Аудандық мәслихаттың (V сайланған XII сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" N 1/12 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 маусымдағы N 1/16 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде N 3562 болып тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 наурыздағы N 1-19/43 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 05.03.2014 N 1-19/43 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2–тармағының 4) тармақшасына, 109–бабының 5–тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1–тармағының 1) тармақшасына және облыстық мәслихаттың (V сайланған XVIII сессиясы) 2013 жылғы 31 мамырдағы "Облыстық мәслихаттың (V сайланған XI сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 161/18 шешіміне сәйкес, Лебяжі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Лебяжі аудандық мәслихаттың (V сайланған XІI сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" N 1/12 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3316 тіркелген, 2013 жылғы 12 қаңтардағы аудандық "Аққу үні" газетінің N 2 басылымында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің 1-тармағында:
1) тармақшада:
"1 939 073" сандары "1 946 873" сандарымен ауыстырылсын;
"1 717 840" сандары "1 725 640" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "1945418" сандары "1939418" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада "нөлге тең" сөздері "13 800 мың теңге" сандарымен  және сөздермен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"қаржы активтерін сатып алу – 13800 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау мәслихаттың экономика және бюджеттік саясат, заңдылық пен адам құқығын қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрайымы                            Б. Осумханова
Аудандық мәслихат хатшысы                  Қ. Әлтаев
Лебяжі аудандық мәслихаттың
(V сайланған XVІ сессиясы)
2013 жылғы 21 маусымдағы
N 1/16 шешіміне
қосымша
Лебяжі аудандық мәслихатының
(V сайланған ХІІ сессиясы)
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
N 1/12 шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I.Кірістер

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (XII сессия V созыв) от 20 декабря 2012 года N 1/12 "О бюджете Лебяжинского района на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 21 июня 2013 года N 1/16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 04 июля 2013 года N 3562. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 05 марта 2014 года N 1-19/43)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 05.03.2014 N 1-19/43).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением областного маслихата (XVIII сессия V созыв) от 31 мая 2013 года N 161/18 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XI сессия V созыв) от 06 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Лебяжинского районного маслихата (XІI сессия V созыв) от 20 декабря 2012 года N 1/12 "О бюджете Лебяжинского района на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3316, опубликованное в газете "Аққу үні" от 12 января 2013 года N 2) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 решения:
в подпункте 1):
цифры "1 939 073" заменить цифрами "1 946 873";
цифры "1 717 840" заменить цифрами "1 725 640";
в подпункте 2) цифры "1 945 418" заменить цифрами "1 939 418";
в подпункте 4) слова "равно нулю" заменить цифрами и словами "13800 тысяч тенге;";
дополнить абзацем следующего содержания:
"приобретения финансовых активов – 13800 тысяч тенге";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджетной политике, законности и защите прав человека.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Б. Осумханова
Секретарь районного маслихата              К. Альтаев
Приложение
к решению Лебяжинского
районного маслихата
(XVI сессия V созыв)
от 21 июня 2013 года N 1/16
Приложение N 1
к решению Лебяжинского
районного маслихата
(XIІ сессия V созыв)
от 20 декабря 2012 года N 1/12
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы