2014 - 2016 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы N 1/23 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 08 қаңтарда N 3655 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 75 - бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1 - тармағы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" N 66 - ІІІ Заңының 18 – бабы 4–тармағына сәйкес Качир аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 12 және 3 қосымшаларға сәйкес 2014 - 2016 жылдарға, оның ішінде 2014 жылға арналған аудан бюджеті мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2766331 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 403743 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10309 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 3910 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2348369 мың теңге;
2) шығындар – 2796893 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 50415 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7923 мың теңге;
бюджеттік несиелер – 58338 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы – -80977 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 80977 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 04.02.2014 N 1/25 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 20.03.2014 N 1/27 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 04.05.2014 N 1/30 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 24.07.2014 N 2/32 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 05.11.2014 N 2/37 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.12.2014 N 2/39 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2014 жылғы аудан бюджетінде облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берілетін жалпы субвенция көлемдері 2031920 мың теңге сомада есепке алынсын.
3. 2014 жылғы аудан бюджетінде облыстық бюджеттен бөлінетін ағымдағы трансферттер мына мөлшерлерде есепке алынсын:
3566 мың теңге – санитарлық союға жіберілетін бруцеллезбен ауырған ауыл шаруашылық жануарларының құнын өтеуге;
49279 мың теңге – аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының және елді мекендер көшелерінің күрделі және орташа жөндеуіне.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 24.07.2014 N 2/32 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О бюджете Качирского района на 2014 - 2016 годы
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 26 декабря 2013 года N 1/23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 08 января 2014 года N 3655
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года N 66-ІІІ Качирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2014 - 2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2766331 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 403743 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 10309 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3910 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2348369 тысяч тенге;
2) затраты – 2796893 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50415 тысячи тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов – 7923 тысячи тенге;
бюджетные кредиты – 58338 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит бюджета – -80977 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 80977 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Качирского района Павлодарской области от 04.02.2014 N 1/25 (вводится в действие с 01.01.2014); от 20.03.2014 N 1/27 (вводится в действие с 01.01.2014); от 04.05.2014 N 1/30 (вводится в действие с 01.01.2014); от 24.07.2014 N 2/32 (вводится в действие с 01.01.2014); от 05.11.2014 N 2/37 (вводится в действие с 01.01.2014); от 25.12.2014 N 2/39 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Учесть в бюджете района на 2014 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджет района, в общей сумме 2031920 тысяч тенге.
3. Учесть в бюджете района на 2014 год текущие трансферты из областного бюджета в следующих размерах:
3566 тысяч тенге – на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных, больных бруцеллезом, направляемых на санитарный убой;
49279 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения маслихата Качирского района Павлодарской области от 24.07.2014 N 2/32 (вводится в действие с 01.01.2014).

3-1. 2014 жылғы аудан бюджетіне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер мына мөлшерлерде есепке алынсын:
103925 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
8568 мың теңге – үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдер еңбек ақысын арттыруға.
1900 мың теңге – 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
77898 мың теңге – мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстем ақы төлеуге.
Ескерту. Шешім 3-1 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 04.02.2014 N 1/25 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 04.05.2014 N 1/30 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 24.07.2014 N 2/32 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.12.2014 N 2/39 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3-2. Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2014 жылғы аудан бюджетіне республикалық бюджеттен берілетін бюджеттік несиелер 58338 мың теңге сомасында есепке алынсын.
Ескерту. Шешім 3-2 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 04.02.2014 N 1/25 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 24.07.2014 N 2/32 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3-3. 2014 жылғы аудан бюджетінде облыстық бюджеттен мақсатты трансферттердің көлемдерін дамуына - білім объектісін реконструкциялау үшін 71313 мың теңге соммасында есепке алынсын.
Ескерту. Шешім 3-3 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 04.05.2014 N 1/30 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 4 - қосымшаға сәйкес 2014 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылу барысында секвестрге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі бекітілсін.
5. 5 - қосымшаға сәйкес 2014 жылға арналған әрбір кенттің, ауылдың, ауылдық округінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі бекітілсін.
6. 2014 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы орган резерві – 8253 мың теңге сомада бекітілсін.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 24.07.2014 N 2/32 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.

3-1. Учесть в бюджете района на 2014 год объемы целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в следующих размерах:
103925 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
8568 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
1900 тысяч тенге – на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
77898 тысяч тенге – на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 04.02.2014 N 1/25 (вводится в действие с 01.01.2014); с изменениями, внесенными решениями маслихата Качирского района Павлодарской области от 04.05.2014 N 1/30 (вводится в действие с 01.01.2014); от 24.07.2014 N 2/32 (вводится в действие с 01.01.2014); от 25.12.2014 N 2/39 (вводится в действие с 01.01.2014).
3-2. Учесть в бюджете района на 2014 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета в сумме 58338 тысячи тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 в соответствии с решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 04.02.2014 N 1/25 (вводится в действие с 01.01.2014); с изменениями, внесенными решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 24.07.2014 N 2/32 (вводится в действие с 01.01.2014).
3-3. Учесть в бюджете района на 2014 год объемы целевых трансфертов на развитие из областного бюджета в сумме 71313 тысяч тенге – на реконструкцию объекта образования.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-3 в соответствии с решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 04.05.2014 N 1/30 (вводится в действие с 01.01.2014).
4. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2014 год, согласно приложению 4.
5. Утвердить перечень бюджетных программ каждого поселка, села, сельского округа на 2014 год, согласно приложению 5.
6. Утвердить на 2014 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 8253 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 24.07.2014 № 2/32 (вводится в действие с 01.01.2014).
7. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить повышенные не менее чем на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 20.03.2014 N 1/27 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың жоспарлы - бюджеттік комиссиясына жүктелсін.
9. Осы шешім 2014 жылғы 1 каңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және келесі жоспарлы кезеңдегі аудан бюджеті туралы мәслихат шешімі қолданысқа енгізілгеннен кейін өз күшін жояды.
Сессия төрағасы
Качир аудандық мәслихатының
хатшысы
М. Әбілдинов
С. Баяндинов
Качир аудандық мәслихатының
(V сайланған ХХІІІ сессия)
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1/23 шешіміне
1 қосымша
2014 жылға арналған АУДАНДЫҚ БЮДЖЕТ

