бюджет
8.
"Верненка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
ағаштарды/бұталарды отырғызу – 100/50 дана; гүлзарларды орнату – 5000 шаршы метр; ескерткіштер мен обелискілерді абаттандыру – 1 дана/100 шаршы метр; ағаштарды өндеу - 500 дана; ұйымдастырылмаған қоқыстарды жою – 3 дана/1000 текше метр; күл-қоқыстарды шығару - 2600 текше метр; қоқыстарды шығару – 40 тонна; билбордтарды орнату, ауыстыру – 5 дана; көше қоршауларын жөндеу – 2000 погон метр; үй ауласы аумағы ішін және елді мекендердің шетін тәртіпке келтіру – 2000 шаршы метр
10
10
8 сағаттық жұмыс күні
18660
жергілікті бюджет
9.
"Ивановка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
ағаштарды/бұталарды отырғызу – 90/20 дана; гүлзарларды орнату – 150 шаршы метр; ескерткіштер мен обелискілерді абаттандыру – 1 дана/400 шаршы метр; ағаштарды өндеу - 50 дана; тозығы жеткен құрылыстарды бұзу және шығару – 1 дана/15 тонна; ұйымдастырылмаған қоқыстарды жою – 2 дана/20 текше метр; күл-қоқыстарды шығару - 1600 текше метр; қоқыстарды шығару – 300 тонна; билбордтарды орнату, ауыстыру – 3 дана; көше қоршауларын жөндеу – 20 погон метр; үй ауласы аумағы ішін және елді мекендердің шетін тәртіпке келтіру – 1800 шаршы метр; балалар алаңын орнату – 1 дана
12
12
8 сағаттық жұмыс күні

посадка деревьев/кустарников – 120 штук; устройство цветников – 40 квадратных метров; благоустройство памятников и обелисков – 4 штуки/180 квадратных метров; обработка деревьев - 560 штук; снос и вывоз остатков ветхих строений – 10 штук/200 тонн; ликвидация неорганизованных свалок – 2 штуки /20 кубических метров; буртовка свалок - 6000 кубических метров; вывоз мусора – 400 тонн; установка, замена билбордов – 1 штука; приведение в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов – 10000 квадратных метров
10
10
8 часовой рабочий день
18660
местный бюджет
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Березовского сельского округа"
посадка деревьев/кустарников – 50 штук; устройство цветников – 150 квадратных метров; благоустройство памятников и обелисков – 2 штуки/1150 квадратных метров; обработка деревьев - 50 штук; буртовка свалок - 2600 кубических метров; вывоз мусора – 10 тонн; ремонт уличного ограждения – 50 погонных метров; приведение в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов – 6000 квадратных метров
15
15
8 часовой рабочий день
18660
местный бюджет
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Воскресенского сельского округа"
посадка деревьев/кустарников – 50/20 штук; устройство цветников – 40 квадратных метров; благоустройство памятников и обелисков – 1 штука/5000 квадратных метров; обработка деревьев - 50 штук; ликвидация неорганизованных свалок – 1 штука /20 кубических метров; буртовка свалок - 1600 кубических метров; вывоз мусора – 80 тонн; приведение в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов – 6500 квадратных метров
10
10
8 часовой рабочий день
18660
местный бюджет
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Верненского сельского округа"
посадка деревьев/кустарников – 100/50 штук; устройство цветников – 5000  квадратных метров; благоустройство памятников и обелисков – 1 штука/100 квадратных метров; обработка деревьев - 500 штук; ликвидация неорганизованных свалок – 3 штуки /1000 кубических метров; буртовка свалок - 2600 кубических метров; вывоз мусора – 40 тонн; установка, замена билбордов – 5 штук; ремонт уличного ограждения – 2000 погонных метров; приведение в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов – 2000 квадратных метров
10
10
8 часовой рабочий день
18660
местный бюджет
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Ивановского сельского округа"
посадка деревьев/кустарников – 90/20 штук; устройство цветников – 150 квадратных метров; благоустройство памятников и обелисков – 1 штука/400 квадратных метров; обработка деревьев - 50 штук; снос и вывоз остатков ветхих строений – 1 штука/15 тонн; ликвидация неорганизованных свалок – 2 штуки /20 кубических метров; буртовка свалок - 1600 кубических метров; вывоз мусора – 300 тонн; установка, замена билбордов – 3 штуки; ремонт уличного ограждения – 20 погонных метров; приведение в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов – 1800 квадратных метров; устройство детских площадок – 1 штука
12
12
8 часовой рабочий день

