Лебяжі аудандық мәслихаттың (V сайланған XIII кезектен тыс сессиясы) 2013 жылғы 11 ақпандағы "Лебяжі ауданы бойынша 2013 жылға арналған мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау туралы" N 4/13 шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 03 сәуірдегі N 3/15 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 сәуірде N 3511 болып тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 наурыздағы N 1-19/43 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 05.03.2014 N 1-19/43 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiнiң 56-бабы 1-тармағы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуiрдегi "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Заңының 20-бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуiрдегi "Қазақстан Республикасында мүгедектердi әлеуметтiк қорғау туралы" Заңының 11-бабы 2-тармағы 3) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 7 сәуiрдегi "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" N 394 қаулысымен бекiтiлген "Жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмдерi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттiк қызмет стандартына сәйкес, Лебяжі аудандық мәслихат, ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. Лебяжі аудандық мәслихаттың (V сайланған ХІІІ кезектен тыс сессиясы) 2013 жылғы 11 ақпандағы "Лебяжі ауданы бойынша 2013 жылға арналған мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау туралы" N 4/13 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3460 тіркелген, 2013 жылғы 07 наурыздағы "Аққу үні" N 10 газетінде жарияланған) келесі өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
шешімнің 2–тармағында 1) тармақшаның екінші абзацында:
"68000" деген сандары "75000" деген сандарымен ауыстырылсын;
"көлемінде," деген сөзден кейін "азық-түлік жиынын сатып алу үшін - 5000 теңге көлемінде," деген сөздермен толықтырылсын.

О внесении изменения и дополнения в решение Лебяжинского районного маслихата (XIII внеочердная сессия V созыва) от 11 февраля 2013 года N 4/13 "О назначении социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Лебяжинского района на 2013 год"
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 03 апреля 2013 года N 3/15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 апреля 2013 года N 3511. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 05 марта 2014 года N 1-19/43)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 05.03.2014 N 1-19/43).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и статьей 20 Закона Республики Казахстан "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" от 28 апреля 1995 года, подпунктом 3) пункта 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" от 13 апреля 2005 года, со Стандартом государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" N 394, Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Лебяжинского районного маслихата (ХІІІ внеочередная сессия V созыва) от 11 февраля 2013 года N 4/13 "О назначении социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Лебяжинского района на 2013 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 3460, опубликованное в газете "Аққу үні" от 7 марта 2013 года N 10) следующее изменение и дополнение:
во втором абзаце подпункта 1) пункта 2 решения:
цифры "68000" заменить цифрами "75000";
после слова "тенге," дополнить словами "на приобретение продуктовых наборов в размере 5000 тенге,".

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік сала және мәдени даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Сессия төрағасы                            Қ. Әлтаев
Аудандық мәслихат хатшысы                  Қ. Әлтаев

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социальной сферы и культурному развитию.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        К. Альтаев
Секретарь районного маслихата              К. Альтаев