Сноска. Пункт 7 в редакции решения маслихата Качирского района Павлодарской области от 20.03.2014 N 1/27 (вводится в действие с 01.01.2014).
8. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную планово-бюджетную комиссию районного маслихата.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года и утрачивает силу с введением в действие решения маслихата о бюджете района на следующий плановый период.
Председатель сессии
Секретарь Качирского
районного маслихата
М. Абельдинов
С. Баяндинов
Приложение 1
к решению Качирского
районного маслихата
(ХХІІІ сессия, V созыв)
от 26 декабря 2013 года N 1/23
РАЙОННЫЙ БЮДЖЕТ
на 2014 год

126 919
4
9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
55 606
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 845
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтарды, оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
12 657
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және байқауларды өткiзу
7 445
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
11 145
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
15 514
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
71 313
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
71 313
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
107 279
6
2
Әлеуметтiк көмек
88 422
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
88 422
6
2
451
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
12 038
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 118
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
35 339
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
890
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
25 239
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4 066
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4 732
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
18 857
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18 857
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 611
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 246
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
94 451
7
1
Тұрғын үй шаруашылығы
23 295
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4 626
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру

126 919
464
Отдел образования района (города областного значения)
55 606
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8 845
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
12 657
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
7 445
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 145
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15 514
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
71 313
037
Строительство и реконструкция объектов образования
71 313
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
107 279
2
Социальная помощь
88 422
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
88 422
002
Программа занятости
12 038
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 118
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
35 339
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
890
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25 239
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
4 066
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 732
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
18 857
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18 857
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17 611
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 246
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
94 451
1
Жилищное хозяйство
23 295
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4 626
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Байқоныс ауылдық округі әкімінің аппараты
Береговой ауылдық округі әкімінің аппараты
Бобровка ауылдық округі әкімінің аппараты
Верненка ауылдық округі әкімінің аппараты
Воскресенка ауылдық округі әкімінің аппараты
Жаңа-Құрлыс ауылдық округі әкімінің аппараты
Ивановка ауылдық округі әкімінің аппараты
Тереңкөл ауылдық округі әкімінің аппараты
Калиновка ауылдық округі әкімінің аппараты
Песчан ауылдық округі әкімінің аппараты
Октябрь ауылдық округі әкімінің аппараты
Федоровка ауылдық округі әкімінің аппараты
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Байқоныс ауылдық округі әкімінің аппараты
Береговой ауылдық округі әкімінің аппараты
Бобровка ауылдық округі әкімінің аппараты
Верненка ауылдық округі әкімінің аппараты
Воскресенка ауылдық округі әкімінің аппараты
Жаңа-Құрлыс ауылдық округі әкімінің аппараты
Ивановка ауылдық округі әкімінің аппараты
Тереңкөл ауылдық округі әкімінің аппараты
Калиновка ауылдық округі әкімінің аппараты
Песчан ауылдық округі әкімінің аппараты
Октябрь ауылдық округі әкімінің аппараты
Федоровка ауылдық округі әкімінің аппараты

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Аппарат акима Байконысского сельского округа
Аппарат акима Берегового сельского округа
Аппарат акима Бобровского сельского округа
Аппарат акима Верненского сельского округа
Аппарат акима Воскресенского сельского округа
Аппарат акима Жана-Курлусского сельского округа
Аппарат акима Ивановского сельского округа
Аппарат акима Теренкольского сельского округа
Аппарат акима Калиновского сельского округа
Аппарат акима Песчанского сельского округа
Аппарат акима Октябрьского сельского округа
Аппарат акима Федоровского сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
Аппарат акима Байконысского сельского округа
Аппарат акима Берегового сельского округа
Аппарат акима Бобровского сельского округа
Аппарат акима Верненского сельского округа
Аппарат акима Воскресенского сельского округа
Аппарат акима Жана-Курлусского сельского округа
Аппарат акима Ивановского сельского округа
Аппарат акима Теренкольского сельского округа
Аппарат акима Калиновского сельского округа
Аппарат акима Песчанского сельского округа
Аппарат акима Октябрьского сельского округа
Аппарат акима Федоровского сельского округа

004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
Тереңкөл ауылдық округі әкімінің аппараты
Песчан ауылдық округі әкімінің аппараты
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Тереңкөл ауылдық округі әкімінің аппараты
Песчан ауылдық округі әкімінің аппараты
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
Аппарат акима Теренкольского сельского округа
Аппарат акима Песчанского сельского округа
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима Теренкольского сельского округа
Аппарат акима Песчанского сельского округа
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Жаңа-Құрлыс ауылдық округі әкімінің аппараты
Октябрь ауылдық округі әкімінің аппараты

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
Аппарат акима Жана-Курлусского сельского округа
Аппарат акима Октябрьского сельского округа