18660
жергілікті бюджет
10.
"Федоровка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
ағаштарды/бұталарды отырғызу – 50/50 дана; гүлзарларды орнату – 250 шаршы метр; ескерткіштер мен обелискілерді абаттандыру – 2 дана/2200 шаршы метр; ағаштарды өндеу - 250 дана; тозығы жеткен құрылыстарды бұзу және шығару – 2 дана/150 тонна; ұйымдастырылмаған қоқыстарды жою – 2 дана/40 текше метр; күл-қоқыстарды шығару - 3200 текше метр; қоқыстарды шығару – 100 тонна; билбордтарды орнату, ауыстыру – 2 дана; көше қоршауларын жөндеу – 200 погон метр; үй ауласы аумағы ішін және елді мекендердің шетін тәртіпке келтіру – 3600 шаршы метр
12
12
8 сағаттық жұмыс күні
18660
жергілікті бюджет
11.
"Коммунар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
ағаштарды/бұталарды отырғызу – 100/30 дана; гүлзарларды орнату – 60 шаршы метр; ескерткіштер мен обелискілерді абаттандыру – 1 дана/50 шаршы метр; ағаштарды өндеу - 20 дана; күл-қоқыстарды шығару - 1600 текше метр; қоқыстарды шығару – 40 тонна; билбордтарды орнату, ауыстыру – 4 дана; үй ауласы аумағы ішін және елді мекендердің шетін тәртіпке келтіру – 2000 шаршы метр
12
12
8 сағаттық жұмыс күні
18660
жергілікті бюджет
12.
"Калиновка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
ағаштарды/бұталарды отырғызу – 100/20 дана; гүлзарларды орнату – 110 шаршы метр; ескерткіштер мен обелискілерді абаттандыру – 1 дана/800 шаршы метр; ағаштарды өндеу - 350 дана; тозығы жеткен құрылыстарды бұзу және шығару – 5 дана/120 тонна; ұйымдастырылмаған қоқыстарды жою – 3 дана/150 текше метр; күл-қоқыстарды шығару - 2000 текше метр; қоқыстарды шығару – 200 тонна; билбордтарды орнату, ауыстыру – 2 дана; көше қоршауларын жөндеу – 120 погон метр; үй ауласы аумағы ішін және елді мекендердің шетін тәртіпке келтіру – 2000 шаршы метр
12
12
8 сағаттық жұмыс күні
18660
жергілікті бюджет
13.
"Байқоныс ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
ағаштарды/бұталарды отырғызу – 120/40 дана; гүлзарларды орнату – 110 шаршы метр; ескерткіштер мен обелискілерді абаттандыру – 1 дана/300 шаршы метр; ағаштарды өндеу - 380 дана; тозығы жеткен құрылыстарды бұзу және шығару – 4 дана/100 тонна; ұйымдастырылмаған қоқыстарды жою – 3 дана/180 текше метр; күл-қоқыстарды шығару - 4000 текше метр; қоқыстарды шығару, тонна – 400 тонна; көше қоршауларын жөндеу – 100 погон метр; үй ауласы аумағы ішін және елді мекендердің шетін тәртіпке келтіру – 2000 шаршы метр; балалар алаңын орнату – 1 дана
15
15
8 сағаттық жұмыс күні

