Аудандық мәслихаттың (V сайланған XII сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" N 1/12 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 ақпандағы N 1/13 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 ақпанда N 3458 болып тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 наурыздағы N 1-19/43 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 05.03.2014 N 1-19/43 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және облыстық мәслихаттың (V сайланған XIV кезектен тыс сессиясы) 2013 жылғы 28 қаңтардағы "Облыстық мәслихаттың (V сайланған XІ сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 129/14  шешіміне сәйкес, Лебяжі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Лебяжі аудандық мәслихаттың (V сайланған XІI сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" N 1/12 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3316 тіркелген, 2013 жылғы 12 қаңтардағы аудандық "Аққу үні" N 2 газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің 1-тармағында:
1) тармақшада:
"1 745 241" сандары "1 939 073" сандарымен ауыстырылсын;
"1 524 008" сандары "1 717 840" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "1745241" сандары "1939073" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада "-4 338" сандары "26 820" сандарымен ауыстырылсын, соның ішінде:
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджеттік кредиттер – 31 158 мың теңге;";
5) тармақшасы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"бюджет тапшылығы - -26 820 мың теңге;";
6) тармақшасы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру – 26 820 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау мәслихаттың бюджеттік саясат, әлеуметтік сала, заңдылық пен адам құқығын қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (XII сессия V созыв) от 20 декабря 2012 года N 1/12 "О бюджете Лебяжинского района на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 11 февраля 2013 года N 1/13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 февраля 2013 года N 3458. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 05 марта 2014 года N 1-19/43)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 05.03.2014 N 1-19/43).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением областного маслихата (XІV внеочередная сессия V созыв) от 28 января 2013 года N 129/14 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XІ сессия V созыв) от 06 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Лебяжинского районного маслихата (XІI сессия V созыв) от 20 декабря 2012 года N 1/12 "О бюджете Лебяжинского района на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3316, опубликованное в газете "Аққу үні" от 12 января 2013 года N 2) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 решения:
в подпункте 1):
цифры "1 745 241" заменить цифрами "1 939 073";
цифры "1 524 008" заменить цифрами "1 717 840";
в подпункте 2) цифры "1 745 241" заменить цифрами "1 939 073";
в подпункте 3) цифры "-4338" заменить цифрами "26820"; в том числе: дополнить абзацем следующего содержания:
"бюджетные кредиты – 31158 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в новой редакции:
"дефицит бюджета - -26820 тыс.тенге;";
подпункт 6) изложить в новой редакции:
"финансирование дефицита бюджета – 26820 тыс.тенге;";
приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 12 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджетной политике, социальной сфере, законности и защите прав человека.