Качир аудандық мәслихатының (V сайланған X сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" N 1/10 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 қарашадағы N 2/21 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 5 желтоқсанда N 3622 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Качир аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Качир аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" N 1/10 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3303 тіркелген, 2013 жылғы 8 қаңтарында "Тереңкөл тынысы" газетінің N 1, 2013 жылғы 5 қаңтарында "Заря" газетінің N 1 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"2497749" деген сандар "2498409" деген сандармен ауыстырылсын;
"351331" деген сандар "355232" деген сандармен ауыстырылсын;
"6438" деген сандар "7401" деген сандармен ауыстырылсын;
"2780" деген сандар "2916" деген сандармен ауыстырылсын;
"2137200" деген сандар "2132860" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "2628240" деген сандар "2628900" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"35752" деген сандар "35782" деген сандармен ауыстырылсын;
"5184" деген сандар "5154" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-180043" деген сандар "-180073" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "180043" деген сандар "180073" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақта:
"9000" деген сандар "7914" деген сандармен ауыстырылсын;
"20000" деген сандар "16746" деген сандармен ауыстырылсын;
6-тармақта "4663" деген сандар "897" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың тұрақты жоспарлы-бюджеттік комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы                            С. Баяндинов
Качир аудандық мәслихатының
хатшысы                                    С. Баяндинов
Качир аудандық мәслихатының
(V сайланған ХХІ сессиясы)
2013 жылғы 29 қарашадағы
N 2/21 шешіміне
қосымша
Качир аудандық мәслихатының
(V сайланған X сессиясы)
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
N 1/10 шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған АУДАНДЫҚ БЮДЖЕТ
(өзгерістермен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Качирского районного маслихата (X сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 1/10 "О бюджете Качирского района на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 29 ноября 2013 года N 2/21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 05 декабря 2013 года N 3622
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Качирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Качирского районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 1/10 "О бюджете Качирского района на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3303, опубликованное 8 января 2013 года в газете "Тереңкөл тынысы" N 1, 5 января 2013 года в газете "Заря" от N 1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2497749" заменить цифрами "2498409";
цифры "351331" заменить цифрами "355232";
цифры "6438" заменить цифрами "7401";
цифры "2780" заменить цифрами "2916";
цифры "2137200" заменить цифрами "2132860";
в подпункте 2) цифры "2628240" заменить цифрами "2628900";
в подпункте 3):
цифры "35752" заменить цифрами "35782";
цифры "5184" заменить цифрами "5154";
в подпункте 5) цифры "-180043" заменить цифрами "-180073";
в подпункте 6) цифры "180043" заменить цифрами "180073";
в пункте 3:
цифры "9000" заменить цифрами "7914";
цифры "20000" заменить цифрами "16746";
в пункте 6 цифры "4663" заменить цифрами "897";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную планово-бюджетную комиссию районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        С. Баяндинов
Секретарь Качирского районного
маслихата                                  С. Баяндинов
Приложение
к решению Качирского
районного маслихата
(ХХІ сессия, V созыв)
от 29 ноября 2013 года N 2/21
Приложение 1
к решению Качирского
районного маслихата
(X сессия, V созыв)
от 20 декабря 2012 года N 1/10
РАЙОННЫЙ БЮДЖЕТ на 2013 год
(с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