18660
местный бюджет
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Федоровского сельского округа"
посадка деревьев/кустарников – 50/50 штук; устройство цветников – 250 квадратных метров; благоустройство памятников и обелисков – 2 штуки/2200 квадратных метров; обработка деревьев - 250 штук; снос и вывоз остатков ветхих строений – 2 штуки/150 тонн; ликвидация неорганизованных свалок – 2 штуки /40 кубических метров; буртовка свалок - 3200 кубических метров; вывоз мусора – 100 тонн; установка, замена билбордов – 2 штуки; ремонт уличного ограждения – 200 погонных метров; приведение в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов – 3600 квадратных метров
12
12
8 часовой рабочий день
18660
местный бюджет
11.
Государственное учреждение "Аппарат акима Коммунарского сельского округа"
посадка деревьев/кустарников – 100/30 штук; устройство цветников – 60 квадратных метров; благоустройство памятников и обелисков – 1 штука/50 квадратных метров; обработка деревьев - 20 штук; буртовка свалок - 1600 кубических метров; вывоз мусора – 40 тонн; установка, замена билбордов – 4 штуки; приведение в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов – 2000 квадратных метров
12
12
8 часовой рабочий день
18660
местный бюджет
12.
Государственное учреждение "Аппарат акима Калиновского сельского округа"
посадка деревьев/кустарников – 100/20 штук; устройство цветников – 110 квадратных метров; благоустройство памятников и обелисков – 1 штука/800 квадратных метров; обработка деревьев - 350 штук; снос и вывоз остатков ветхих строений – 5 штук/120 тонн; ликвидация неорганизованных свалок – 3 штуки /150 кубических метров; буртовка свалок - 2000 кубических метров; вывоз мусора – 200 тонн; установка, замена билбордов – 2 штуки; ремонт уличного ограждения – 120 погонных метров; приведение в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов – 2000 квадратных метров
12
12
8 часовой рабочий день
18660
местный бюджет
13.
Государственное учреждение "Аппарат акима Байконысского сельского округа"
посадка деревьев/кустарников – 120/40 штук; устройство цветников – 110 квадратных метров; благоустройство памятников и обелисков – 1 штука/300 квадратных метров; обработка деревьев - 380 штук; снос и вывоз остатков ветхих строений – 4 штуки/100 тонн; ликвидация неорганизованных свалок – 3 штуки /180 кубических метров; буртовка свалок - 4000 кубических метров; вывоз мусора, тонн – 400 тонн; ремонт уличного ограждения – 100 погонных метров; приведение в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов – 2000 квадратных метров; устройство детских площадок – 1 штука
15
15
8 часовой рабочий день

18660
жергілікті бюджет
14.
"Песчан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
гүлзарларды орнату – 160 шаршы метр; ескерткіштер мен обелискілерді абаттандыру – 2 дана/250 шаршы метр; ағаштарды өндеу - 1400 дана; ұйымдастырылмаған қоқыстарды жою – 1 дана/20 текше метр; күл-қоқыстарды шығару - 9200 текше метр; қоқыстарды шығару – 70 тонна; билбордтарды орнату, ауыстыру – 2 дана; үй ауласы аумағы ішін және елді мекендердің шетін тәртіпке келтіру – 2500 шаршы метр; спорт алаңын жайластыру – 1 дана
20
20
8 сағаттық жұмыс күні
18660
жергілікті бюджет
Барлығы аудан бойынша
250
250

18660
местный бюджет
14.
Государственное учреждение "Аппарат акима Песчанского сельского округа"
устройство цветников – 160 квадратных метров; благоустройство памятников и обелисков – 2 штуки/250 квадратных метров; обработка деревьев - 1400 штук; ликвидация неорганизованных свалок – 1 штука /20 кубических метров; буртовка свалок - 9200 кубических метров; вывоз мусора – 70 тонн; установка, замена билбордов – 2 штуки; приведение в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов – 2500 квадратных метров; обустройство спортивных площадок – 1 штука
20
20
8 часовой рабочий день
18660
местный бюджет
Итого по району
250
250